donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 cze 2009, 20:37

a mozecie mi powiedziec ile dajecie tego kleiku do mleka ?
ja Ci niestety nie pomogę, bo nie daje kleiku

[ Dodano: 2009-06-09, 20:38 ]
\
aha zapomnialam napisac, maly znow malo zjadl 70 ledwie.
mój też miał ostatnio takie 2 dni, że tak mało jadł, ale minęły i je normalnie :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 cze 2009, 20:47

aha zapomnialam napisac, maly znow malo zjadl 70 ledwie... :ico_noniewiem:
Emilka czasami tez zje mniej jak długo nie robi kupki

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

09 cze 2009, 20:50

Hej Dziewczątka!!!

Sorki że tak póżno ale dziś się nie mogłem obrobi ze wszystkim :) :ico_szoking:

Najważniejsze tak jak pisała Ragazza to Marcie wykluczyli żółtaczkę typu A, B i C!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jutro będzie miała robione USG i jakieś dodatkowe badania i mają wiedziec coś wiecej :) :ico_sorki:

A MY tzn. Milenka kończymy całe 5 miesięcy!!!!!!!!!!!! Ha ha ha jak to szybko zleciało...
I nie wiedziałem że dzisiaj urodziny obchodzi też Kaczor Donald, wiedziałyście???? Właśnie w Faktach na TVN-ie mówili o tym :) :-D

Zaliczyliśmy dziś basen z Ragazza i Milenka super pływała i nurkowała i jako jedyna nie zapłakała przez cały czas :) Moja krew :)
Jutro jeszcze rechabilitacja o 14, później zakupy...jakieś zupki muszę kupić tylko sam nie wiem jakie dokładnie...na pewno z Bobovity :)


A na koniec coś dla Waszych facetów...a na pewno dla faceta Gusi :P :ico_haha_01:

Dwa filmiki z jazdy sprzętem na początek:

http://www.youtube.com/watch?v=-RiVNdumwWc
http://www.youtube.com/watch?v=s46HciYd4yg

I obiecane zdjęcia:

To ja w pełnym rynsztunku

Obrazek

A tutaj duże zabawki dużych chłopców :)

Obrazek

A tu ciekawostka jaki krzak udaje ten kolega??

Obrazek

Druga ciekawostka kto znajdzie na tym zdjęciu broń??? :)

Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 cze 2009, 21:07

Jutro będzie miała robione USG i jakieś dodatkowe badania i mają wiedziec coś wiecej :) :ico_sorki:
no to będziemy czekać na dobre wieści :ico_sorki: , pozdrawiamy Marcie i trzymamy kciuki
A MY tzn. Milenka kończymy całe 5 miesięcy!!!!!!!!!!!!

wszystkiego najlepszego dla Milenki :ico_buziaczki_big:
I nie wiedziałem że dzisiaj urodziny obchodzi też Kaczor Donald, wiedziałyście???? Właśnie w Faktach na TVN-ie mówili o tym :) :-D
ja nie wiedziałam
Milenka super pływała i nurkowała i jako jedyna nie zapłakała przez cały czas :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-09, 21:11 ]
Marcia, Piotrek fajne zdjęcia i filmiki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 cze 2009, 21:18

hej hej :-)

ja na chwilkę :ico_sorki:

Marcia77, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Piotr, za wieści :ico_sorki:
no i za zdjątka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój maluch wychodził dzis z siebie :ico_olaboga: umęczona jestem niebywale :ico_olaboga:
wynagrodził mi to i zasnął po 5 minutach :ico_szoking: :ico_sorki:

Ragazza555, mój kleiku dostawał 2 łyżeczki na 180ml, tak żeby tylko zagęścić troszkę, a ostatnio zaczął pluć i zaczęłam mu robić znów "czyste" mleko i jakos mu lepiej idzie... a ostatnie kilka dni coraz mniej mleczka je :ico_noniewiem: za to resztę mógłby duuużo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 cze 2009, 21:22

Marcie wykluczyli żółtaczkę typu A, B i C!!!!!!
wchodze na NK i od razu takie super wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A MY tzn. Milenka kończymy całe 5 miesięcy!!!!!!!!!!!!
zdrowka,zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla Milenki :ico_sorki: :ico_brawa_01:
Milenka super pływała i nurkowała i jako jedyna nie zapłakała przez cały czas :) Moja krew :)
dobrze wam z tym basenem...no i :ico_brawa_01: dla Milenki:))
a z tym krzakiem i bronia to nie mam pojecia. no ale jak sam napisales to zabawa dla duzych chlopcow:))a nie dla dziewczynek, no a juz na pewno nie dla mnie :ico_noniewiem:

a my kupilismy ten melakser. w koncu :ico_sorki: probwalam go i rzeczywiscie robi miazge :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzis wogole meczacy dzien byl. Dawidek u mojej mamy a my w rozjazdach, no i jeszcze u ginki bylam na sprawdzeniu podwozia. wszystko jest OK z moja wkladka :ico_sorki: :ico_brawa_01: na nastepna kontrole mam przyjsc za rok :ico_szoking: :ico_brawa_01:
no i nie zdazylam oczywiscie tego ciasta zrobic :ico_noniewiem: dopiero co malego wykapalismy i nakarmilismy i juz spi. nie chce sie tluc w kuchni zeby go nie obudzic :ico_noniewiem: ale ciasto poczeka do jutra rana bo juz sie i tak na nie napalilam :-D
jutro wogole jedziemy na wies zbierac truskawki u tesciowej :ico_noniewiem:

aaaa no i mialam wam pisac ze bylam dzis z malym u lekarza. zmierzylam mu temperature no i mial 37,7. dostal leki na ktore wydalam cale 50 zl :ico_szoking: :ico_olaboga: wszystko na lyzeczke w kropelkach albo ze strzykawki. no ale lekarka powiedziala ze pluca sa czyste i gardelko tez w porzadku. to po prostu jakis wirus i ze to normalne. zawsze tak jest ze jak matka chora to i dziecko tez :ico_puknij:

a wam widze tez dzionek intensywnie zlecial :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-09, 21:24 ]
Ragazza ja na 150 ml mleczka dawalam 2 plaskie lyzki, ale smoczek mam trojprzeplywowy.

[ Dodano: 2009-06-09, 21:26 ]
ananke szczotkujesz juz szczoteczka te 2 zabki :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

09 cze 2009, 21:27

mój maluch wychodził dzis z siebie :ico_olaboga: umęczona jestem niebywale :ico_olaboga:
wynagrodził mi to i zasnął po 5 minutach :ico_szoking: :ico_sorki:
:
aaaa te ząbki :ico_olaboga: , dzieci się męczą i my, no nic przez wszystko trzeba przejść, damy radę :-)

[ Dodano: 2009-06-09, 21:28 ]
... a ostatnie kilka dni coraz mniej mleczka je :ico_noniewiem: za to resztę mógłby duuużo :ico_olaboga:
oni już wiedzą co jest najlepsze :-D

[ Dodano: 2009-06-09, 21:32 ]
a my kupilismy ten melakser. w koncu :ico_sorki: probwalam go i rzeczywiscie robi miazge
super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-09, 21:34 ]
lekarka powiedziala ze pluca sa czyste i gardelko tez w porzadku.
to dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-09, 21:34 ]
ja już się pożegnam, do jura, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 cze 2009, 21:37

maly sie obudzil i dokonczyl mleko :ico_sorki: jeszcze sie herbatka doprawil :ico_sorki: :ico_sorki: wiec jestem szczesliwa :-D ze dziecko moje glodne nie spi.

Marcia77, sto lat dla Milenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
czekamy na dalsze - dobre wiesci o Marci.

a fotki super, co tydzien ogladam podobne od Roberta :-D pokazalam mu filmiki i fotki no i jako zapaleniec powiedzial mi wszytsko jaka bron mundur i inne pierdolki.. :ico_haha_01: jakbys chcial zobaczyc fotki Roba to na NK ma Robert Jażdżewski, Bydgoszcz :ico_oczko:

jedwabna, duzo zdrowka dla synka !!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 cze 2009, 21:37

maly sie obudzil i dokonczyl mleko :ico_sorki: jeszcze sie herbatka doprawil :ico_sorki: :ico_sorki: wiec jestem szczesliwa :-D ze dziecko moje glodne nie spi.

Marcia77, sto lat dla Milenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
czekamy na dalsze - dobre wiesci o Marci.

a fotki super, co tydzien ogladam podobne od Roberta :-D pokazalam mu filmiki i fotki no i jako zapaleniec powiedzial mi wszytsko jaka bron mundur i inne pierdolki.. :ico_haha_01: jakbys chcial zobaczyc fotki Roba to na NK ma Robert Jażdżewski, Bydgoszcz :ico_oczko:

jedwabna, duzo zdrowka dla synka !!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 cze 2009, 21:48

Milenka kończymy całe 5 miesięcy
STO LAT :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I obiecane zdjęcia:
no niezłą masz zabawę :-D
mój kleiku dostawał 2 łyżeczki na 180ml
o kurcze to ja EMi na 150ml mleka wrzuciłam 4 miarki od mleka :ico_szoking: ale zjadła bardzo ładnie
Ragazza ja na 150 ml mleczka dawalam 2 plaskie lyzki, ale smoczek mam trojprzeplywowy.
no to juz chyba podobnie :ico_noniewiem:

ananke, a do kaszek z butelki TT to jaki smoczek?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość