lilo

09 cze 2009, 19:16

reszta juz nie wazna :ico_oczko:
Ogólnie chciałabym wrócić do pracy więc dla mnie trochę ważna :ico_oczko: Nie stać nas żeby utrzymać się z jednej pensji, zwłaszcza że będzie nas już czwórka. Ale szef zapytał o plany i stwierdził że miejsce będzie czekać więc jestem dobrej myśli :ico_oczko:
ja troche wczesniej wrocilam z wykladow
Dzisiaj trąbią cały dzień o uproszczeniu egzaminów więc trzymam kciuki :ico_sorki:
bo z pustego troszke boli
No ja często wymiotuję samą wodą, albo po prostu tylko "rzuca" mnie nad muszlą. Nie fajna sprawa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 19:24

Nie fajna sprawa
- moj maz sie smieje,ze mi sie swinka zalacza :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

09 cze 2009, 20:07

Ogólnie chciałabym wrócić do pracy więc dla mnie trochę ważna :ico_oczko: Nie stać nas żeby utrzymać się z jednej pensji, zwłaszcza że będzie nas już czwórka.
bardziej chodzilo mi o to ze zwolnic cie przeciez nie zwolni bo nie moze :ico_oczko:
Dzisiaj trąbią cały dzień o uproszczeniu egzaminów więc trzymam kciuki :ico_sorki:
no najpierw to musze nauczyc sie jezdzic :ico_haha_01: :ico_olaboga:

ja bylam z mama na krotkim spacerku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 21:13

a u nas burza :ico_szoking:

No i moja przyjaciolka wrocila od lekarza i jest w ciazy,tzn lekarz nie powiedzial jej na 100% ale tez nie zaprzeczyl. Asekureuje sie dziad jeden a ona biedna przezywa :ico_zly:
No ale powiedzial,ze macica zasiniona i jajniki puste,wiec na okres sie nie zapowiada a to juz trzeci dzien spoznienia :-D

lilo

10 cze 2009, 08:53

wiec na okres sie nie zapowiada a to juz trzeci dzien spoznienia
Dlatego nie opłaca się za szybko do lekarza wybierać. A robiła teścik już???

Witam w środę, jutro wolne!!!! :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 cze 2009, 09:47

Dlatego nie opłaca się za szybko do lekarza wybierać.
dokladnie, bo wtdy jeszcze wieksze nerwy... ze lekarz nie moze potwierdzic :ico_noniewiem:

tak wogole witam w sloneczny dzionek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 cze 2009, 10:19

A robiła teścik już???
- dostala okres :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ona choruje na padaczke,wiec jak bylaby w ciazy to szybko musi brac leki :ico_olaboga: Kurcze,a nastepne starnka we wrzesiu,jak maz wroci - jest marynarzem :ico_placzek:

I dzien do d....

lilo

10 cze 2009, 10:27

U nas też słoneczko ale duchota straszna, pewnie po południu znowu będzie padać.

Wczoraj powiedziałam synkowi że będzie miał rodzeństwo a on mi kazał szeroko buzię otworzyć bo chciał zajrzeć do dzidzi :ico_oczko: iw_rybka, a jak u ciebie synek zareagował???

Ja dzisiaj nie mogę sobie dać rady, tak mi niedobrze że szok :ico_placzek: Już dwa razy byłam w kibelku, do tego mi słabo i duszno na przemian :ico_placzek:
Głupol ze mnie bo zapomniałam wczoraj tych czopków wykupić... Może coś pomogą... Strasznie to męczące....

Ale byle dzidzia zdrowa :ico_sorki: Jakoś to przejdziemy...

Jak rodziłam Piotrusia moja koleżanka była w drugiej ciąży. Mi się wtedy wydawało że jak już się ma powiedzmy dziewczynkę bo potem bardzo się chce do pary. Ona mi tłumaczyła że nie ma różnicy - w pierwszej i drugiej ciąży modli się tylko o zdrowie. Trochę jej nie wierzyłam ale faktycznie tak jest - może być drugi synek, tylko o zdrowie drżę :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 cze 2009, 10:27

dostala okres
szkoda :ico_noniewiem:

lilo

10 cze 2009, 10:28

dostala okres
Uuuuuu.... Przykro mo..... :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość