Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 cze 2009, 09:24

hej!

margarita83, ale super tablica z napisem Maja! skad ja wytrzasneliscie??
a Tobie ladnie w fioletowym ;-) powinnas pomyslec o przefarbowaniu sie :-D

my wczoraj wieczorem pojechalismy do tego $%^%&^ Carrefoura... wymienilam sobie okulary, w koncu jestem zadowolona i nie pojde tam juz 3-ci raz ;-)
byl ten sam facet, co rano i chyba nie byl zbyt szczesliwy na moj widok :P

oprocz tego skoczylismy na sklep i A. kupil mate i po powrocie do domu, przykleil ja do podlogi - w drzwiach, tam, gdzie jest bramka ochronna... Jasper zaczal przy niej wstawac, a wszedzie dookola sa plytki, takze, jakby nie daj Boze sie przewrocil do tylu, to by wyladowal glowa na twardych plytkach :ico_olaboga: teraz przynajmniej bedzie mial miekkie ladowanie... ale i tak bedziemy mu zakladac kask ;-)

aa w ogole, to czerwcowki i lipcowki przeniosly sie na Roczniaki, takze jestesmy "najstarsze" na watku Noworodkow i Niemowlakow :-D
Ostatnio zmieniony 17 cze 2009, 09:40 przez shoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 cze 2009, 09:31

Witam i ja :)

MARGARITA - fotki super, Maja na basenie wyglądała rewelacyjnie, od razu widać, że Jej sie podobało... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A to zdjęcie, na którym widać te Jej błękitne, piękne oczka - ROZWALA!!!

IWONKA - tym razem, jeśli mi się uda - to i ja się pokuszę na tego Rossmanna, bo skusiła mnie piłka plażowa - może przyda się Su.

SHOO - cieszę się, że wymieniłaś okulary i wreszcie jesteś zadowolona...

A mi się dzisiaj nic nie chce, pogoda do bani, raz świeci słońce, raz się chmurzy, jakaś niedokołysana jestem...

Pan spi, Su tez, a ja zamiast się wziąć za jakies pranie, albo cos - siedzę przed tv... :ico_olaboga:

a gdzie PATI?? Chyba nie zaglądała wczoraj... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 cze 2009, 09:50

A mi się dzisiaj nic nie chce, pogoda do bani, raz świeci słońce, raz się chmurzy, jakaś niedokołysana jestem...

Pan spi, Su tez, a ja zamiast się wziąć za jakies pranie, albo cos - siedzę przed tv... :ico_olaboga:

a gdzie PATI?? Chyba nie zaglądała wczoraj... :ico_noniewiem:
witaj w klubie.. ja tez jestem niedobita... dobrze, ze wczoraj wszystko posprzatalam... dzisiaj sobie odpoczne :-)

a Pati rzeczywiscie nie zajrzala wczoraj....nie wiem czemu, nie mowila, ze gdzies jedzie, czy cos. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 cze 2009, 10:06

ja tez musze posprzatac, bo tesciowa przychodzi jutro rano do Su - ja do pracy, a Pan bedzie spal po nocy...

eehhh, ale mi się nie chce do tej roboty...

co do Rossmanna - zarejestrowalam sie, wybralam prezent, a tu sie okazuje, ze w moim miescie limit sie juz wyczerpal... :ico_zly: Moze odbiore gdzies w W-wie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 cze 2009, 10:45

Cześć wszystkim
co do Rossmanna - zarejestrowalam sie, wybralam prezent, a tu sie okazuje, ze w moim miescie limit sie juz wyczerpal... :ico_zly:
możesz spróbować, choć nie wiem czy każde miasto ma inne :ico_noniewiem:
Może w razie czego pobierz następny kod ale to już musisz mieć nowe konto.

margarita, super napis, my też robiliśmy taki na samochód, którym jechaliśmy do ślubu, żeby oba imiona się zmieściły musiało być tak
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-17, 10:46 ]
aa w ogole, to czerwcowki i lipcowki przeniosly sie na Roczniaki, takze jestesmy "najstarsze" na watku Noworodkow i Niemowlakow :-D
może i my to zmienimy?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 cze 2009, 11:38

IWONKA - wybralam Rossmanna w W-wie - jak mi sie bedzie chcialo po pracy, to podjade, bo to jeden przystanek tramwajowy od Dworca Centralnego...
shoo napisał/a:
aa w ogole, to czerwcowki i lipcowki przeniosly sie na Roczniaki, takze jestesmy "najstarsze" na watku Noworodkow i Niemowlakow

może i my to zmienimy?
ja mysle, ze do konca lipca mozemy z tym poczekac, ale jak chcecie :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 cze 2009, 11:53

witam :-)

cieszę się że podobały wam się foty, jak juz wiecie P. jest fanem fotografii więc z każdego dnia mamy po około 200 zdjęć razy 4 dni wychodzi ok. 800sztuk :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: - z jednego weekendu :ico_puknij:
Jak będziecie kiedykolwiek jechać do Władysławowa to gorąco polecam pensjonat Jessica.

Co do przejścia na roczniaki to myślę że też możemy poczekać, w końcu to jeszcze niespełna 2 miesiące.

U mnie pogoda taka sobie, ale nie pada i jest w miarę ciepło.
Dzisiaj po pracy idę do lekarza, bo w sumie to nie mówię, szef się ze mnie napierdziela ;-)
A tablicę kupiliśmy w Gdyni ;-)
Ślubną też mamy ;-)
pokażę jak znajdę foto ;-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 cze 2009, 17:18

ja tez jestem za tym, zeby poczekac... nawet nie do lipca, ale az do momentu, kiedy wszystkie nasze dzieciaczki beda mialy skonczony roczek :-) czyli pod koniec sierpnia... ale jak bedziecie sie chcialy przeniesc np. na poczatku sierpnia, to sie dostosuje :-)

aaa przyszedl dzis nasz kask ochronny dla Jasperka :ico_brawa_01:
nie przeszkadza mu w ogole, nie probuje go sciagnac, nie marudzi :ico_sorki:
upadku w nim jeszcze nie zaliczyl...

tak to wyglada:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-17, 17:20 ]
cieszę się że podobały wam się foty, jak juz wiecie P. jest fanem fotografii więc z każdego dnia mamy po około 200 zdjęć razy 4 dni wychodzi ok. 800sztuk - z jednego weekendu
zazdroszcze.. moj A. mimo, ze mamy dobry sprzet, jakos nie pali sie do cykania fotek, ja zawsze robie i dlatego nie ma mnie na wielu :ico_placzek:
jak juz chce fotke, to musze mu mowic, zeby mi ja zrobil, sam sie za to nie wezmie :ico_zly: ale oczywiscie do fotografowania budynkow, widokow, surferow - to on jest pierwszy... tylko jakos swojej rodziny nie chce na zdjeciach uwzgledniac :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-17, 17:24 ]
aha, ten kask nie jest plastykowy... jest zrobiony z takiej jakby twardszej pianki :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 cze 2009, 20:24

shoo, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kask, Jaspi wyglada w nim przecudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do fotek to mój P. uwielbia je robić, jak juz wczesniej pisałam, drugi dysk zapełniony ;-)

a co tu taka cisza?????????????
a gdzie Pati???????

[ Dodano: 2009-06-17, 21:00 ]
a tu fota naszej ślubnej tablicy :DD
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 cze 2009, 21:05

margarita, motorem jechaliście do ślubu?

[ Dodano: 2009-06-17, 21:06 ]
a co do fotek to mój P. uwielbia je robić
u nas jest podobie jak u shoo - najwięcej fotek pstrykam ja :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość