MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 kwie 2008, 10:50

witajcie kochane !
u nas nocka jak przy noworodku... :ico_noniewiem: Wiktorek wstawal co chwile i wolal pic...
goraczka cala noc sie utrzymywala, bo synus odmowil przyjecia syropku przeciwgoraczkowego (ktory do tej pory lubil) z rana tez stan podgoraczkowy :ico_noniewiem: ale do lekarza nie mam dalej podstaw aby isc ( powie ze wirus, przepisze syrop od goraczki i tyle!)
ja dzis mam wrazenie ze pepek mi rozsadza od srodka :ico_chory: taka mam skore napieta na brzuchu a w nocy Ala "dokuczala" mi dosc "bolesnie" :ico_noniewiem:

mam nadzieje ze u Was jest duzo lepiej jak u mnie :ico_sorki:

K@tk@, juz wkrotce zobaczysz na swoim tesciku dwie kreseczki :ico_brawa_01: maj jest pieknym miesiacem na splodzenie potomka :ico_haha_01: nasz Wiktorek jest chlopak majowy, tj. urodzony w styczniu ale stworzony w maju :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 kwie 2008, 14:03

W Anglii to samo by powiedzieli i dali paracetamol :ico_noniewiem:
A ja wczoraj wieczorem to nie wiem czemu mialam wrazenie,ze w nocy cos sie zacznie :-D
Ale oczywiscie nic sie nie zaczelo :ico_haha_01: ..i dobrze, bo jeszcze troszke za wczesnie :ico_oczko: Tym bardziej,ze dopiero w piatek spodziewam sie dostawy wozka, a jutro - fotelika :ico_haha_02:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

09 kwie 2008, 14:18

K@tk@, trzymam baaaardzo mocno kciuki za Wasze dwie kreski!!

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

09 kwie 2008, 15:35

Witajcie
Ja tylko na chwilkę,bo zaraz zmykam na dzień otwarty w szkole.Byłam na zapisie,jest w porządku i za tydzień powtórka.I muszę sie na usg zapisać,ale jakoś zapominam,a potem jest za późno.Przypomnienie w tel. muszę nastawić.
K@teczko na pewno niedługo ujrzysz 2 kreseczki na teście :-D Jestem tego pewna.Na wiosnę zawsze rodzi sie nowe życie.
Monisiu życzę Wiktorkowi zdrówka.
Potem Was doczytam,teraz uciekam.buziaczki dziewczynki

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 kwie 2008, 16:12

witajcie dziewczynki...wstretna matka jestem- oszustka :ico_wstydzioch: ... wciskam Wiktorkowi syrop od goraczki wymieszany z herbatka i troche pomaga :ico_sorki:
przeczekujemy sytuacje bo dalej jest bez zmian (tj tylko goraczka)
felicity001, ja widze u Ciebie juz na suwaczku koncowka :ico_brawa_01: to znak ze i u mnie za kilka dni sie zmieni.... piszesz ze mialas juz przeczucie w nocy ze urodzisz :ico_noniewiem: ja tak mam dzisiaj, boli mnie brzus i krocze i Ala sie wypina ostro...ale wczoraj bylam u lekarza i ponoc jestem jeszcze szczelna... sama juz nie wiem... czy mam ufac swojemu instynktowi czy tej lekarce... pomalu sie zaczynam zastanawiac nad kompetencjami tej mlodej pani doktor... chodzi mi o ta "macana" diagnoze wielkosci dziecka... przeciez USG nie moze klamac :ico_szoking: (na kazdych wynikach pisze, ze wynik moze odbiegac od rzeczywistosci o 20 % ale to przeciez nie wiele zmieni wage Ali)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 kwie 2008, 16:26

Z tego co widze, to kazda z nas ma termin rozniacy sie o kilka dni - wiec wszystko sie moze zmienic :ico_haha_02:
Ba, nawet mozemy wszystkie urodzic w ten sam dzien :-D
U mnie od poczatku ciazy mam "macane" i "mierzone centymetrem" diagnozowanie :ico_haha_01: Oczywiscie mialam usg (az 2 !!) ale od 26 tyg. sprawdzaja czy dziecko rosnie na podstawie pomiarow :ico_puknij:
Pamietam,ze jak bylam w ciazy z Ola to wg ich pomiarow miala byc kruszynka o wadze max 2,6kg, a urodzila sie o ponad 1kg ciezsza!! :ico_szoking: Tylko mnie martwili tym,ze jest za mala...
Teraz z kolei wychodzi im ze Filip moze wazyc nawet 4,0 - 4,5 kg ale jak na razie sie tym nie przejmuje :ico_haha_01:
Tym bardziej,ze ostatnio nie zauwazylam jakichs wielkich zmian w rozmiarze ani na wadze (prawde mowiac ide dokladnie tak samo z waga jak i z Ola - a z Ola w sumie przytylam 13kg)
Wiec Monisiu - nie przejmuj sie tymi konowalami!!Ala na pewno ma sie dobrze

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 kwie 2008, 16:37

dzieki felicity001, napewno masz racje... wiesz, jak bylam w pierwszej ciazy to tez na ostatniej wizycie ginekologicznej skierowali mnie na dodatkowe usg (ktorego nie zdazylam zrobic :-D )
to dziwne ze na kilka dni przed porodem (co prawda przed terminem) lekarz nic nie zauwazyl :ico_noniewiem: ...

mam nadzieje ze nie wszystkie zaczniemy rodzic w tym samym dniu, bo kto podtrzyma watek ? :-D :-D :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-09, 16:41 ]
felicity001 pisze:
Pamietam,ze jak bylam w ciazy z Ola to wg ich pomiarow miala byc kruszynka o wadze max 2,6kg, a urodzila sie o ponad 1kg ciezsza!! :ico_szoking: Tylko mnie martwili tym,ze jest za mala...
Teraz z kolei wychodzi im ze Filip moze wazyc nawet 4,0 - 4,5 kg ale jak na razie sie tym nie przejmuje :ico_haha_01:

u nas jak stwierdzaja ze dziecko wazy powyzej 4 kilo to porod odbywa sie na sali operacyjnej... a tam juz maz nie moze byc przy porodzie

ja ostatnio pytalam co to znaczy ze dziecko jest za duze, tzn, czy wagowo czy "na dlugosc"... wychodzi ze mala grubaska zamieszkuje moj brzuch :ico_oczko:
zawsze, na kazdym usg wychodzilo ze jest ok... ze wszystkie pomiary sa prawidlowe... tylko wlasnie ostatnio przy "macaniu" pani doktor stwierdzila inaczej :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

09 kwie 2008, 17:31

Kurcze dziewczyny ja tez sie jakos nie bardzo czuje :ico_noniewiem: Wczoraj serduchp mi tak napylalo ze musialam isc pod zimny prysznic brzuch mam napiety jak nie wiem i ciagle boli miesiaczkowo! Wydaje mi sie ze zaraz pekne!Bola mnie nogi krocze zgaga pali jak nie wiem i brzusio boli :ico_placzek: Mam nadzieje ze to nie sygnal parodowy?.......Kacperek tez tak jakby nerwowy...... A moj mezus w pracy wiec mam nadzieje ze nic wiecej nie zacznie sie dziac!
Buziaki dla was!

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 kwie 2008, 17:36

Witaj Ewelina
Ewelina83 pisze: Wydaje mi sie ze zaraz pekne!Bola mnie nogi krocze ...brzusio boli

kurcze, mam dzis to samo :ico_szoking: i takie klucie w "cipce" jak chodze :ico_noniewiem: Ala nic dzis nie odpoczywa tylko stale sie wierci :ico_noniewiem:

co jest grane?rodzimy??? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

09 kwie 2008, 17:45

Nie przejmujcie sie - bo widze,ze wszystkie mamy podobne objawy :-D
Nie rodzimy jeszcze!! - to jest przykaz :ico_oczko: Za wczesnie... na porody i za wczesnie na takie mysli...Cieszmy sie,ze jeszcze jestesmy :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość