Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

09 cze 2009, 11:25

Dzien dobry :-D
Wstalam :ico_brawa_01: w koncu sie wyspalam. Tzn spalam od 01.00 do 05.00 a potem od 08.00 do 11.00 i nawet znalazlam wygodna pozycje :-D
Zaraz wypije kawke i pelna energii zabieram sie...hmmm.. nie mam jeszcze planow ale za cos na pewno :-D
izuś_85, co do piwa bezalkoholowego, to pilam raz, tego lecha ale jakos mi nie podszedl, moze dlatego ze bezalkoholowy :-P
Poprosze dzisiaj mojego, zeby jednak mi kupil, bo w dalszym ciagu mi sie marzy takie zimne piwko :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 cze 2009, 12:53

ja się tylko witam bo dziś skwar niesamowity, trochę pobyłam na dworze a teraz muszę przetrzymać w domu tego krzykacza mojego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 cze 2009, 13:26

hejka, ja tylko zglaszam, ze zyje. Przedluzylismy sobie pobyt nad morzem do konca tego tygodnia. Jest zimno, ale spacerowac jakos sie da w cieplych polarach i czapce.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 cze 2009, 15:49

olala, odpoczywaj puki mozesz

dziewczyny nie dopinam juz sie w niektore spodnie brzuch zrobil mi sie zupelnie inny ostatnie dni jakos bylam zabiegana i nie zwrocilam uwagi teraz po kapieli popatrzalam na swoje odbicie brzuch jest zupelnie inny-szpiczasty nie umie sie napatrzec inaczej zupelnie wygladam ciekawa jestem jak z waga bo wydaje mi sie jakbym z 10kg miala wiecej
i do tego zaczela mi leciec z piersi siarka hmm zaczelam wrescie sie rozwijac jak :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

ide na zakupy potem porzadkow ciag dalszy jutro wizyta u gina i wyjazd do ndz w gory :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 cze 2009, 16:52

WRÓCIŁAM Z ZAKUPÓW PO 16
zakupiłam: :-)
podkłady
HERBATKE rumiankowa, z kopru
2 paczki chusteczek dla Grosia w promocji były
2 smoczki
aspirator do noska
AudiBaby do uszków
lewatywe :ico_chory:
sól fizjologiczna
gaziki do twarzy
i gaziki alkoholowe do pepuszka
krem na pekajace brodawki

Z zakupów w pełni zadowolona moge rodzić-spokojna juz jestem wszystko mam :ico_brawa_01:


:ico_haha_01: zeżarłysmy po deserku lodowo bananowym na mescie i czekolade mrozona wyzłopałyśmy
teraz leze dychnac musze
bo na T. czekam i na obiad jedziemy do teściów

[ Dodano: 2009-06-09, 17:02 ]
aaa widzicie standard zachowanie w sklepie kolejna opowiesć:
Stanełam w kolejce do kasy uprzywilejowanej w Tesco, nie brałam koszyka wiec mialam wszystko w rekach
zauważyła mnie kasjerka i poprosiła na przód kolejki
w tym momencie laska nie kobieta nie czlowiek laska !
oburzona wydarła się ze ona tez w ciazy jest
dziewczyna szczupla jak patyk!!
wiec jej mowi kasjerka ze Pani w zaawansowanej nie jest i napewno tej pani (mi) jest trudniej, a ona dalej swoje ze jest w ciazy i teraz mabyć ona obsłużona
Wiadomo ze nikt karty ciąży od niej nie zazada
a ja z idiotka nie bede się kłócić skoro jej tak ciezko było
wiec z kasjerko zostałyśmy z minami takimi jakby nam ktoś klapkiem natrzaskał po twarzy
Z kasy obok zawołał mnie jakiś miły człowiek Pan i powiedział ze przed niego mam wejsc wiec ja znow :ico_szoking: podziękowałam mu ze 100razy ina koniec powiedziałam
"jednak to prawda ze predzej mężczyzna kobiecie w ciązy ustąpi pomoże, niż inna kobieta" uśmiechnął się tylko
Czujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz kolejny rz to facet mi ustępuje, baby nie widza :ico_ciezarowka: a jak widza odwracaja glowe
walną głupi komentarz i maja gdzieś! Paranoja!

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

09 cze 2009, 18:16

Beata_Tychy, no niestety tak jest. Ja to odczuwam jak jade gdzies autobusem, to jak wsiade, nagle wszyscy patrza w szybe i nikt nie widzi mojego brzucha :-D na szczescie jak jezdze autobusem to tylko na petle, czyli 2 przystanki :-D
W carrefourze jeszcze nie korzystalam z kasy uprzywilejowanej, bo jakos na razie nie czuje potrzeby. Zreszta wole postac grzecznie niz nadenerwowac sie, boja to pewnie bym sie zaczela klocic i by mna zatrzaslo porzadnie :ico_zly:

Jejku, moze ja tez zaczne zbierac wyprawke :-P hmmm... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

09 cze 2009, 19:16

Beata i tak mialas niezle ze w ogole ktos Cie zauwazyl. Ja to ile razy stoje, wszyscy sie gapia a nikt nie wpuszcza... hehe nawet czasem widze jak sie czaja niektorzy z mala iloscia zakupow zeby zapytac czy moga przede mna szybciutko bo maja malo... paranoja.
A kiedys mnie kobitka nawet zdenerwowala, bo bylam juz w ciazy ale nie bylo widac, tylko niedobrze mi bylo i byly mega dlugie kolejki. A babka jakby wycwiczyla swojego synka (mogl miec ze 3 latka) - maly darl sie, plakal, tupal nogami, rzucal wszystkim, wiec kobita sie wprosila twierdzac ze synek nie wytrzyma. Ledwo wpuscili ich do kasy, synek grzecznie stal przy mamusi i sie slowem nie odzywal.

Jej ja musze zaczac szykowac jakas wyprawke, bo nic nie mam przygotowane...

A szyjka z Hania tez mi sie skracala i caly czas mialam zagrozona ciaze. Urodzilam niecaly tydzien po odstawieniu fenoterolu.

Ta pogoda to jakas lipa. Co wyjme poduchy na hustawke na dworze bo biegne je chowac bo oberwanie chmury. A za chwile znowu slonce :ico_olaboga:

Olala, fajnie ze sie odezwalas! gdzie planujesz rodzic?

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

09 cze 2009, 19:55

hej my też dzisaj zaliczyliśmy zakupy :ico_haha_02:
kupiliśmy fotelik dla malucha
http://www.nokaut.pl/oferta/fotelik-sam ... atowy.html
bardzo mi się podoba
ja kupiłam wkłady poporodowe, termometru dla młodego philipsa - taki:

http://www.allegro.pl/item646261458_now ... estaw.html
i fride do nosa
brakuje mi tylko zakupów aptecznych, fiolet, gaziki itp

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 cze 2009, 20:04

U nas to pogoda od dwóch dni, lato w pełni, oddychać nie ma czym taka duchota jest, dzisiaj to Artur w samym body poszedł spać a ja to chyba nago dziś będę, z czego mężu nie powiem że nie był by zadowolony ;-)

Beata no niestety, czasem nawet ludzie z malutkimi dziećmi stoją w tych kolejach i każdy tylko odwraca głowę, wszystkim się nagle spieszy i nie wpadną na pomysł żeby przepuścić :ico_puknij:

Tweety123, to super że zakupki udane :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-09, 21:09 ]
'podstrzygłam dywanik' i nie powiem zeby już teraz było to łatwe, ale mam sposób, siadam na wc i jazda :ico_wstydzioch: zawsze dbałam o te okolice a teraz to się trochę zapuszczam, ale raz w miesiącu to jest minimum

uciekam na filmik i poleżeć jak Was nie ma ... pa :-)

[ Dodano: 2009-06-09, 21:10 ]
'podstrzygłam dywanik' i nie powiem zeby już teraz było to łatwe, ale mam sposób, siadam na wc i jazda :ico_wstydzioch: zawsze dbałam o te okolice a teraz to się trochę zapuszczam, ale raz w miesiącu to jest minimum

uciekam na filmik i poleżeć jak Was nie ma ... pa :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 cze 2009, 21:23

hej dziewczynki :-D

widze ze super wieści u Was :ico_oczko:
ja dziś cały dzień jeździłam z Łukaszem i załatwialiśmy papiery... :ico_olaboga: prąd, umowe najmu itp... a jeszcze nie wszystko załatwione jest :ico_nienie: potem byliśmy na mieszkaniu, bo było po drodze, przy okazji wpadłam sobie do taty na cmentarz, posprzątałam, zasadziłam świeże kwiaty i na Boże ciało bedzie miał ładnie :ico_oczko:

jeszcze nie dostałam aktu urodzenia mojego, mam nadzieje ze jutro przyjdzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: bo w piątek chce to mieć z głowy... i na papierze ustalony termin ślubu

jutro popłudniu Przemcio przyjeżdza :ico_brawa_01: bedzie w domku do soboty lub poniedziałku, to sie jeszcze okaze :-D :-D

ech, zmęczona jestem, padam z nóg :ico_spanko: za chwilunie ide pod prysznic i połoze sie dziś chyba szybciej :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość