Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 cze 2009, 15:57

to i tak dajesz radę
bo to poczatek dopiero, ale jak dzidzia zacznie rosnac, to chyba w pampersach bede chodzic :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

17 cze 2009, 16:12

to chyba w pampersach bede chodzic
cóż by była za ulga hehe.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

17 cze 2009, 16:49

nonono and shit..... Zgubilam rysik od telefonu :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: jestem wsciekla sama na siebie :ico_zly:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

17 cze 2009, 21:05

no dziewczyny co jest z wami?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 cze 2009, 08:12

widze kochane, ze aktywność osłabła :ico_noniewiem:
z nowymi siłami nowego dnia - zapraszam na :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

18 cze 2009, 08:51

Witam sie :ico_spanko:
Cala noc nie spałam :ico_placzek: wczoraj ten moj ex napisal mi ze w sądzie da mi popalić i ze zrobi tak ze wina bedzie po mojej stronie i ze Zuzie bedzie probowal mi odebrać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: do tej pory mi niedobrze :ico_placzek: :ico_placzek:
Dzis mam zero checi do życia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 cze 2009, 10:06

dzien dobry
wczoraj ten moj ex napisal mi ze w sądzie da mi popalić
chce cie chyba psychicznie wykonczyc, moze czuje, ze tak na prawde nie ma szans... nic sie nie martw, klamstwami i kretactwem nic nie zdziala przed sadem, sedziowie nie lubia takich prymitywnych palantow! Wygrasz spokojem i prawda z tym gnojkiem

mnie od rana meczy migrena, wiec dzisiaj mam wyjatkowo mdlosci :ico_chory: a nawet nie moge wziac moich "cudownych" tabletek na migrene... przynajmniej mam dobry argument, zeby nie pojsc dzisiaj na urodziny do znajomej, nie musze nic wymyslac...

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

18 cze 2009, 10:18

klamstwami i kretactwem nic nie zdziala przed sadem
Mam nadzieje ze bedzie jak piszesz bo najgorsze jest to ze on ma prawnika :ico_sorki:

co do migreny to wiem co to znaczy ja bardzo wtedy wymiotuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

18 cze 2009, 10:28

moja kuzynka niedawno sie rozwodzila, jej byly to tez straszny szmaciarz, mieszal ja przed sadem z blotem, ale tym tylko wkurzal sedziego... spokoj i kultura osobista sa wazne w takich sprawach...
ja nie wiem czemu ci faceci sa tacy okropni, byly kuzynki tez chcial jej synka zabrac, dostal tylko co ktorys weekend i wakacje, a i przez tak krotki czas nie potrafi sie malym zajac, odsyla go do swojej matki i karmi dzien i noc tylko jajecznica :ico_puknij:

a z ta migrena, to ja podejrzewam, ze to u mnie ma podloze hormonalne i zwiazek z podwyzszonym poziomem progesteronem, jak kiedys mi ginka przepisala gestageny, to co tydzien migrene mialam i zyc ani pracowac sie nie dalo, dlatego przerwalam wtedy ta terapie...

[ Dodano: 2009-06-18, 10:30 ]
przeskoczylo mi zdjecie w drugim suwaczku :ico_brawa_01: dzidzia ma juz pepowinke i u raczek i nozek powoli rozwijaja sie paluszki :-D a przynajmniej mam nadzieje, ze ciaza prawidlowo sie rozwija i rzeczywiscie tak jest :ico_sorki: do wizyty pozostalo 5 dni...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

18 cze 2009, 10:56

asiula kochana - Ty się tak nie stresuj bo Ci nie wolno, a poza tym on nie ma szans na zbaranie Ci córy i helen ma rację - zabijesz go spokojem i opanowaniem. W sądzie bądź grzeczn, mila i kulturalna, on krzyczy, Ty odpowiadasz spokojnie..to go tak rozdrażni, ze wyjdzie z niego prawdziwa natura :ico_zly: to na prawdę działa :-)
będzie dobrze kochana :-D
a Ty masz prawnika?

Helen - no jak te Kruszynki szybko rosną :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01:

a ja mam dziś maksymalny kocioł :ico_olaboga: nie dość, ze z planem produkcyjnym powychodzily mi jajca to jeszcze pół godziny temu zadzwonili hiszpanie, którzy serwisują nasze narzędzia, ze akurat są w Pl i wstąpią o 12.oo co oznacza, ze bedę nawiajać cale popołudnie po technicznym angielsku, udawać, ze przeciągarki sa baaardzo fascynujace i szczerzyć zęby :-D gosh... :ico_zly: pewnie po godzinach bede musiała zostać :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość