donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 cze 2009, 21:09

Ragazza super fotki :ico_brawa_01: i filmiki ślicznie Emilka gaworzy :-D , no i domyślam się, że te zdjęcia ze wsi, bardzo ładnie tam macie :-)
a i Emilka widzę, że już w spacerówce, my ostatnio też przymierzaliśmy, teraz w gondoli jest na styk jeszcze pojedziemy z gondolą nad morze, a potem zmieniamy na spacerówkę :-)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 21:10

maly zasypia :-) ja staram sie nosem oddychac i sie relaksuje...

jutro wpada do mnie kumpela na ploty :ico_brawa_01:

my na spcer moze jutro pojdziemy bo dzis bylo cieplo niby ale wiatr byl straszny..

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 cze 2009, 21:19

plum :-)

ja na chwilkę, bo chyba padnę mordką na pysk zanim ujrzę łóżko :-)

Ragazzza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i tak, tak, niech Emi dzwoni do Alutka :-D :ico_sorki: :-D :-D :-D a jak ona ślicznie zaczyna nawijać :-)

Gusia90, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: też miałam pisać wcześniej, że suprr fotki :ico_sorki:

donatka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Szymuś też kilka nowych ujęć :ico_brawa_01: :ico_sorki:

noo, to ja już i mykam :-)

kolorowych :-)

[ Dodano: 2009-06-08, 21:23 ]
aa, miałam jeszcze pisać
dzwonili dziś do Krzyśka, ale nie mógł odebrać, bo był w pracy, więc pewnie jutro ponowią telefon i juz jutro może mieć ten zabieg :ico_noniewiem: aż mnie nerwy biorą, jak o tym pomyślę... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 cze 2009, 21:29

ślicznie Emilka gaworzy
a jak ona ślicznie zaczyna nawijać
ona taka mała gaduła to jest prawie od urodzenia :-) a ostatnio to jej sie buzia zamyka tylko jak śpi :-D
no i domyślam się, że te zdjęcia ze wsi, bardzo ładnie tam macie
oj teraz to fajnie jest ale 10 lat temu to kamien na kamieniu i ani zdzbła trawki nie było :ico_olaboga: , co sie kilofem namachałam to moje :-D
tak, tak, niech Emi dzwoni do Alutka
a ciekawe kto będzie rachunki płacił :ico_oczko:
a i Emilka widzę, że już w spacerówce
tak wyszło bo ostatnio jechaliśmy do sklepu to wzieliśmy spacerówkę bo wchodzi cała do bagażnika a moja mama chciała też jechać a ze my mamy w bagażniku butle z gazem to gondola jeździła na przednim fotelu :-) i tak juz zostało
aż mnie nerwy biorą, jak o tym pomyślę...
:ico_nienie: tylko się nie denerwuj wszystko będzie oki
Ostatnio zmieniony 08 cze 2009, 22:18 przez Ragazza555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 21:37

Ragazza555, super fotki :)) moj tez non stop gada chyba ze ma zly dzien dzien to sie drze :ico_haha_02:

anankenie denerwuj sie :ico_sorki: bedzie dobrze, pewnie wszystkie bedziemy 3mac kciuki zeby bylo okey

ide jakas kolacje zjesc

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 cze 2009, 21:39

my zrobilysmy z mama nowa zupke, z marchewki, ryzu i ziemniaka i tez nie chce...no ja juz sama nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: wody tez probowalam a to mniej a to wiecej i i tak protestuje. ale widze ze moja papka ma inna konsystencje niz te zupki ze sloiczka :ico_puknij:

ja zdiatka poogladam jutro, bo dzis juz nie mam sily...maly zanim go wykapalismy i nakarmilismy to dal taki koncert ze az uczy puchly i niczym go nie mozna bylo uspokoic.

a dzis zauwazylam ze umie juz sam chwytac zabawki. potrzasalam nad nim taka jedna grzechotka i mowie do niego no masz wez sobie do raczki i normalnie chwycil obiema rekami. ale to nie bylo na bank przypadkowe...po prostu chcial ja sobie wziasc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ananke nie denerwuj sie, wszystko na pewno bedzie OK. dobrze ze teraz ta operacja tak szybko bedzie, to do wyjazdu bedzie podkurowany juz :ico_sorki:

ja sie juz pozegnam. dokoncze Facetow w czerni i spadam lulu

buziaczki
papa

[ Dodano: 2009-06-08, 21:39 ]
maz jutro wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

papa

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 22:24

jak juz wszystkie poszlyscie spac to ja do łóżeczka lece.

Dobranoc kobitki :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 cze 2009, 22:25

no to ja tez mykam bo jutro rano trzeba wstać i jedziemy na basen :ico_papa:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 cze 2009, 22:48

hej
my meldujemy sie tylko, dzień szybko zleciał na spacerku i kolezanka do mnie na :ico_kawa: wpadła więc miło było. zajrzałam zobaczyć co z Marcią, ale wyników nie ma, co za patałachy, oby szybciutko do nas wróciła, a przede wszystkim do małej i męża.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 cze 2009, 05:35

witam z rana.
nasz maly chyba bedzie chory. spi dalej, ale obudzilam sie bo jakos tak stekal i chlupalo mu w nosku i charczal :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
chyba dzis pojdziemy do pediatry :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
kurcze tak mi go zal ze az mi sie chce plakac :ico_placzek:
czekam az sie obudzi bo i tak juz dlugo nie pospi wiec wstalam.

Beatris suuuper ze fajnie spedzilas dzien. u mnie to teraz trudno znajsc taki fajny dzionek skoro sama jestem :ico_noniewiem:

Marciaczekamy, czekamy na wyniki i oby bylo wszystko w porzadku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-09, 05:45 ]
w koncu obejrzalam fotki :-)
Ragazzaale suuuper fotki. extra macie na wsi. i kominek, i na podworku jak ladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ze wypad sie udal :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość