Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 mar 2007, 15:22

O matko, ile stron przez kilka godzin :ico_szoking: Przynajmniej mam co czytać - ciekawe tematy poruszałyście: teściowe - hmm... moja jest ok, bo nie wtrąca się w nasze sprawy. Ale chyba nie bez znaczenia jest fakt, że mieszka daleko :-D Dziewczynki kochane, nie przejmujcie się teściówkami, najważniejsze, że z nimi nie mieszkacie.
Alinko, współczuję Ci sytuacji z mamą; moja też przyjeżdża po urodzeniu dzidzi i też nie wiem na jak długo .... to znaczy myślę, że najdłużej to na jakieś 3 tygodnie, bo na koniec lipca ma już swoje plany.
asiula, frydza, gratuluję udanych zakupków :ico_haha_02:
Zmykam kochane, bo mnie plecki bolą. Muszę troszkę poleżeć, a później spacer nr dwa, tylko znowu sama, bo K. dziś na służbie i dopiero rano Go zobaczę :ico_placzek: Ale za to jutro cały dzionek spędzimy razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 15:27

Aniu a ja nie lubie spacerów w pojedynkę, wolę juz w domu siedzieć. To masz fajnie jak nie masz oporów :ico_oczko:
Frydziu, a moze Ty poprostu zaniedbałaś pośladki? Niektóre kobieki smarują np. wyłącznie brzuch lub brzuch i piersi, a o reszcie zapominają. A przeciez miejsc zagrozonych jest więcej, to jest większa część naszego ciała. Doczytałam się ostatnio, ze pod kolanami... łydki tez mogą mieć rozstępy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

26 mar 2007, 15:28

A ja zaraz pędzę spacerkiem do mamy bo miała wczoraj urodziny i zostało jej mnóstwo ciasta więc trzeba pomóc bidulce żeby sie nie zmarnowało hihihi
Mówię wam jakie pyszne jedno z karmelem, jedno prince polo i jeden makowiec ale maku akurat nie lubię..

Kurde na samą myśl zgagi dostałam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 mar 2007, 15:31

Alinko smarowalam pupke a tu rozstepy :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 15:35

Frydziu to widocznie jest nieuniknione co bśmy nie robiły. Mozemy jedynie jakos ograniczyć ich powstawanie.
Leatko, ja takie pomaganie bardzo lubie :067:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

26 mar 2007, 15:37

Frydza podobno niektóre babki (np. ja) chociaż nie wiem jak smarują to i tak mają rozstępy. Chyba trzeba się już z tym pogodzić. Ja też mam na pośladkach, troszkę na udach a ostatnio zrobił mi się jeden na brzuchu. Też się wkurzałam ale teraz jestem już pogodzona z losem. ale smaruję dalej

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 mar 2007, 15:37

no widocznie na to niema rady,ale dla dzidzi zniose wszystko :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 mar 2007, 15:47

A ja mam na piersiach, ale że tak powiem na dole, więc nie widać za bardzo. Sama nie wiem kiedy mi się zrobiły, bo jak zauważyłam po raz pierwszy to myślałam, że mi się przyciasny biustonosz odbił :ico_wstydzioch: Następnego dnia zaopatrzyłam się w nowe staniczki i okazało się, że to jednak są roztępy :ico_zly: Niigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, dlatego nie poznałam :ico_wstydzioch:
Alinko, co do samotnych spacerów, to też nie przepadam, ale lepsze to niż samotne siedzenie w domu - zwłaszcza w taką pogodę. W ogóle to mnie nosi jak zbyt długo siedzę w domku, więc trzeba ten nadmiar energii wyspacerować :ico_oczko: (skoro bieganie i aerobik teraz nie bardzo wskazane).

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Słuchajcie, mam pytanko. Odebrałam dziś wyniki testu obciążenia glukozą i nic z nich nie rozumiem. To znaczy wydaje mi się, że rozumiem, ale jeśli jest jak myślę, to chyba nie jest za dobrze. Może Wy pomożecie mi je rozszyfrować? Napisane jest : glukoza w hemolizacie: wynik 35, Jedn. mg/dL, Znacznik L, Wart. oczekiwane 65-95. Czy któraś potrafi może to zinterpetować?Bo ja do gin idę dopiero w czwartek i chyba zamartwię się do tego czasu.

Kama :)
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 26 mar 2007, 18:06

26 mar 2007, 18:09

Witam serdecznie czerwcówki.
Na razie sie przywitam, a potem poczytam o czym piszecie.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 mar 2007, 18:11

Aniu ja niestety nie znam się na tym absolutnie :(
Kama witaj!!! Tez masz termin czerwcowy? A kiedy dokładnie?
Zapraszam do klikania :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość