Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 cze 2009, 12:20

Katka, a ty chyba dziś do gin masz no nie??
tak, na 20:45 :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 12:25

tak, na 20:45
:ico_olaboga: tak późno
ale napiszesz co i jak po wizycie??

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 cze 2009, 12:29

ale napiszesz co i jak po wizycie??
pewnie bedzie opoznienie i bardzo pozno wroce do domu, ale jutro z rana na pewno sie zamelduje :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 12:52

ale jutro z rana na pewno sie zamelduje
:one:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 cze 2009, 13:29

Witam. :-) KAJUNIA trzymam kciuki za Was,bedzie wszystko dobrze,trzymaj sie i nie płacz. :-) Ja dzis mam wizyte tez o 17 a i ide z moja przyjaciołka ktorej beta hcg wyszła 3019 i jest w ciazy(chyba),idziemy to potwierdzic,ktory tydzien ,i jak to wszystko wyglada bo ma plamienia i wogole zaszła w ciaze po 12 latach ,bo wczesniej miała problemy potem sie poddała i wogole sie w jej zyciu zmieniło i teraz ta ciaza ja jestem w szoku ona jeszcze bardziej,ale ciesze sie ogromnie :-D i tak sie martwie czy wszystko bedzie u niej dobrze.KATKA za wizyte.Zmykam,trzymajcie sie dziewczyny :-)

[ Dodano: 2009-06-09, 13:31 ]
A i stawiam za 9 MIESIAC,weszłysmy razem z WIKTORIA. :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_tort:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 13:39

Zuza_00, napisz co tam po wizycie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 cze 2009, 14:44

Beatka, Ty to zawsze wszystko tak fajnie ujmiesz z przymrużeniem oka :ico_oczko:
Rozbawiłaś mnie tym porównaniem hiih :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale i tak do jutra zwariuję dziewczyny :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-09, 14:45 ]
Katka, Zuza, dajcie znać po Waszych wizytach.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 cze 2009, 16:52

z przymrużeniem oka
nie ma co sie zamartwiac na zapas, wiem po sobie jakja podczas plamien swirowalam,
teraz mnie jego mini waga schizuje
ale tlumacze sobie to tym ze szybko wyskoczy :ico_brawa_01:

WRÓCIŁAM Z ZAKUPÓW PO 16
zakupiłam: :-)
podkłady
HERBATKE rumiankowa, z kopru
2 paczki chusteczek dla Grosia w promocji były
2 smoczki
aspirator do noska
AudiBaby do uszków
lewatywe :ico_chory:
sól fizjologiczna
gaziki do twarzy
i gaziki alkoholowe do pepuszka
krem na pekajace brodawki

Z zakupów w pełni zadowolona moge rodzić-spokojna juz jestem wszystko mam :ico_brawa_01:


:ico_haha_01: zeżarłysmy po deserku lodowo bananowym na mescie i czekolade mrozona wyzłopałyśmy
teraz leze dychnac musze
bo na T. czekam i na obiad jedziemy do teściów

[ Dodano: 2009-06-09, 17:03 ]
aaa widzicie standard zachowanie w sklepie kolejna opowiesć:
Stanełam w kolejce do kasy uprzywilejowanej w Tesco, nie brałam koszyka wiec mialam wszystko w rekach
zauważyła mnie kasjerka i poprosiła na przód kolejki
w tym momencie laska nie kobieta nie czlowiek laska !
oburzona wydarła się ze ona tez w ciazy jest
dziewczyna szczupla jak patyk!!
wiec jej mowi kasjerka ze Pani w zaawansowanej nie jest i napewno tej pani (mi) jest trudniej, a ona dalej swoje ze jest w ciazy i teraz mabyć ona obsłużona
Wiadomo ze nikt karty ciąży od niej nie zazada
a ja z idiotka nie bede się kłócić skoro jej tak ciezko było
wiec z kasjerko zostałyśmy z minami takimi jakby nam ktoś klapkiem natrzaskał po twarzy
Z kasy obok zawołał mnie jakiś miły człowiek Pan i powiedział ze przed niego mam wejsc wiec ja znow :ico_szoking: podziękowałam mu ze 100razy ina koniec powiedziałam
"jednak to prawda ze predzej mężczyzna kobiecie w ciązy ustąpi pomoże, niż inna kobieta" uśmiechnął się tylko
Czujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz kolejny rz to facet mi ustępuje, baby nie widza :ico_ciezarowka: a jak widza odwracaja glowe
walną głupi komentarz i maja gdzieś! Paranoja!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2009, 17:59

Beata_Tychy, to super ze zakupki wszystkie masz zrobione
jednak to prawda ze predzej mężczyzna kobiecie w ciązy ustąpi pomoże, niż inna kobieta" uśmiechnął się tylko
Czujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juz kolejny rz to facet mi ustępuje, baby nie widza :ico_ciezarowka: a jak widza odwracaja glowe
walną głupi komentarz i maja gdzieś! Paranoja!
to prawda mi jeszcze sie nie trafilo zeby mnie ktos przepuścił w kolejce ech ale co sie dziwic jak u nas same wieśniaki do sklepu przyjezdzaja :ico_chory:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 cze 2009, 18:56

WitamJa juz po wizycie i tak moja mała WIKI :-) wazy około 2766gr przytyła przez 3 tygpodnie 1 kilo ,bo miała wtedy 1707gr, :ico_brawa_01: ,i jak sie urodzi to tak z 3600kg bedzie miała,szyjka mi skraca tak jak powinna,duphaston odstawiony ,fenoterol jeszcze brac do konca tego tygodnia i koniec a za 2 tygodnie ostatnia wizyta i umowimy sie tak orientacyjnie na porod bo lekarz chciałby byc przy nim :-) i z tego tez sie bardzo ciesze ,no chyba ze mała by sie pospieszyła :-).Moja kolezanka w ciazy jest -pierwsze tygodnie,musi lezec,dostała duphaston na podtrzymanie i zobaczymy jak to sie u niej rozwinie,nastepna wizyte ma we wtorek.lekarz powiedział ze ma o co walczyc bo i wiek ma 33 latka wiec ja trzymam mocno kciuki za nich :-) .Ja przytyłam 1,5 kilo wiec tragedii nie ma.Dobra to tyle .Zmykam na kolacje a potem do łozia,dzien pełen wrazen miałam :-) .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość