Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

17 cze 2009, 07:26

Ja tez właśnie popijam :ico_kawusia: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

17 cze 2009, 08:11

Tweety123 ladnie wygladasz :-)
malutkaniunia88 Cortinka230, witam z rana ja herbatke poprosze :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 cze 2009, 10:05

dzieeeeeńdooooooobry :-D

Tweety super zdjęcia

Ja już po śniadanku, musze się chyba za odkurzanie wziąć bo mi syn wyciągnął odkurzacz.

Ostatnimi czasy mała tak szaleje że chyba tylko 3 godziny w dzień wczoraj spała :ico_haha_01:

A Wy też czułyście maluszki tak nisko,jak w kroczu, i co Wam gin wtedy mówił, czy to tylko takie uczucie jest? Ja miałam tak wczoraj, i jajniki coś mnie kuły trochę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 cze 2009, 10:25

witam z ranka :-D
kawkę poproszę, bo kończę jeśc sniadanko

Tweety slicznie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pięknie ci z Brzusiem :-D
A Wy też czułyście maluszki tak nisko,jak w kroczu, i co Wam gin wtedy mówił, czy to tylko takie uczucie jest? Ja miałam tak wczoraj, i jajniki coś mnie kuły trochę :ico_noniewiem:
ja tak mam często, mam wrażenie ze zaraz raczka mi bedzie wystawać z.... :ico_wstydzioch: no ale to od tego ze mała sie wierci we wszystkie strony, bo jeszcze może :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
no i czasami atakuje moje jajniki :ico_szoking: potem mnie bolą... tzn tak kłuja troche

wczoraj wieczorem chciała mi zebra poprzestawiać :-D :-D

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

17 cze 2009, 10:26

CZesc Mamuski,
ja cała w nerwach... od jakiegoś czasu czułam ze młody się przekręcił główką w dół... no i zaczeły się pobolewania, takie miesiaczkowe, ale bez skurczu, wiec lezalam itp. Mnie podbrzusze zawsze boli jak mlody mi tam gmera na dole, wiec mysle/ałam, ze to normalne. Pozniej doszlo takie ciagniecie w dół.. jakby szczypanie w kanale rodny, wyciaganie tampona.. nie wiem jak to opisac... ale mysle.. no w sumie 32 tydizen to mzoe macica "cwiczy", szyjka się powoli skaraca z moich 6 cm...... najgorsze jest to ze ja nie odrózniam gdy brzuch sie stawia! dla mnie zawsze on twardy... :|
Wczoraj jak bylismy w SR to mówię położnej, ze pobolewa, ale nie umiem odróznic, wiec sugerowala ze moze to od tegoz e dziecko sie uklada.. Pozniej jak doszło do pokazywania jak mozna badac ulozenie dziecka za pomoca rąk, to jak zobaczyła gdzie główka to az :ico_szoking: zrobila... mowi ze nisko, ze stosunkowo nisko.. mi wiele nie trzeba zeby sie zaczac denerwowac, mowila ze mam się obserowwac czy skurcze nie roboa sie systematyczne, to do szpitala :( Zaproponowala KTG, wiec jak dzis dalej bede sie trak czuc jak wczoraj to pojedziemy...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 cze 2009, 10:42

sierpniówka, ja od czasu do czasu czuje takie "wyciaganie tampona" ale nie mam pojęcia od czego, mi ginka mówiła ze dzidzia sie poprostu wierci w ten sposób

no ale u mnie jeszcze nie jest ułozona głową w dół i nawet nie zamierza sie przekręcić :ico_noniewiem:

musisz uważać i reagować na kazdą zmianę, najlepiej zebyś podeszła do swojego gina, bo mi moja kazała przyjsć gdybym czuła ze główka już na dole

a takie bóle jak na @ to niektóre dziewczyny właśnie skurcze przepowiadajace miały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

17 cze 2009, 10:44

a to fotki z SR :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
efekt radosnej twórczości mojego T.
Obrazek

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 cze 2009, 10:44

najgorsze jest to ze ja nie odrózniam gdy brzuch sie stawia! dla mnie zawsze on twardy...
macica jest normalna wtedy gdy bez problemu mozesz ugnieśc ją otwartą ręką od spojenia łonowego aż po pepek a jak masz problem ze stawianiem to jest twarda i boli przy ugniataniu, najlepiej sie to sprawdza na leżaco, musisz być odprężona

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 cze 2009, 10:47

izuś_85, a to widzę że mi się to samo zaczęlo :ico_oczko:

sierpniówka, jojoj :ico_olaboga: to możesz za chwilę urodzić, kurcze a gdzie do sierpnia. A możesz opisać jak się bada jak nisko jest? Ja w sumie idę jutro do gina, ciekawa jestem co mi powie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-17, 10:49 ]
sierpniówka, nie no twórczość super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

17 cze 2009, 10:50

Renia0601, wiesz co ona poprostu palc srodkowy i kciuk rozłozyla i nacisnela na dole brzucha i mowi ze jesst srosunkow nisko ja bym tego nie umiala powtórzyc, jedynie co to umiemy okreslic gdzie mlody ma kregoslup a gdzie czesci drobne

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość