Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 kwie 2008, 18:10

uuuu nadzereczka ci sie zrobiła ja tez miałam ale mi wymrazali
a musze sie pochwalic że Julcia robi pare samodzielnych kroczków :-D :-D :-D i z tej okazji stawiam wszystkim Wielki Obrazek
i cos do torta :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 kwie 2008, 18:30

gozdzik, ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Juleczki za pierwsze samodzielne kroczki.

My niedawno wróciłyśmy z polka. Emi wyszalała się za wszystkie czasy więc mam nadzieję że szybciutko zaśnie :ico_oczko:
Muszę się rozglądnąc za takimi piaskownicami zamykanymi. Namówię dziadków żeby kupili wnuczce do ogródka :ico_oczko:

Zmykam bo musze zrobić Emisi kaszkę ale jeszcze tutaj do Was zajrzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

09 kwie 2008, 18:36

Już wieczór. Przynajmniej u nas.

Pogoda zrobiła się okropna brrrrrrrrr. Pada deszcz ze śniegiem i jest bardzo, bardzo zimno. Szczerze mówią nie mogę się już doczekać, aż położę dzieci spać i sama załaduję się do łóżka.

gozdzik wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Juleczki za pierwsze kroczki, widzisz doczekałaś się. Teraz to już zanim się obejrzysz a będziesz musiała biegać za nią po całym domu.
A torcik pierwsza klasa. No i nie mogę już się doczekać tych zdjęć.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 kwie 2008, 20:36

Emilka już sobie śpi co prawda miała problemy z zaśnięciem bo na nowym miejscu jest ale zrobiła 2 kupki :ico_szoking: i poszła spać :-D

Mój mąż pojechał oglądać mecz z kolegami a ja mam okazję posiedzieć spokojnie z rodzicami :ico_oczko:

urmajo pogody niezazdroszczę. U nas popołudniu było 18 stopni w cieniu i do tego piękne słoneczko także wiosna w pełni :ico_oczko: hihi pierwszy raz w tym roku latałam po polu w krótkim rękawku :-D

gozdzik z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :-)

Idę poplotkować z rodzicami :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 kwie 2008, 20:41

Jula własnie zasneła
no tak ja piszecie wreszcie sie doczekałam tych samodzielnych kroczków omało sie nie poryczałam jak tak sie przełamała i sie pusciła -Cudowne uczucie :-D :-D :-D
hihihi własnie meżuś przyniusł szampanka bo taki dzien to trzeba uczcić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to wasze zdrowie i Mojej Juleczki pod te pierwsze kroczki
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

09 kwie 2008, 22:42

Witajcie kochanepamiętacie mnie jeszcze???
Jejku u mnie tyle się dzieje,że szok!Szkoda tylko,ze mam mnie czasu :ico_placzek: a wszystko co mam do zrobienia to robie wieczorami :ico_noniewiem:
Michaś zaczął stawać sam bez trzymanki i niby juz czasem robi parę kroczków samodzielnych jak się wyciągnie rączki ale to jeszcze nie to!Fajny słodziak sie w ogóle robi,może przez to ze go tak pół dnia nie widzę,ha,ha
No, a ja dziewczyny zapisałam sie na kurs prawa jazdy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i właśnie dziś miałam pierwszy wykład,a jutro drugi :-D Ogólnie mam zajęcia w poniedziałki,środy i czwartki na 17 do 18:45 :ico_oczko: Ale fajnie!To nic,ze mimo to ze mam tyle pracy to jeszcze wzięłam sobie na kark jeszcze jedno zajęcie,ale to jest to co zawsze chciałam zrobić!Myślę że dam radę :ico_oczko:
Dziękuję Urmajo i Beci,ze tak się mna interesujecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :532: :532:

Aga-gratulacje i wielkie brawa dla Emilki za chodzenie ,a raczej jak piszesz bieganie,ale super tak sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i z tej sukni ślubnej,która zakupiłaś na pewno jest wyjątkowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gozdzikowa-wielgachne brawa dla Julki za samodzielne kroczki,nonono uczucie co nie???Tak sie cieszę,że wasze dzieciaszki już zaczynają chodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Urmajo--jejku,a co u ciebie za choróbsak a siooooooooooooooooooooo,a kyszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz od Majeczki i Mikołajka!

Sensibel-no i brawa dla Zuzi za samodzielne spanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Też jestem ciekawa co nosisz w brzusiu,ale co tam najważniejsze żeby było zdrowe :ico_haha_02: A mój micho też pokazał nam się na USG w 37 tyg.ciąży-hi,hi

Dobra dziewczyny ja spadam,bo padam na twarz,jutro napewno się odezwe,a wy piszcie tak ładnie jak dzić-bombka :ico_brawa_01: Jejku wiecie jak mi tego brakuje---kompa,siedzenia z wami :ico_placzek: oki niesmęce tylko sapdam---DOBRANOC

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

09 kwie 2008, 23:19

ALE FAJOWSKO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: DLA JULECZKI I CHLUŚNIEM BO USNIEM :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

A moje gizmo dopiero zasypia ,przed chwila biegało jeszcze pełne energii ,ale nic z tego wypad do spanka i juz 23.12 i jeszcze nie chrapie :ico_olaboga:

:ico_szoking: wow ciociula sie odnalazła nooooooooooooo kobieto ,że tez miałas siły na ten kurs to ja niewiem ,ale co widze chesz byc nowoczesna ,zmotoryzowana :ico_haha_01: bo ja to 7 egzaminow sie doczekałam :ico_olaboga:
ale to stres ,testy wyszły bezblednie ,ale jazda to masakra tak trema zrzera

no nic kobietki tez mykam nyny,młoda prawie juz śpi ...DOBRANOC

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 kwie 2008, 07:30

witajcie z rana.

Siedzę juz w pracy i popijam herbatkę zieloną. Kawa później, ale chętnie zaparzę dla Was. :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

nana gratuluję podjęcia , moim zdaniem, słusznej decyzji o zapisaniu się na kurs prawa jazdy. W dzisiejszych czasach trzeba jeździć samochodem. A jak się chce znaleźć dobrą pracę to jest to w wielu przypadkach niezbędna umiejętność. Oczywiście nie zazdroszczę, bo ja już nigdy nie chciałabym zdawać egzaminu, ale życzę powodzenia.

A nocka znów z serii koszmarnych. Majka miała znów temp. :ico_chory: Wczoraj nie było mojej pani doktor , więc idziemy dzisiaj o 16 na wizytę. Mam nadzieję, że nie skończy się na antybiotyku :ico_noniewiem:

No dobra wpadnę po pracy, bo tu trzeba pracować.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 kwie 2008, 07:50

Witajcie z rana

Nocka przespana. Emi dopiero po 4 wylądowała u nas w łóżku i tak sobie spałyśmy do 7 :-D
Pogoda zapowiada się śliczna. Co prawda narazie dość mocno wieje ale już świeci słoneczko a na dzisiaj zapowiadali nawet 19-20 stopni :-D

nana :ico_brawa_01: za rozpoczęcie kursu prawa jazdy :-D hihi będziesz kolejną zmotoryzowaną mamą :-) a egzamin nie jest taki straszny. Ja zdałam za pierwszym razem (ale to było prawie 10 lat temu :ico_olaboga: ) :ico_wstydzioch:
No i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Michasia za samodzielne stanie i pierwsze kroczki :-)
urmajo mam nadzieję że szybko przejdzie to choróbsko Majeczce i może faktycznie obejdzie się bez antybiotyku

nana, urmajo, miłej pracy Wam zyczę :-D

Aaaa i urmajo dziękuję za kawusię :ico_haha_01:

No nic idę postawić wodę na kaszkę i się troszkę ogarnąć.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 kwie 2008, 08:40

witajcie

[size=200]Mela[/size] jeszcze śpi ,nocka ok koło 3 jedna pobudeczka na piciu i nyny ,ale widze ,ze nic nie wypiła bo tyle samow butelce chyba tylko raz pociągneła i odjechała ,ale ona tak w snie zamarudzi to ja hyc i butelka :ico_haha_01:

straszna pogoda -zimno i pochmurno w nocy padało ,podobnno juz od jutra ma byc cieplej

oooooo allau spuść nam słonce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dla wszystkich


Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości