Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

10 cze 2009, 11:30

witam!
jejku moje gardlo, nie mam ochoty na nic, mowic ciezko tak boli
oj skąd ja to znam,ostatnio też przechodziłam zapalenie gardła :ico_placzek: dużoooo zdrówka Pati ,zdrowiej szybko!!!!

u nas noc w sumie ok,mały już nie gorączkował,rano miał jeszcze cieplutką główke ale już mu nic nie dałam,samo przeszło i mam nadzieję że jest ok,bo teraz śpi sobie!
u nas pogoda chyba ładna,chociaż wieje wiatrzycho :ico_olaboga: ale świeci słoneczko
dziś wypisałam zaproszenia i wypadałoby już chyba rozdać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 cze 2009, 11:30

Witam się z wami, u mnie noc tak śrenio maly spal ladnie z dwoma pobudkami za to ja jakos zsnąc nie moglam, cale dnie ostatnio sami siedzimy bo Piotrek ostatnio do późna pracuje :ico_noniewiem: dzis na obiadek nalesniki Kacperkowi tez sie ciut dostanie ,wczoraj ugotowalam mu zupke z samych wrzyw i kasza troche maselka dalam i tak wcinal że szok :ico_brawa_01: dziś też mu dam ale dołoże żółtko jajka :-)
a tak poza to mam gore praowania na fotelu i nic narazie mnie sklania do zabrania ie za to :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

10 cze 2009, 11:33

a tak poza to mam gore praowania na fotelu i nic narazie mnie sklania do zabrania ie za to
_________________
hahahaaa u mnie to samo! ale pranie nie zając nie ucieknie :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2009-06-10, 11:35 ]
wczoraj ugotowalam mu zupke z samych wrzyw i kasza troche
ja dzisiaj też właśnie gotuje mojemu taki rosołek na kaszce :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 cze 2009, 11:52

właśnie dziewczyny dajecie dzieciaczkom takie wafelki ryżowe ja wczoraj małemu dalam i mu bardzo smakowalo :-)
tu wklejam fotki obiecane z wczoraj :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
:-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 12:56

dużoooo zdrówka Pati ,zdrowiej szybko!!!!
dziekuje kochana :ico_sorki:
właśnie dziewczyny dajecie dzieciaczkom takie wafelki ryżowe


ja jeszcze nie podawalam, musze kupic i mu dac, ja je uwielbiam :ico_brawa_01:

adia26 super foty, widac, ze Kacperkowi sie podobalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dostalam zaproszenie od siostry do Irlandii i chcialabym poleciec ale sie boje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 cze 2009, 13:25

Witam !!!

Ale sie rozpisalyscie kobitki kochane nawet nie wiem gdzie sie w rozmowe wciac bo trace watek :ico_oczko:

No Ale zaczne od spuzninych zyczonek dla naszych milusinskich :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
No i wielkie gratulacje za pierwsze kroczki przy kanapie malego mena :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pati85, Zdroweczka kochana Ja to mam iagle chore gardlo juz sie przyzwyczila ze mnie boli czasem ale do puki nie wytne migdalkow to tak bedzie :ico_olaboga:

Martunia no niestety kochana tak to jest z tymi zebaczami i musimy to przezyc
biedne te nasze skarby no ale my tez kiedys to przechodzilismy wiec beda dzielne te nasze skarby i dadza rade :ico_oczko:

U nas dzis pogoda koszmarna leje jak szlak no i czekam az przestanie bo musze isc do sklepu i jeszcze jechac do sasiedniego miasta ustalic sobie trmin kolejnego egzaminu

A co do tesciowej to nadal sie nie odzywam Ale wczoraj szafagierka przyleciala posiedziec ale gadala z moim M ja sie nie odezwe :ico_nienie: a dzis tesciowa przyleciala bo napisala im przedwczora ze do mnie sie odzywac nie musza ale do dzieci powinny normalnie przychodzic wiec widze ze przemyslay sprawe i przyszly ale ja milcze widzialam ze cos tesciowa probowala tak zagadac ze myslala ze jej odpowiem a ja milczalam niech sobie nie mysla ze tak latwo im przyjdzie zalagodzenie mnie W sobote szfagierka ma 18 to moze przez to tez beda probowaly zalagodzic to co zrobily ale ja mojemu M powiedzialam ze pojdzie sam z dziewczynkami na impreze do nich ja tylko po trzech godzinach podskocze po mala i tyle a on niech sobie zostanie A on mi na to ze on nigdzie nie pujdzie bo nie ma ochoty imprezowac to sie tesciow znow przekona ze jej syn bezemnie nie pujdzie bo to ja go zawsze do jego matki wyciagam a jak ja nie bede chodzila to moj M tym bardziej

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 14:11

Pati85, Zdroweczka kochana
dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki:
ale do puki nie wytne migdalkow to tak bedzie :ico_olaboga:
mi lekarka powiedziala, ze juz sie tego u nas nie robi tzn. w Niemczech

A co do tesciowej to masz racje, nie odzywaj sie, i wcale nie musisz isc na ta imprezke, tez bym nei poszla

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2009, 18:27

czesc dziewczyny :-D
Pati85, zdrowka :ico_sorki:
a dlaczego sie boisz????Lotu tak ???

dana, tez bym tak zrobila :-) niech sie w d*&^ pocaluje :ico_haha_02:

adia26, sliczne foteczki :ico_brawa_01: bardzo drobniutki jest Kacperek :ico_brawa_01:

Ja daje Igusi te wafelki ryzowe od 7 miesiaca bardzo je lubi-zreszta tak samo jak biszkopty czy chrupki :-D

Kurde jak Iga zaczynala raczkowac to sie bala lazic wszedzie sama i patrzyla czy chodze za nia a teraz sobie wszedzie sama chodzi :ico_zly: no i wiadomo wszedze zaglada :ico_zly: i sie wspina
A ja jeszcze bramek na schody nie kupilam :ico_noniewiem:
M|y dzis bylysmy u kumpeli i u osteopaty
jutro to szczepienie :ico_chory:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 cze 2009, 20:09

Witam i ja :-D

Byłam dzis na spotkaniu z kolezankami z ktorymi rodzilysmy w tym samym dniu i lezałysmy na jednej sali. Fajnie było poszłysmy to zozolandii bo padał deszcz.
Filip był jakis nie zadowolony bo duzo dzieci tam było, i hałas a on pierwszy raz takia grupe dzieci widział i plakał przez poł godziny, ale potem sie przyzwyczaił.
W domu zawsze spokoj a tam taki huk i hałas moze to go przeraziło. A dzieciaczki swietne, kazde inne, jedna dziewczynka ma juz 6 zabkow, a pierwszy wyszedł w 3 miesiacu :-)

Adia fajne fotki no i super miał Kacperek zabawe na takiej trampolinie :-D czy co to tam było :-D

No a ja własnie czytałam o nowych zasadach na prawko :ico_olaboga: znowu wymyslaja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2009, 20:20

Pati85, zdrowka :ico_sorki:
a dlaczego sie boisz????Lotu tak ???
dziekuje, a co do lotu to sie nie boje, tylko nie wiem cz bym sobie poradzila sama z Erikiem, bagaze, nie wiem jak by sie zachowywal w samolocie, a i przeraza mnie to, ze bym nie dala sie rady porozumiec, bo z angielskim to ciezko, zapomnialam duzo odkad jestem w Niemczech

Erik zasnal po 19, mial tylko dwie drzemki ostatna byla jakos o 14

[ Dodano: 2009-06-10, 20:23 ]
Kurde jak Iga zaczynala raczkowac to sie bala lazic wszedzie sama i patrzyla czy chodze za nia a teraz sobie wszedzie sama chodzi :ico_zly: no i wiadomo wszedze zaglada :ico_zly:
no Erik to samo, lazi po calym mieszkaniu,nawet do lazienki zaglada i wszystko mi wywala, a ostatnio malo co dekodera nie zwalil.
Dzis dostal drzwiami w glowe, jego wina, bo sam ciagle zamyka i otwiera drzwi.
Ma limono pod okiem, bo spadla na niego rura od odkurzacza, mowie Wam, mam juz dosc, nie mozna go na chwile samego zostawic, nawet na kompie posiedziec bo sylchac tylko ryk :ico_olaboga: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości