Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 kwie 2008, 14:16

wczoraj wynalazłam taki przepis -herbatniki przekłada się jabłkami,z "profilu" wygląda faktycznie jak stefanka :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 kwie 2008, 14:22

fajny blog odkryłam, taki babski :-D
wybaczcie - ale komu się nie chce - niech nie czyta ;)
ja przeważnie po wizycie u fryzjera mam tak samo ;)


Deficyt zapału


Moja depresja rośnie w siłę. Nie nadążam. I nie mam tu na myśli tylko Prezesa, który zasuwa 70km/h po podłodze, robiąc demolkę i taranując wszystko, co spotka na swej drodze.. Nie nadążam za tokiem myślenia Pierzastej.. a właściwie za jej tempem myślenia:

Poukładać puzzle? Proszę bardzo! Raz, dwa – i proszę: Mamuniu zobacz! Poukładałam! Tylko sprzątać po co? A niech leżą na podłodze, może później poukładam znowu.. Teraz trzeba szybko rozlokować książki po mieszkaniu. Aby w nagłej potrzebie czytania nie zabrakło lektury pod ręką.. Ale co tam – czas na przyjęcie dla misiów, szybko zabawki na podłogę – już szykujemy tort i kawę. O! Zapomniałam pokolorować książeczkę! Gdzie kredki? To do dzieła. Ale fajnie mi to idzie, mamuniu chcę herbatkę z leśnych owocków! A puścisz mi Sali Mali? Muszę siku. Zrób mi płatki, te, co tata kupił. Pogramy w Super Mario? Ubierz mi Ewelinkę, tu masz śpiochy. Idę pohuśtać Oleńki. Chcę pośpiewać, puść mi domisiowe śpiewanki!

I tak od samego rana, do samego wieczora. Chciałabym mieć tyle zapału..

Małż wczoraj wrócił wieczorem, położyliśmy dzieciaki, a on otwiera Kubusia, którego kupił swojej ukochanej córeczce.. ze słowami, że musi go koniecznie rozcieńczyć. Czym? A dostał „prezent” za wygrane wybory od jednego radnego, któremu obsługiwał kampanię – litr Sobieskiego.. Tu również zabrakło mi zapału..:)
MaJa 11 razy ktoś dopisał coś :)



14 listopada 2006
Redakcja donosi


W dniu 11.11.2006 r. widziano niejaką MaJę w centrum handlowym Plejada. Uważa się, że głównym celem wizyty była nowa, oszałamiająca fryzura, która miała stanowić antidotum dla zasiedziałej w domowych pieleszach MaJi. Dlatego też pierwsze kroki MaJi zostały skierowane do salonu urody. Spekulowano również, że miejska gospodarka otrzyma ogromny impuls do rozwoju pod wpływem MaJowych inwestycji, w postaci nowego płaszcza zimowego, butów, brano pod uwagę podobno jeszcze jakieś mniejsze inwestycje.

Wynik wizyty:
Ilość zrealizowanych usług: 2.
W tym:
przejażdżka autobusem
nowa fryzura
Ilość zakupionych przedmiotów: 0.

Media są zgodne w ocenie nowego wyglądu MaJi, wg różnych źródeł nowa fryzura jest:

Nieciekawa, niedopasowana do Majowej twarzy, wieku, stylu, a nawet płci. Brzydka, paskudna, ohydna, a MaJa wygląda w niej jak: „zmokła kura”, „wredna teściowa”, „mężczyzna po przejściach”, a nawet jak ZMOKŁA, ZDEFORMOWANA KACZKA.. Za nową, „oszałamiającą” fryzurę MaJa zapłaciła 40 zł..

Wobec powyższego MaJowy nastrój jest tak podły, jak jej fryzura, w takim nastroju nie kupiła sobie nic, bo i tak we wszystkim wyglądała brzydko, paskudnie ohydnie.. MaJowa depresja rośnie w siłę, dlatego nastąpi chwilowa przerwa w pisaniu bloga.
MaJa

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 kwie 2008, 15:10

Iwcia , poprosze szyszunie jak moge bo bardzo lubie a już nie pamiętam kiedy jadłam, jak byłam dzieckiem mama mi często robiła :-)
Mery - podjeliśmy decyzje i bierzemy chcemy ten we frankach, kwestia jakie raty wyliczy nam bank i czy będziemy w stanie je spłacać - mam nadzieje że tak bo już się napalilismy strasznie prawde mówiąc to już go w myślach mebluje :ico_oczko: :-)
Elu, - po co czytać takie blogi jak my we własnym realu mamy taki kołowrotek :ico_haha_01: i trzeba się cieszyć bo chyba byśmy się zanudziły bez tych naszych słoneczek malutkich a za pare lat to będziemy chciały żeby nam tak marudziły :-D

U nas pogoda chmurzasta :ico_placzek: i śpiąca :ico_spanko: ja i moj mamy bolące gardła :ico_zly: :ico_chory: i jacyś jakgdyby chorzy :ico_zly: no niech już się ta pogoda robi

Nellu - racja koszmar z tymi reklamami :ico_zly: niech sobie te reklamy będą ale te które niczego nie zasłaniają z wyjątkiem tych popierdalaczy ekranowych za którymi ganiasz i nie możesz ich wyłączyć a jak ci się uda to następny badziew wyskakuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 kwie 2008, 15:42

Hej!!Maciej ma szczepienie za tydzień w czwartek, już się boję. U nas pięknie. Słonko i dość ciepło, maly zaliczył spacer z dziadkami a po południu pójdzie ze mną.
iwciu, ty masz na pewno co robić przy dwójce chłopców. A twój mąż taki "porządnicki", czy bałaganiarz jak mój?? :-D Robisz ciągle takie cudne torciki??
Muszę małego obudzić, bo śpi już z 3 godzinki :ico_szoking:
elu, fajny ten blog.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 21:21 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 kwie 2008, 15:59

Jaś się obudził i strasznie był marudny, z pół godz płakał i jęczał na przemian, może po tym szczepieniu?
Chloe, a Wy za tydzień też przeciw ospie szczepicie?

Edulito, super sprawa - taki swój dom :) Spełnienie marzeń każdej kobiety (chyba każdej?) :)
A ja lubię czytać takie blogi i nie tylko - które dotyczą spraw podobnych do tych z mojego życia, ta dziewczyna tak fajnie z humorem pisze, lubię podejrzeć ;) jak inni sobie radzą z rzeczami, z którymi ja też muszę :) I ogólnie lubię czytać więc czytam jak znajdę coś co mnie zaciekawi :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 kwie 2008, 16:30

Witam

Przeleciałam dwie stronki i przyznam się bez bicia ze tak po łepkach przeczytałam, pamiętam cos o ciastach, kawusiach i blogach :-D

W każdym razie my dziś po spacerku, ja przed chwila zlazłam z tarasu gdzie wypiłam dwie kawki i opalałam się chyba 1,5 godzinki :-D

Poza tym nuuuuda, musze jakoś wyruszyc dalej poza osiedle bo juz jest fajnie i zielono...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 kwie 2008, 21:26

Elu, za tydzień ostatnia dawka 6w1. To chyba też przeciw ospie?! Musiałabym spojrzeć w tabelkę.
A kasiulka już w domku?? Dziś się nie odezwała.

[ Dodano: 2008-04-09, 21:32 ]
Dziewczyny, mam pytanie... Wiem, że nie ma sensu porównywanie dzieci, ale zauważyłam, że Maciej wśród swoich rówieśników jest raczej niski. Ile mierzą wasze dzieci? Mój w styczniu miał 75 cm. Nawet dziewczynki są od niego wyższe :ico_noniewiem: i ta reklama społeczna, że trzeba mierzyć i ważyć dzieci regularnie, bo można wtedy wykryć jakieś poważne choroby :ico_olaboga: A mój Maciuś zawsze taki maciupki:( Z wagą chyba w porządku...
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2008, 21:43 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 kwie 2008, 21:41

Chloe moja mało rosła a jak potem podskoczyła to byłam w szoku, obecnie ma koło 87 cm, ale faktycznie chyba nie ma co porównywać, jeśli wasz lekarz nie widzi nieprawidłowości to nie ma cos się denerwować i faktycznie masz rację, u nas na podwórku są dwaj chłopcy w wieku Wiki i są mniejsi i to nawet sporo.

Ja jestem ciekawa jak tam Kasiulka bo w tym Szczecinie nie za wesoło było :ico_olaboga:

Ja się wybieram z Niuńka na szczepienie przeciwko Pneumo i ciekawa jestem ile waży, sąsiadka twierdzi że jej mała waży 11 kg a Wiki jest o wiele od niej cięża i już się boję :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 kwie 2008, 22:10

chloee, - moja jest malutka dopiero 80cm no ale też wiele zależy od tego jak mama i tata ze wzrostem i jak też oni rośli; ja nie grzesze wzrostem gD> a mój mąz mimo iż ma 182 to do 15 roku życia był najmniejszy wśród kolegów rówieśników i dopiero później podskoczył. Myśle ze nie ma powodów do niepokoju ale jak będziesz u swojego pediatry to spytaj i poproś niech zmierzą Maciusia.

Moja Niki wogóle dziś nie spała w dzień :ico_szoking: i dopiero pół godziny temu usneła już byłam u kresu sił :722: :585: może to skutki półgodzinnych spacerków bo ostatnimi czasy przebywała prawie całe dnie na działce a teraz siedzimy w domu przez tą wiosenną pogode, dziś spacerowałyśmy w deszczu niech już się ładnie robi :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-09, 22:13 ]
Asiu - podeślij mi troche słonka do Gorzowa na jutro bo u nas cały czas pada deszcz :506: a ty się nawet dziś opalałaś :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 kwie 2008, 22:18

Chloe-mój mąż raczej porządnicki,ale chłopcy ni w ząb :ico_szoking: . Co do wzrostu Bartek też z tych niskich ,teraz Go mierzyłam to ma 81cm i wśród rówieśników jest malutki.Dodatkowo lekarka nas postarszyła,że coś z nim nie tak bo taki malutki,ale inny powiedział ,że wszystko ok,bo i my nie jesteśmy wysocy :ico_noniewiem:

Też miałam pytać czy Kasiulka się do którejś nie odzywała,dziś chyba miała wrócić do domku :ico_noniewiem:

u nas dziś była super pogoda(szczególnie po południu) ,nałaziliśmy się aż mnie nogi bolą :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości