Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 kwie 2008, 18:58

witajcie

fajnie felicity gdybysmy mogly tak rodzic razem,ale ja akurat bede na szarutkim koncu tego maratonu ciazowego :ico_haha_01:

Kot@ku dlaczego twierdzisz,ze to nie mozliwe??przeciez mam jeszcze przed soba 50 dni :-D

Moniczko mam nadzieje,ze Wiktorkowi,szybko minie to chorobsko :ico_sorki:

ja ost jakas taka senna jestem,a w pracy staram sie nie przemeczac a mimo to po niej czuje juz sie tak jabym caly dzien w kamieniolomach robila
po za tym noce sa kiepskie,zle mi sie spi,tak jakos w kroczu ciagnie i ogolnie nie moge sobie od ponad tyg znalezc tak miejsca by miec wygodnie ehhh

jutro moj M ma rozmowe w sprawie pracy,oby cos w koncu ruszylo bo kiepsko jest i to bardzo :ico_noniewiem:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 kwie 2008, 19:28

emalia30 pisze:
fajnie felicity gdybysmy mogly tak rodzic razem,ale ja akurat bede na szarutkim koncu tego maratonu ciazowego :ico_haha_01:

no nie dokonca tak bedzie emilko... moze akurat twoj Natanek przyspieszy i bedziesz go tulic w ramionach wczesniej niz myslisz (oczywiscie zycze abys donosila minimum do 37 tygodnia)

emalia30 pisze:Moniczko mam nadzieje,ze Wiktorkowi,szybko minie to chorobsko :ico_sorki:

dziekuje kochana w imieniu swoim i synka
emalia30 pisze:ja ost jakas taka senna jestem,a w pracy staram sie nie przemeczac a mimo to po niej czuje juz sie tak jabym caly dzien w kamieniolomach robila
po za tym noce sa kiepskie,zle mi sie spi,tak jakos w kroczu ciagnie i ogolnie nie moge sobie od ponad tyg znalezc tak miejsca by miec wygodnie ehhh

masz prawo byc zmeczona Emilko,przeciez jestes w ciazy a do tego tak ciezko pracujesz :ico_pocieszyciel: zycze Ci jak zwykle - aby czas szybko zlecial i abys sie nie przemeczala
emalia30 pisze:jutro moj M ma rozmowe w sprawie pracy,oby cos w koncu ruszylo bo kiepsko jest i to bardzo :ico_noniewiem:

trzymam kciuki aby rozmowa przebiegla pomyslnie

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 kwie 2008, 20:34

emalia30 pisze:Kot@ku dlaczego twierdzisz,ze to nie mozliwe??przeciez mam jeszcze przed soba 50 dni :-D

boje sie, z emoja @ nie przyjdzie i nie rozpoczniemy staranek :ico_placzek: gdzie ona jest ??? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 kwie 2008, 21:54

MONIKAB fr pisze:no nie dokonca tak bedzie emilko... moze akurat twoj Natanek przyspieszy i bedziesz go tulic w ramionach wczesniej niz myslisz (oczywiscie zycze abys donosila minimum do 37 tygodnia)
-oby nie ,choc powiem tak,jak bedzie juz 29 maj to bede wszystko robic,by urodzic jeszcze w tym miesiacu :-D

MONIKAB fr pisze:trzymam kciuki aby rozmowa przebiegla pomyslnie
-nie dziekuje,zeby nie zapeszyc :ico_sorki:

K@tk@ pisze:boje sie, z emoja @ nie przyjdzie i nie rozpoczniemy staranek :ico_placzek: gdzie ona jest ??? :ico_placzek:
-moja droga nie mysl o niej,bo tak przez stres i ogolne checi juz jej posiadania jest tak,ze sie tez opoznia przez to wlasnie
,pomodl sie do Bozi i glowa do gory juz ci mowie i tez pomodle sie za to,bys do konca tego tyg mogla pobiec po paczke always :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-09, 22:13 ]
acha
pisalyscie tak o mierzeniu was centymetrem itd
tutaj w Irlandii dokladnie badaja tak samo,usg jest bardzo rzadko i nigdy przez cala ciaze nie badaja ginekologicznie,wiec nie wiem nawet jaka ta moja szyjka jest,czy miekka,a moze sie obniza itd
smieszne to jest ,by w tych czasach polegac na dotyku i obliczaniu wszystkiego wrecz na oko :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-09, 22:51 ]
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

09 kwie 2008, 23:25

dziwne jest Emilko to co piszesz, ze u Was nie badaja ginekologicznie :ico_noniewiem: to jak ci wszyscy "specjalisci" oceniaja stan szyjki? ja bylam badana od samego poczatku i do samego konca (tj. lekarka sprawdzala stan mojej szyjki przez badanie wewnetrzne)... wizyty u ginekologa juz do porodu miec nie bede, tylko jeszcze to dodatkowe usg i spotkanie z polozna :ico_noniewiem:
widzisz... u was nie robia usg... u nas 3 to podstawa (jesli ciaza przebiega prawidlowo) a w Polsce- slyszalam ze co niektorzy lekarze robia co druga wizyte :ico_szoking:
ja tam nie jestem przeciwniczka badania ultrasonograficznego ale tez nie popieram tego nadmiaru... jesli wszystko jest ok i dzidzia sie rozwija prawidlowo to nie ma wg mnie potrzeby podgladania malca dla wlasnej przyjemnosci :ico_oczko:
emalia nawet jak urodzisz na poczatku czerwca to i tak bedziesz majowka :-)
jesli ktoras z nas urodzi koncem kwietnia to tez sie od wateczku nie wymiga :ico_nienie:
laczy nas nie tylko wspolny termin porodu ale rowniez wspolne doswiadczenia, oczekiwanie... teraz jeszcze to wszystko jest takie odlegle... bo jeszcze kilka tygodni przed nami, ale jak juz przyjdzie maj... to bedziemy wszystkie oczekiwac i odliczac... jak minuty przed wybiciem polnocy w noc sylwestrowa :-D

a teraz mowie WAm juz dobranoc i lece w poduchy... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

09 kwie 2008, 23:35

Witam ponownie :ico_haha_02:
Ale się rozpisałyście dziewczynki :-)
My wróciłyśmy z Zuzią z dnia otwartego w szkole,Zuza była zachwycona szkołą,oglądała sale,świetlicę,stołówkę itd.Rozmawiałam z p.dyrektor i powiedziała,żeby się nie martwić,że Zuza jest przyjęta(oby to była prawda)I p.dyrektor pozwala,żeby dzieci zaprzyjaźnione były razem w klasie(grupki około 5 osobowe) i sekretarka ma tworzyć listę.Jeszcze jutro czeka mnie zebranie w przedszkolu,ale chyba sobie daruję.
Monisiu Ty się pomiarami na macanego nie martw,Ala jest w sam raz i koniec.Mam nadzieję,że Wiktorek doszedł już do siebie.Jeśli to faktycznie zatrucie,to nie zmuszaj go do jedzenia,niech je wtedy,kiedy ma ochotę.Moja Zuzanka potrafiła przez 2 dni nic prawie nie jeść,za to 3 pięknie nadrabiała,jak żołądeczek doszedł do formy.
emalia30 pisze:jutro moj M ma rozmowe w sprawie pracy,oby cos w koncu ruszylo bo kiepsko jest i to bardzo :ico_noniewiem:

Emilko ściskam mocno kciuki,aby ta rozmowa przebiegła owocnie :ico_haha_02:
A co do badań ginekologicznych,to moja dr bada mnie zawsze na fotelu wziernikiem i na macanego.Ale co kraj to obyczaj i co dr to inne zasady.
Jak byłam dziś na ktg,to pytałam się o przyjęcia do szpitala i niestety położna powiedziała,że nie ma miejsc i nie przyjmują.A oni owszem,przyjmują,ale jak sie wykupi położną :ico_puknij: Chore to.Moja mama powiedziała,że zapłaci mi za położną,ale nie chcę brać od niej pieniędzy i zastanawiam się czy w razie czego nie zadzwonić na pogotowie,niech mnie wożą tam,gdzie jest miejsce.A w ostateczności zapłacę za położną.
Zmykam już spać,bo późno jakoś sie zrobiło,życzę Wam dobrej i przespanej nocki,do jutra.
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-10, 08:33 ]
Obrazek
Ja dziś pierwsza?
Ja się spało?Mam nadzieję,że dobrze i bez żadnych bóli.
Moja Zuza śpi,bo nie chciało mi sie wstawać rano,żeby zaprowadzić do przedszkola.Dzień odpoczynku dobrze jej (i mi)zrobi :ico_oczko: Może wyciągnę męża na jakieś zakupki?
A moje udane dziecko,wczoraj zgłosiło pani,że jej nie będzie.Poszłam dla pewności zgłosić,a pani mówi,ze Zuza już zgłaszała i że powiedziała,że mamie się nie chce chodzić i dlatego jutro nie przychodzi.Głupio mi sie zrobiło. :ico_wstydzioch: Ona jest teraz w takim okresie,że chlapie ozorem.
Idę pod prysznic,potem zajrzę,co u was.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 kwie 2008, 08:34

witam
dziekuje Zulciu za rady doswiadczonej mamy :-) ( bo jak juz pisalam w chorobach dziecka jestem "zielona" bo jak do tej pory nie milam problemow z Wiktorkiem)
dzis juz jest lepiej, tzn nie ma goraczki, ale dalej nic nie chce jesc :ico_noniewiem: i na buziaczku dostal opryszczki - zapewne z tej goraczki... ja troche lepiej sie czuje, bo w nocy odpoczelam - maz mial dyzur u synusia - tzn spal z nim :ico_oczko:
Zulcia, ciesze sie ze corci sie podoba szkola... to dobrze ze dzieciaczki zaprzyjaznione ze soba beda mogly byc w jednej klasie...to duzo pomaga maluchowi w odnalezieniu sie w nowym srodowisku :-)
co do tego porodu- :ico_olaboga: wspolczuje :ico_olaboga: i podziwiam Cie za spokoj... moze sprobuj wybrac jakis szpital na przedmiesciach Warszawy? tak abys cos miala na pewniaka, aby Cie nie wozili po warszawie... a jak trafisz na korki :ico_szoking:
a moze warto skorzystac z propozycji mamy... sama nie wiem :ico_noniewiem:
to oczywiscie Twoja decyzja :ico_oczko: ja zycze Ci aby wszystko poszlo gladko :-)

[ Dodano: 2008-04-10, 08:40 ]
Zulcia pisze:A moje udane dziecko,wczoraj zgłosiło pani,że jej nie będzie.Poszłam dla pewności zgłosić,a pani mówi,ze Zuza już zgłaszała i że powiedziała,że mamie się nie chce chodzić i dlatego jutro nie przychodzi.Głupio mi sie zrobiło. :ico_wstydzioch: Ona jest teraz w takim okresie,że chlapie ozorem.

:-D :-D :-D :-D :-D taki okres... co zrobic... dzieciaki potrafia wylapac z rozmowy doroslych rozne ciekawe szczegoly :-D
nasz Wiktorek tez ostatnio wylapuje co ciekawsze wyrazy :ico_szoking: a najgorsze jest to ze jest na etapie klamania, tzn. np uderzy psa i mowi ze to nie on albo jak maz jest w pracy to wymysla ze wlasnie tatus mu zrobil "bubu" i to w glowke :ico_szoking: papciem :ico_szoking:
jak ktos by to z boku slyszal to by pomyslal ze dziecko katujemy :ico_szoking: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-10, 08:43 ]
Zulcia, ty sie nie przejmuj tym co corcia powiedziala... przeciez masz prawo byc zmeczona i nalezy ci sie czasem dzien odpoczynku - bez szkoly... nauczycielka powinna to zrozumiec :ico_oczko: a ja mysle, ze nie takie rzeczy panie w przedszkolu juz slyszaly od innych dzieci... to normalne :ico_oczko

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

10 kwie 2008, 09:37

emalia30, trzymam kciuki za męża.
K@tk@, nie myśl, że @ nie przyjdzie, bo wtedy faktycznie nie przyjdzie. Postaraj się rozluźnić i cieszyć wiosną. U nas przynajmniej - piękna wiosenna pogoda.
Zulcia, wysłałam Ci priva, ale albo nie doszedł, albo nie widzisz :-)

Ja mam dzisiaj wizytę kontrolną.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 kwie 2008, 09:52

MONIKAB fr pisze:nasz Wiktorek tez ostatnio wylapuje co ciekawsze wyrazy :ico_szoking: a najgorsze jest to ze jest na etapie klamania, tzn. np uderzy psa i mowi ze to nie on albo jak maz jest w pracy to wymysla ze wlasnie tatus mu zrobil "bubu" i to w glowke :ico_szoking: papciem :ico_szoking:
jak ktos by to z boku slyszal to by pomyslal ze dziecko katujemy :ico_szoking: :ico_oczko:

hihi,Wiktorek też ma bujną wyobraźnię,ale to w tym wieku normalne :-D Trzeba przeczekać.Ale pocieszny słodziak z Twojego synka :ico_brawa_01: :-D
A co do chorób,to jestem troszku obeznana,bo Zuza jak poszła do przedszkola,to zaczęła wszystko łapać,wcześniej nie chorowała.Najgorzej było w pierwszym roku przedszkola.
szczako, muszę sprawdzić,bo ostatnio zostawiłam komputer na tt i mąż cosik tam kręcił,żeby wyjść,bo chciał grać.Czasem odpisuje moim koleźankom na gg jak mnie nie ma.Zaraz sprawdzę :ico_haha_02:
A tak w ogóle to jak się czujecie?
hihi,mnie w nocy łapią regularnie skurcze......łydek.
Pogoda u nas brzydka,pochmurno i pada.

[ Dodano: 2008-04-10, 09:53 ]
szczako, koniecznie daj znać po wizycie!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 kwie 2008, 10:16

Obrazek

dziwne jest Emilko to co piszesz, ze u Was nie badaja ginekologicznie
-prawda ,a jednak tak jest,ani razu nie bylam badana i nawet nie wiem co z moja szyjka

ja dzis mam wizyte u lekarza mojego GP i po nim jade do pracy
dzis jest moj 9-ty dzien pracy bez wolnego ehh jeszcze jutro i weekend wolny

slonecznego dnia,pelnego milych wspomnien zycze

[ Dodano: 2008-04-10, 10:18 ]
dziekuje wam za wszystkie kciukaski za mojego M. Obrazek

[ Dodano: 2008-04-10, 10:19 ]
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość