Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 kwie 2008, 08:31

sensibel, :ico_brawa_01: dla Zuzi za samodzielne spanie w łóżeczku :ico_oczko:
Mam nadzieję że u lekarza będzie ok.
A na piątkowym USG poznasz płeć dzieciątka ?? Jeżeli tak to mam nadzieję że się nam pochwalisz :-D

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

09 kwie 2008, 08:47

Aga dziękujemy :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to jeszcze dorzucę fakt, ze codziennie łapiemy kupę na nocnik, co dla mnie jest ogromnym wyczynem :ico_oczko: jejku, nasze dzieci rosną tak szybko, że szok :ico_szoking: niedługo przedszkole, szkoła... czas leci jak szalony a my wiecznie młode i piękne :-D

Mam nadzieję, że się dowiem jaka płeć, ale różnie to bywa. Zuzia chowała się do 7 m-ca :-) I oczywiście, że się pochwalę :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 kwie 2008, 10:18

witajcie

wrrrr no i wjeb...o mi posta ,a juz konczyłam :ico_placzek:


pobudka przed 8 i teraz juz znowu poszła spac :-D co za spioch :ico_olaboga:

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: łołłłłłł[size=200] Emilka[/size] biega no to gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mela tez tak od razu pędem biegała nawet mam to nagrane jak puściła sie i w kółko biegała wkoło stolu piszcząc głośno :ico_haha_01:

[size=200]aga[/size] no ja mam nadzieje ,ze pokazesz suknie :-)

[size=200]sensibel [/size]mysle ,ze sie pochwalisz co tam rosnie w brzucholku :ico_noniewiem: ,a co do mojej osoby no to wiesz przy trójce dzieciakow jest masa roboty ,a tu wszystko na czas musi byc cały dom na mojej głowie i nie tylko ,trza pozałatwiac inne sprawy ,a ja sama jestem nie ma M wiec obrabiam za dwoje :ico_olaboga: czasem to niema kiedy klapnąć na chwile nie wspomne o jedzeniu bo w biegu przewaznie to robie :ico_olaboga:

[size=200]gozdziczku[/size] a gdzie fociaki z imprezki ? :ico_nienie:

[size=200]urmajo [/size] co tam u was znowu jakaś powazna choroba :ico_noniewiem: :ico_olaboga: duzo zdrówka dla dzieciaszków ,a ja przesyłam duzo pozytywnych fluidkow :ico_buziaczki_big:

:569:[size=200] gośka[/size] ,a ciebie gdzie wcieło :ico_nerwusek: ?

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

09 kwie 2008, 11:20

witajcie

gozdzik , chyba załapię się jeszcze na kawkę?

U nas nocka do d......... Majka budziła się chyba milion razy , oczywiście u nas w łóżku. Rano dałam jej nurofen, bo miała jakiś stan podgorączkowy i nie chciałam , żeby się męczyła biedaczka. Strasznie dokucza jej kaszel i katar. Miki też jeszcze w domku wegetuje, bo do przedszkola pójdzie od poniedziałku. Chcę, żeby się dobrze wykurował.

sensibel wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzieńki za samodzielne spanie w łóżeczku ( własnym) :-D . Ciekawe kiedy Majka prześpi całą noc u siebie w łóżku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Aga gratulacje i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi za chodzenie, czy też bieganie.

becia dzięki za pozytywne fluidy. Na pewno się przydadzą.

A gdzie podziewa się nana? I Karolina znów ma focha i nie pisze. :ico_noniewiem: Asiula i Aniaaa też dawno nie zaglądały? Co to będzie z naszym wątkiem.

A u nas dziś pogoda w miarę, tzn przynajmniej nie pada i nie wieje, ale temp 5 stopni :ico_szoking: i to ma być wiosna?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 kwie 2008, 11:31

No proszę nawet się tutaj ruszyło :-D oby tak dalej :ico_brawa_01:

My już po drugim śniadanku. Dzisiaj był chlebek z szyneczką. Emilka zjadła kromeczkę (bez skórki) :ico_oczko:

Co do nocnika to Emi nie ma czasu na kibelek :-) Ciągle jest w ruchu więc o siedzeniu na kibelku mogę zapomnieć. Myślę że kolejne podejście zrobię jak będzie ciepło.

Becia co do sukni to zdjęcie najwcześnie będę mogła zrobić w czerwcu jak pójdę na poprawkę bo suknia została w salonie :-D
gozdzik no właśnie pochwal się zdjęciami z roczku
urmajo jeszcze raz dużo zdrówka dla dzieciaczków. Od nas też masz pozytywne fluidy :ico_oczko:
sensibel pisze:czas leci jak szalony a my wiecznie młode i piękne :-D

hihi bardzo dobrze powiedziane :-D

No nic my zmykamy na polko bo Emi już trze oczka. Słoneczko nawet od czasu do czasu wychodzi zza chmur więc nie jest źle :ico_oczko:

Miłego dnia marcóweczki i pisać tu pisać jak najwięcej :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 kwie 2008, 11:43

no ja pisze pisze -[size=200]Mela[/size] spi juz 3 h ,ale juz ja wybudzam boszeeeeee :ico_olaboga: bo kiedy ja zakupy zrobie ,a tu juz zaraz pierwsza :ico_olaboga: co za śpioch jeden :ico_haha_01:

gdzie te wszystkie dziewuszyska? stare i nowe eheheh...........nieładnie tak kolezanki w konia robic , my myslimy i matwimy sie o was :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 kwie 2008, 12:51

Becia zazdroszczę Ci tego spania Meli. Emilka pospała zaledwie 40 minut i to jej już pewnie do wieczora wystarczy :ico_olaboga:
Jak teraz tak mało śpi to mam delikatny problem żeby wszystko ogarnąć w domu. Z ledwością uda mi się obiad przyszykować a znowu jak biega to wole ją mieć na oku bo wszędzie jej pełno :ico_olaboga:
Na szczęście jutro nie muszę gotować obiadu bo przychodzi moja ciocia i zrobi nam pierogi z kapustą mmmmm moje ulubione :-D hihi pewnie znowu objem się jak świnia :ico_haha_01:

No nic zmykam. Zaraz pewnie będziemy jeść zupkę i pódziemy pobiegać po polku bo pogoda się całkiem fajna zrobiła :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

09 kwie 2008, 14:03

Majeczka spała prawie 2 godzinki, ale obudziła się z płaczem. Ogólnie jest bardzo marudna przez tę chorobę. Zastanawiam się czy nie iść z nią dziś do lekarza, bo już 3 dzień ma temperaturę. Tzn nie cały czas , ale od czasu do czasu , tak dwa razy dziennie muszę dawać jej coś przeciwgorączkowego.

Aga dzięki za pozytywne fluidy. Mam nadzieję, że pomogą.

Zazdroszczę Wam tych spacerków, my musimy siedzieć w domu, mimo, że pogoda nawet nawet się zrobiła. Od czasu do czasu nawet słoneczko zza chmur wygląda i temp wzrosła do 10 stopni.

gozdzik koniecznie zapodaj jakieś fotki z roczku.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 kwie 2008, 14:52

no prosze jak sie ładnie rozpisałyscie :-D :-D :-D odrazu weselej
my własnie wróciłysmy ze spacerku pogoda sie zrobiła piękna swieci słoneczko i jest ciepło tak wiec od 11 do 14 .30 byłysmy na polku
zdjecia wkleje jak tylko załaduje je na fotosik a teraz zmykam gzac zupke Julci bo pewnie głodna jak wilk :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 kwie 2008, 17:53

no i ja zaś , a MELA znowu śpi :ico_olaboga: zasneło jej sie przed 18 ,ale nie dam jej dłuzej spac ,a ja dzis byłam u gina po wynik z cyt. no i jak wszystko bedzie OK to jutro ide wypalac ogródek :ico_smiechbig: tak tak moje drogie czas na wiosenne porzadki :ico_haha_01: :ico_smiechbig:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość