Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2009, 21:56

Pati85, poradzic na bank sobie poradzisz ja tez sie bardzo balam jak lecialam pierwszy raz z Iga a ona wtedy miala 2 miesiace wiec juz wogole ciezko i lecialam sama ale spoko dalam sobie rade i od tego czasu jeszcze 3 razy do polski lecialam i powiem Ci ze dla Igi nie ma roznicy czy jest w samolocie czy w swoim pokoju :ico_haha_01:
nawet na kompie posiedziec bo sylchac tylko ryk
jak iga widzi ze siadam do kompa to zaraz przylazi i sie skrobie :ico_haha_01:
Erik zasnal po 19, mial tylko dwie drzemki ostatna byla jakos o 14
Igolina spala o 19 30 :ico_sorki: i spi jak narazie :ico_haha_01:

a tak to nuda wiola85, fajne to spotkanie :ico_brawa_01: wielkie brawa ze sie dziewczyny zabralyscie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-10, 22:06 ]
yoanna a Ninka juz chodzi ??? bo kurde nie wiem :ico_noniewiem: zapomnialam ona taka szybka ze pewnie tak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

10 cze 2009, 22:32

witam jestem tu nowa

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2009, 22:54

myszka 81, serdecznie witamy Ciebie i Oskarka :ico_brawa_01:
ale fajowo mamy nowa osobe na watku :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

10 cze 2009, 23:06

myszka 81, serdecznie witamy Ciebie i Oskarka :ico_brawa_01:
ale fajowo mamy nowa osobe na watku :-D :ico_brawa_01:
bardzo się cieszę za miłe przyjęcie

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 cze 2009, 23:19

myszka 81, WITAJ ZE SWOIM PRZESLICZNIUSIM SYNALECZKIEM NAPISZ COS WIECEJ O WAS KIEDY DOKLADNIE SIE URODZIL ITD ITP
Supereczek ze dolaczylas do nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01 :-D :

wiola85kochana fajnie sie tak spotkac z tymi co sie rodzilo ja sie nie spotkalam jeszcze z kumelka z porodowk ale jestesmy w kontakcie :ico_oczko:
mmarta81, a wiesz kochana ze zadzwonnila do mnie moja szfagierka z pytaniem czy jestem jeszcze na spacerku a ja jej ze juz nmie a ona a to szkoda no to pa :ico_olaboga: a co myslala chyba sobie ze jak bym jeszcze byla to podeszla bym donich a takiego wala :ico_zly: :ico_nienie: zranily mnie na wskros Wiedza ile w zyciu przeszlam a mimo to nie zaoszczedzily mi kolejnego bolu ze strony tak zwanych bliskich Jedno wiem i powiedzialam mojej corci starszej ze ma rodzine czyli one i moj M a reszta to tylko pseludo rodzina

A martuniakochana to ty juz nie zla laeczka jestes bo ja wieloryb prze okrutny jestem ja to w 12 rozmiar wchodze o 10 moge pomazyc :ico_placzek: :ico_placzek: Ale postanowilam sobie ze za niedlugo zaczne sie naprawde odchudzac :ico_oczko:
tylko nie wiem jak ten lakomczuch to zniesie wyobrazcie sobie jakie jaja :-D
zjadla wczoraj 190 zupki ze sloiczka potem zjadala pol miseczki rosolu z ziemniakami :ico_olaboga: a potem zebrala o moj rosol z kluskami wiec opedzlowla pare lyzek po czym wyjelam, miesko z kurczaka z rosolu a ta sie zapalic chce :ico_olaboga: mowie sprubuje bo i tak pewnie ja bedzie cofac bo jak dostaje zupke jakas mniej zmielona to ja ciagnie na wymioty :ico_noniewiem: no ale daje a ta mala zjada az mruczy ze smakiem i opedzlowala dosc sporo tego miesa tak rozdrobnionego i rosolkiem zalanego a mruczala jak kotek przy tym :ico_olaboga: :-D a wieczorem jak zobaczyla ze odgrzalam sobie troche tego rosolu to mnie lapala z rekaw i cignela i tak prosila z usmieszkiem na buzialku no to jej dalam pare lyzek Kasze gryczana z sosemtez sprubowala bo nam do taleza prawie by wlazla i dziwne ze jej nie cofnelo ani razu a przeciez to kasza wilka i tak kazda zupe od paru obiadow juz sprubowala a szczesliwa przez to bardzo A dzis znow po takiej duzej zupce jeszcze cycem poprawiala :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja nie wiem co sie z tym dzieckiem dzieje jak adusia byla niejadkiem tak ta poprostu za jedzenim szaleje :-D

[ Dodano: 2009-06-10, 23:20 ]
myszka 81, fajnie kochana ze jestes jeszcze :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-06-10, 23:20 ]
mmarta81, A ty kochan jestes jeszcze czy juz spisz?

[ Dodano: 2009-06-10, 23:24 ]
moj M poszedl dzis na imprezke z pracy Zazdroszcze mu juz mam taka ostatnio ochote sie tak upic na maksa ale nie moge no bo karmie a po drugie jak do dzicka bym wstala :ico_noniewiem:



myszka 81, no a wlasnie napisz kochan jak karmisz swojego babelka czy cycujecie czy butelkowanie u was ogolenie napisz

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

10 cze 2009, 23:51

no a wlasnie napisz kochan jak karmisz swojego babelka czy cycujecie czy butelkowanie u was ogolenie napisz
_________________

karmię cycusiem ale wieczorem troszkę butelki z kaszką ok 150ml i oprucz tego jeszcze cycuś
NAPISZ COS WIECEJ O WAS KIEDY DOKLADNIE SIE URODZIL ITD ITP
więc tak Oskar urodził się o godzinie 11,55 dnia 13.09.2008r poród był skąplikowany tzn. mały źle wstawił się główką w kanał rodny i pozatem jak się okazało potem to poród naturalny groził pęknięciem macicy .Męczyłam się na porodówce prawie 13 godzin i w rezultacie wycieńczoną przewieźli na blok i mały urodził się przez cc .

[ Dodano: 2009-06-10, 23:56 ]
A o dziecko staraliśmy się ponad rok coś koło półtora roku wkońcu zaszłam w ciąże lecz poroniłam w 8tc i po 3 miesiącach znów zaszłam ciąża przebiegała bezproblemowo lecz we wielkim strachu i obawach ale teraz mam już swojego synka i cieszę się każdym dniem .Oskar jest dzieckiem bardzo ruchliwym upartym i dużo piszczącym ale nie jest źle staram się jak mogę najlepiej by zawsze był wesoły .
Oskarek raczkuje pozatem wstaje o wszystko się podnosi sam ;no i jak widać na suwaczku ma już 6 ząbków i gryzie strasznie :-D

[ Dodano: 2009-06-10, 23:57 ]
no dobrze to tak w skrócie coś tam napisałam jak co to pytajcie odpowiem na każde pytanie :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 cze 2009, 00:36

karmię cycusiem
No to supereczek :ico_oczko:
więc tak Oskar urodził się o godzinie 11,55 dnia 13.09.2008r poród był skąplikowany tzn. mały źle wstawił się główką w kanał rodny i pozatem jak się okazało potem to poród naturalny groził pęknięciem macicy .Męczyłam się na porodówce prawie 13 godzin i w rezultacie wycieńczoną przewieźli na blok i mały urodził się przez cc .
Oj to sie nameczyliscie Ale najwazniejsze ze sie zakonczylo wszystko ok i Oskarekjest caly i zdrowy jak zreszta widac jest sliczniusi :ico_oczko: :ico_brawa_01:
lecz poroniłam w 8tc i po 3 miesiącach znów zaszłam ciąża
Oj to przykre :ico_pocieszyciel: ale dobrze ze tak szybko wam sie udalo latwiej sie pogodzic ze strata :ico_oczko: tzn latwiej moze nie ale zaakceptowac sytulacje w jakiej sie czlowiek znalazl :ico_oczko:
Oskarek raczkuje pozatem wstaje o wszystko się podnosi sam ;no i jak widać na suwaczku ma już 6 ząbków i gryzie strasznie
No to supereczek brawa dla niego :ico_brawa_01: No cuz witaj wsrod pogryzionych :ico_oczko: To ugryzienie w cyca to normalnie ekstaza w cudzyslowiu :ico_oczko: :ico_olaboga: he he he

[ Dodano: 2009-06-11, 00:38 ]
a sie zasiedzialam dobranoc wszystkim :ico_oczko: a raczej dobry dzien tyle ze bardzo wczesny a nawet za wczesy he he he :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 cze 2009, 07:18

Dzien dobry :)) i witam nowa kolezanke

My wczoraj autobusem jechalysmy do moich rodzicow ponad 2h. Mala rozrabiala strasznie, wiercila sie, ciagnela za wlosy i uszy pana przed nami (okazalo sie ze to moj kolega) zjadla dwa danonki i banana (mimo ze nie daje jej danonkow,ale kupilam zeby jakos przetrwala). Ja bylam cala brudna,ona tymbardziej. Ale juz jestesmy :)))
Marta a Nina chodzi trzymajac sie mebli :) zasuwa strasznie szybko a stol potrafi obejsc do okola w 15 sekund :D za raczki tez ale nie biore jej czesto, tylko jak chce sie pochwalic ;) a tak to czekam az sama sie oderwie i bedzie chodzila..ale do tego jeszcze pewnie sporo czasu : )
Poza tym Nina dostala sandalki od chrzestnego, sliczniutkie, tylko niebieskie a ona ma malo innych niz rozowe rzeczy :( no ale moze do rozowego nie bedzie zle wygladac ;) fajne bo podeszwa dopasowywuje sie do stopki ale slabo trzymaja sie stopy poki co i mala je skopuje bo za troszke za duze.. no nic poczekaja chwilke moze ze 2 miesiace az zacznie chodzic i wtedy beda jak znalazl :))
Wczoraj zostawilam mala z mama i poszlam z siostra na zakupy ( mierzylam z 10 biustonoszy i zalamka - ja prawie nie mam biustu!! naprawde .. mama mowi, ze to przez to ze tak strasznie schudlam, mecza mnie wszyscy ze mam przytyc i ja wiem o tym, ale jak? :/ wazylam sie na silowni i oczom nie moglam uwierzyc - 51kg przy 171cm .... i nie wiem co mam z tym zrobic?? bo ja obzeram sie slodyczami ale musze przytyc bo znikam i ja i moje piersi i wszystko inne, rece chude nogi tez :/ mozer silownia troche pomoze i na masie troche przybyje,al normalnie po jednym sklepie mi sie odechcialo :( moja 15 letnia siostra jak ubrala biustonosz ktory ja mierzylam i byl za duzy to u niej wyplywalo wszystko ;( zadzwonilam do mojego M i mowie, ze zniknely mi piersi i powiedzialam ze zbieramy kase na operacje :D chociaz moze tabletki hormonalne pomoga i przytyjje troche i piersi urosna?
No i wracam po prawie 3h a ze wyszlysmy o 17.30 to myslalam ze mala bedzie marudzic i plakac zz mna, a ona wykapana, najedzona spala grzecznie w lozeczku.. Mama mowi ze szalala na podlodze zagladajac w kazda szuflade, wywalala wszystko po czym grzecznie sie wykapala, zjadla i usnela :O w ogole jak przyjechalysmy to smiala sie z niczego :))) pewnie dlatego ze skonczyla sie jazda auttobusem, bo tam pod koniec zrobila koncert i plakala koropnie, a wszyscy na nas patrzyli a jej nic nie uspokajalo :(
A teraz juz od 6 raano szaleje :( dobrze ze sie polozylam wczesniej :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2009, 10:35

czesc dziewczynki :-D
dana, e tam generalnie to tez 12 tylko tak jak mowilam z tej firmy udalo mi sie 10 :-) tak to generalnie dolinka ciagle z waga i odchudzanie ciagle trwa :-D ...i pewnie jeszcze potrwa :ico_haha_01:

ja tez bym sie przeszla na imprezke jakas :-D

yoanna, podobno po tabletkach piersi rosna ale nie wiem dolkadnie bo ja nie biore i nie bralam
aa i fajowo wogole ze sie na zakupki moglas wybrac :ico_brawa_01:

myszka 81, witaj w srod cycusiowych mam :-D i nie tylko :-)
porodu nie mialas za ciekawego :ico_nienie: ale co tam bylo minelo teraz synek jest z Toba kazdego dnia :ico_brawa_01:

Ja zaraz sie na spacer wybieram a pozniej to szczepienie :ico_chory: ja nie wiem co sie tak go cykam :ico_noniewiem: juz odwyklam po prostu od szczepien
a tak to nic ciekawego...
nocka taka sobie -Marcin juz dawno w pracy a Iga mnie terroryzuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

11 cze 2009, 10:48

witam miłego dnia wszystkim

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości