Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 cze 2009, 13:30

A moje skarbki jeszcze sobie spia.. Cosik dlugo!! Juz sie mi nudzic zaczyna.. :-D A wszystko mam gotowe,pranko zrobione,nalesniki dla dzieci jeszcze sa od wczoraj,a my zjemy sobie dzisiaj pierogi :-) I jeszcze mam tez rosol. A wiec obiad jest :ico_oczko:

Magda mozliwe ze masz racje,ze to przez to tak.. Ale takim wlasnie zachowaniem tylko podkresla jacy to jego rodzice sa dobrzy i wspaniali.. Masz racje to straszne uczucie..Moj maz mi nawet pare razy racje przyznal ze tak jest ale zeby cos zmienic to jeszcze daleka droga.. ?? Niechce mi sie mowic do niego caly czas to samo.. tak chocbym sie o to prosila zeby za mna poszedl?? A to fakt Tesc to nie Szanuje wogule Tesciowej,traktuja ja jak Niewolnice a Tesciowa sie tak Tesciowi Poddala.. Pewnie zostawie to jak to jest.. Moze sie samo pouklada i cos zmieni.. Oj chcialabym bardzooo .. Zobacze jak bedzie?

[ Dodano: 2009-06-17, 13:33 ]
Magda oj to nieladnie ze ktos taki niepowolany czytatwoje posty i to wykorzystuje gdzies indziej.. To Normalnie Szok.. Ale my tu chyba wszystkie jestesmy takie Slawne.. :-D Tylko jest pewna zasada.. Kazdy sie niech zajmie swoim zyciem i bedzie wszystko Ok.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 cze 2009, 16:38

Aniu czyżby to jakas grypa żołądkowa u dzieci?
Kristi mam nadzieje że u WAS tez sie wsyztsko się zmieni i będzie tak jak chcesz...życze CI tego kochaniutka.

U nas deszczowo sie porobiło, i wieje wiaterek.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 cze 2009, 21:48

Magdalena_82 pisze:Wiecie co wiem że mnie ktoś niepowołany tu podczytuje...


jak to ????????????????????

Ja po Dniu Rodziny - było świetnie - syn spisał mi się na medal - mówiłi werszyki tańczył śpiewał.... rewelacja - jestem z niego dumna :ico_wstydzioch:


Malwinie nic to choróbsko nie przechodzi - ale nie gorączkuje- odpukać - nie wiem co dalej ......

Mama_Ania pisze:Aginka, w końcu widzę Malwinkę w kiecce . Mała dama z niej



oj - bo to widok niespodziewany i okropnie rzadki - a przyczyną są głównie rajtuzy :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-17, 22:07 ]
Mama_Ania pisze:U mnie "Meksyk".


rzeczywiście ..... Aniu Tobie wytrwałości i dużo sił a dzieciakom dużo zdrówka
:ico_buziaczki_big:

mój przystojniak ;)


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 cze 2009, 22:09

Witam Wieczorowa Pora :->
U nas dzisiaj byl Super Dzien.. Jak sie moje skarbki obudzily to poszlismy troche do piaskownicy na nasz ogrodek,a pozniej jeszcze bylismy na spacerku,ale minelismy nasz lasek i tez bylo fajnie :-).Potem bylismy na zakupach,dla Marcuska pampersy i do nas do domku tez cos bo sie pokonczylo wszystko :ico_haha_02: I wiecie co?? Mam juz ta ladowarke do baterii od naszego aparatu i ciesze sie bo juz pierwsze zdjecia zrobione i udalo mi sie moje dzieci uchwycic jak sie slicznie smieja :ico_brawa_01: :-D Pozatym to Ok,juz po kolacjii jestesmy (rosol :-> ) Na obiad tylko pierogi na szybko zjedlismy i na zakupy.
Maz moj to sie czasami denerwuje ze Nicolka bardziej poslucha sie mamy niz taty,.. np. jak dzisiaj.. maz powiedzial cos do Nicole a ona nic.. a ja powiedzialam i odrazu posluchala.. :ico_szoking: Ale to pewnie dlatego ze do dziecka trzeba miec cierpliwosc a maz to taki troche narwany.. ale tez duzo zalezy od dnia..
A moje Bobaski to juz ladnie spia,wykapane ale pozno troche zasnely,bo Marcusek o 21 00 a Nicolka o 21 20.. zobaczymy do ktorej jutro pospia :-) A ja musze mieszkanko jutro troche sprzatnac a pozniej bedziemy spacerowac do woli :->

Magda dziekuje za mile slowa,i ciesze sie ze jestes ze mna :ico_oczko:

Aginka ladnie Malwinka wyglada jak Mala Damulka super,i :ico_brawa_01: dla Kacperka takiego masz juz duzego syncia,ladnie mowi wiersze i tanczy i spiewa.. Pieknie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-17, 22:11 ]
Aginka naprawde sliczny chlopczyk z Kapika,super :-) A taki elegancki w tej bialej koszuli i tak pewnie wyglada nie widac po nim ze jest troche niesmialy .. Super.A i wloski ma tez chocby krotsze`?? Ale pasuje mu.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 cze 2009, 07:45

Kristi pisze:Super.A i wloski ma tez chocby krotsze`??


tak - on ma z regóły krótkie włoski - czasem mi odrobinę zarośnie - ale nie lubie go takiego zarośniętego ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2009, 09:38

Aginka pisze:jak to ????????????????????

ech dziewczyna nie ma co robić, napiszę Ci pw :ico_haha_01:
Aginka pisze:Ja po Dniu Rodziny - było świetnie - syn spisał mi się na medal - mówiłi werszyki tańczył śpiewał.... rewelacja - jestem z niego dumna :ico_wstydzioch:

cudnie, napewno jesteś dumna...brawo Kapik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super fotki, Kapik super chłopak :ico_brawa_01:

Kristi pisze:Ale to pewnie dlatego ze do dziecka trzeba miec cierpliwosc a maz to taki troche narwany.. ale tez duzo zalezy od dnia..

a mój coś ostatnio za bardzo pobłażliwy do Tosiaczka ...
byle by tylko nie płakał, to też chyba jest obiaw braku cierpliwości, co?
Powiedziałam mu wczoraj, że poprostu trudno, jak Antek będzie płakał, bo czegois mu się odmówi....a B mi na to że zmęczony był i juz nie chciał słyszeć płaczu...
ale potem pogadaliśmy i zrozumiał :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 cze 2009, 11:40

Mama_Ania pisze:Iwona H, jak dzisiaj dzieciątka?

Już jest lepiej jeśli chodzi o katar ale kaszel nadal się utrzymuje. Co prawda antybiotyku nie dostał ale jak tak dalej będzie to nie wiem czy znowu nie będziemy musieli odwiedzić panią doktor.
Aniu, współczuję chorobowych przebojów, trzymam kciuki żeby dzieci szybko wrócił do zdrowia.

Madziu, :ico_szoking: po czym poznałam że ktoś się tak bardzo nudzi?

Aginko, duże brawa dla synusia :ico_brawa_01: , Twój przystojniak i Malwinka super się prezentują :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-18, 11:43 ]
Iza, śliczne masz dzieciaczki

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 cze 2009, 13:09

Hej :)
A u nas piekna pogoda,bylismy juz na spacerku a za chwilke pojdziemy znowu :-) Marcusek sie ladnie obudzil a Nicolka nie spala w ciagu dnia. Pozatym to teraz moje babelki czytaja,ogladaja ksiazeczki i sie bawia przy tym :-D
Milego dnia i do pozniej.

[ Dodano: 2009-06-18, 20:34 ]
Hej :-)
U nas dzisiaj dzien szybko minal.. Spacerowalismy duzo,do polodnia w naszym lesie,a pozniej na Placu Zabaw,pozniej po polodniu ladnie podlewalismy nasze kwiaty na ogrodku i tak jakos dzien minal.
Moje dzieci juz spia,Nicolka najpierw zasnela bo byla bardziej zmeczona a pozniej Marcusek :-)
I tak to wszystko Ok. Dzisiaj udalam ze Tescia Nie Widze.. Bo bylam na ogrodu u tej mojej znajomej Karen i tam rozmawialysmy a Tesc wracal ze swojego ogrodka i bardzo Nicolke zaczyna wolac a Nicole akurat byla zajeta czyms innym i przyjechala mama od Karen i Nicolka poleciala szybko zobaczyc czy czasami nie przywiozla Jonasa z przedszkola :-) Ale przyjechala sama jej mama bo Jonas po przedszkolu pojechal do babci :-) Zawiozla go tam :-) No i jak wrocilam Nicolce buty ubrac tescia juz Nie Bylo.. ale fajnie tak wyszlo.. :-D Na mnie bardzo obrazony a Nicolke chce wolac po co?? A tesciowa jakby nigdy nic ladnie mi Machala i Ok.
Ok uciekam i was juz Nie Przynudzam bo i tak Was Niema.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 cze 2009, 21:22

hej hej

dziekuje za komplemenciki dla moch dzeciaczkow
mati nadal chory...buuu

Aniu no to masz sajgon, wspolczuje bardzo.....i ze nie masz nikogo do pomocy bidulko!!!! duzo zdowka wam zycze

Madziu to u was widze ze upaly byly..bASEnik i kąpiele..super....a u nas brzydko.....

Gabi nie wiedzialam ze jestescie na wakacjach..ale wam dobrze, my tez jedziemy nad morze, 27 czerwca....oby byla pogoda

Kristi sliczne fotki dzieciaczkow w podpisie.......
ty to masz co chwile jakies przeboje z tymi tesciami.wspolczuje ci bardzo,

Iwona H, dzieki, twoje tez cudne

aginka słodkie zdjęcia.....jak tam budowa domu???

u nas troszke nudno.....Mati chory, Julcia tez mi cos marudzi i nic jej nie pasuje....i caly dzien jestesmy sami.....ciesze sie ze wyjezdzamy nad morze..pobedziemy troszke razem...
milego wieczorku wam zycze..ja ide ksiązke czytac, Mąż z kolegą w garazu siedzą przy piwku.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 cze 2009, 21:41

Iza ciesze sie ze wpadlas,i odrazu zycze duzo zdrowka dla Matiego a Julci moze zabki ida i tak marudzi.. oj Marcuskowi tez ida zabki i taki czasem jest tez marudny wtedy to by sie najchetniej tylko nosil :-) Dziekuje za milego komplemencika ciesze sie ze podobaja ci sie zdjecia moich skarbkow.Twoje dzieci tez sa sliczne i tak szybko rosna ale to chyba wszystkie dzieci tak szybko rosna,moje tez.. Nicolka od wrzesnia do przedszkola jutro jeszcze musze do przedszkola zadzwonic i zrobic dwa terminy,jeden to taki otwarty Dzien Przedszkola,zeby Nicolka zobaczyla jak i co sie robi w przedszkolu a drugi termin to taki Infowieczor dla Rodzicow tam bedziemy rozmawiac o przedszkolu itd.. Juz ciekawa jestem :-) I mysle jak sobie tam Nicolka poradzi w przedszkolu,juz to przezywam..Pozatym to masz racje,przewaznie mam zgrzyty z moim tesciem.. Bo wiesz to sie nazywa tak slynnie " Roznica Pokolen" Tesc mysli inaczej,nie lubi jak mu sie uwage zwraca bo jest starszy i mysli ze wszystko Mu Wolno a ja Sie Nie Dam i to tak pozniej jest.. Ale ciesze sie bo mam spokoj a to wazne :->
Kurde alez ci napisalam wypracowanie..- :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: Az mi glupio..
Moj maz przed telewizorem lezy a mi sie nudzi troche.. Zaraz ide spac trzeba sie wyspac

Dobranoc zycze wszystkim :-> :ico_haha_02: :ico_spanko: :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość