Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 cze 2009, 21:56

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: edulitko! A jednak mój typ się sprawdził. Gratuluję zdrowej dziewczynki, teraz czekamy na rozwiązanie. A imię już wybraliście??

Dziś byłam na pierwszym zebraniu w przedszkolu :-) Pani b. sympatyczna, w sierpniu mamy przyjść na zajęcia adaptacyjne. Jedyny mankament jest taki, że Maciej jest w grupie trzy i czterolatków(a może to plus :-D ?) , a dzieci w grupie jest w sumie 25! +dwie panie. Sporo, nie??
Znikam, bo muszę popracować :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 cze 2009, 09:32

Witam :-D I na kawke zapraszam, my już zaliczyliśmy lekarza. Matyldzia od 3 dzni ma stan podgorączkowy, katarek i taka zachrypnięta chodzi. Poszłam z nią bo zaczyna się długi weekend i chcemy jechac do babci. No i cos jej się tam już ropa zbiera na gardełku, przepisała jej na 3 dni sumamed. Troche jestem zła bo nie chciałam z nią iśc, zeby jej nie przepisała antybiotyku, mam bactrim i to bym jej podała. Ale lekarka stwierdziła ze niedawno miała i tak nie może znowu dostac tego samego. Martynka tez jakas zakatarzona chodzi ale jeszcze 2 dni i koniec roku. 17-TEGO MAMY zebranie już w szkole pierwszych klas, mysle że już będą podzielone na klasy. I bedziemy wiedzieli z kim chodzi. A do przedszkola to dopiero zebranie we wrześniu. Ale tez od 27 sierpnia możemy już chodzic żeby się zaadoptowac :-D A do grupy 3-latków moja idzie a tam zawsze maja 3 panie na 25 dzieci.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 cze 2009, 15:02

Hej! Ale tu cisza :-D :-D
maziu, biedne te Twoje dziewczynki :ico_olaboga: My na razie zdrowi, pewnie w tym momencie zapeszyłam...
Odzywajcie się!!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

12 cze 2009, 21:28

hej.

a my na długi weekend w domciu siedzimy.Jak tydzień temu grypsko nas wzięło tak trzyma do dziś.Do tego Joachima dopadło zapalenie jamy ustnej.Całe szczęście tylko dwie ranki,ale apetytu nie miał i wogóle marudny i cały czas tylko na rękach chciał być noszony.Pomalutku mu już przechodzi.Obeszło się bez antybiotyku.Pedzlowanie nystatyną i maścią na D. Bardzo mecząca jest to choroba.Dziecku jak równiez i rodzicom.Ale już nie wiele nam zostało leczenia.

Miłego długiego weekendu.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 cze 2009, 22:19

Witam po weekendzie,deszczowym i zimnym niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a co to nasz wątek umiera :ico_placzek: ,taka cisza :ico_szoking:

zdróweczka dla chorowitków ,pogoda niestety sprzyja :ico_zly: ,miejmy nadzieję,że wreszcie się poprawi :ico_noniewiem:

zajrzę jutro,meldować się kobietki :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 cze 2009, 22:36

Witam!
Pamiętacie mnie :ico_oczko:
Edulitko gratuluję :ico_brawa_01: będzie druga córeczka cudownie :ico_brawa_01:
Anetka dużo zdrówka dla Joachimka
Iwcia spóźnione życzenia dla Dominika
Chloe normalnie zazdroszczę tych wakacji :ico_brawa_01:
Kati, fajnie, że już mąż wraca i nie łam się jak będziecie razem to będzie git
Mazia dużo zdrówka dla dziewczynek

u nas ok, Jaś idzie do przedszkola, ja mam nawał pracy, robimy lekki remont i planujemy dobudówkę, w pracy masakra, ale w piątek zaczynamy urlop i to mnie trzyma, bo nerwowo jestem wrakiem :ico_noniewiem:
obiecuję, że się poprawię :ico_wstydzioch: i zacznę zaglądać częściej.
Buziaki dla Was i dla dzieciaków

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 cze 2009, 21:46

Hej!
Ale fajnie, że dziewczyny zajrzały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas też weekend był chłodny, dopiero w niedzielę pięknie słoneczko przygrzało. Od jutra zaczynam wypisywanie świadectw (brrrr) i od jutra jesteśmy z Maciejem sami, bo mój służbowo jedzie do D.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 cze 2009, 22:00

witojcie :-D

i co tylko Ritercia zajrzała-100 lat Cię chyba nie było Karolciu :ico_olaboga: ,zaglądaj częściej w miarę możliwości :ico_sorki: ,a tak wczoraj wołałam ,wzywałam i nikt mnie więcej nie usłyszał :ico_nienie:

u nas dziś wreszcie ładnie,ale wietrznie :ico_noniewiem: ,ciekawe co jutro przyniesie dzień :-)

Chloe jeszcze 3 dni harówki i wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,oj Dominik tez sie nie może doczekać piątku :-D

a gdzie się podziewa Kati-do tej pory niezawodna,przecież T jeszcze nie wrócił a trak nas jakoś zaniedbuje,nie wspomnę o całej reszcie,bo słów mi brak :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

uciekam spać ,bo jutro po raz ostatni mamy na 8.00 w tym roku szkolnym :ico_haha_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

16 cze 2009, 10:19

Witam z rana :-D
Wybaczcie ze nie zagladalam ale jakks tak wyszlo,mam nadieje ze mi wybaczycie :ico_sorki: :ico_sorki: obiecuje sie poprawic :-D

U nas wszystko gicio,pogoda dopisuje,wrecz powiedziaalbym ze jest za cieplo,w cieniu ok 35st :ico_szoking: w sobote bylysmy na plazy i tak sie spiekalm ze do tej pory plecy mnie pieka,Olcia zadowolona z wyjazdu,jak weszla do wody to wyjsc nie chciala :ico_olaboga:

Kurde ja na tej obczyznie to nawet nie wiem ze to juz koniec roku szkolnego,ale sie pewnie Dominik cieszy :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o mojego T to juz troche lepiej,powiedzialam mu wszystko co mi lezy na sercu i przyznal mi racje :ico_brawa_01: przeprosil itd.wiec jest ok,ale i tak dopiero w 100%bedzie dobrze jak wroci, a to jeszcze 2 miesiace bo poplyneli do Afryki :ico_zly:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 cze 2009, 08:20

Zdałam, zdałam, zdałam to niesamowita radośc. A tak nie wierzyłam,że jest to możliwe. Zdanie za pierwszym razem, zawsze mówiłam że to tylko jacys fenomeni zdają. No kurcze jestem kierowcą :-D Było nas 7 ja ostatnia wylosowana wyszyscy oblewli no i sobie już tak na luzie weszłam do tego auta wiedząc że mnie tez z pewnością obleje, A u niespodzianka :ico_brawa_01:


A teraz Witajcie !!!!! Najpierw musiałam się wam pochwalic :-D Na weekendzie byłam troche u mamy potem znajomi do nas przyjechali i w niedziele pojechalismy do Inwałdu tam jest park miniatur. Dzieciaczki miały taka frajde, płaciło sie za wstep duzo 20zł od dorosłego 15 od dziecka ale warto karuzele i baseny dmuchane dzieciaki miały za darmo :ico_brawa_01: Mogły jezdzic do woli :ico_brawa_01: Martynka już zakończyła edukacje przedszkolno zerówkową, i od razu już niechce chodzic do przedszkola, jutro jeszcze idzie tylko na kółko taneczne :-D A ja mam dziś zebranie w szkole pierwszych klas :-) AAAA te kaszelki moim po przechodziły chodz troche jeszcze chrzakają :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość