Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 cze 2009, 21:43

aginka słodkie zdjęcia.....jak tam budowa domu???
szkoda gadać - ja nie mam jeszcze pozwolenia na budowę - kobieta która załatwia mi dokumenty zawaliła termin i odrzucono mój wniosek - a dlaczego - bo nie było dokumentu potwierdzającego że nieruchomość ma bezpośredni dostep do drogi publicznej :ico_puknij: paranoja - wystarczy zaglądnąć na mapkę - działka leży bezpośrednio przy ulicy Oświatowej :ico_zly: no przecież skoro to ulica która ma nazwę nadaną przez miasto - to wiadomo że jest miejska czyli publiczna .....
Póki co kilejny wniosek mam złożony 2 czerwca więc znów czekam te 65 dni i później chyba 14 na uprawomocnienie ......

Mati chory, Julcia tez mi cos marudzi i nic jej nie pasuje
współczuję ......


Ja byłam dziś jednak z MAlwinąu lekarza - jednak ma zapalenie gardła i krtani - mówi fatalnie - rano (po nocy) wręcz nie mówiła .... oczywiście mamy antybiotyk :ico_wstydzioch: przy okazji wizyty u pani dr Malwina oczywiście pobiła pogryzła , szczypała i kopała panią dr - nie wiem skąd u niej taka awersja do lekarzy .... a co gorsze w przyszłym tyg musze ją zapisać dodentysty i okulisty - z tym drugim lekarzem będzie najgorzej :ico_olaboga:
Aginko, duże brawa dla synusia , Twój przystojniak i Malwinka super się prezentują
brawo Kapik
wszystkim dziękuję - jutro mamy o 7:30 zakończenie roku szkolnego - mama z tej okazji ma urlop.... bo jak to cały rokm szkolny pracowałam z Kapikiem więc i dla mnie ta uroczystość będzie przeznaczona :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

19 cze 2009, 11:19

Cześć Kobietki
Życzę zdrówka wszystkim chorym maluszkom.

U mnie szpital. Do dzieci dołączyłam ja. Wczoraj prawie cały dzień spałam :ico_wstydzioch: . Kinga z temperaturą, osłabiona, nawet nie chciała przebierać się z piżamki. Patryk też dzielnie znosił sytuację, i mimo, że już praktycznie zdrowy, większą część dnia przesiedział w łóżeczku. A wczoraj to mi się łzy wzruszenia zakręciły w oczach.
Kinga leżała taka ledwie żywa na wersalce a Patryk podszedł do niej, patrzył najpierw przez chwilę, a później rozdziawił dzióbek, przysunął się do jej buźki i całował. :-) . Wzruszający moment. Taki mały szkrab, a już rozumie, że siostrzyczka nie czuje się dobrze.
Dzisiaj G. poszedł na 10 więc do 18 sama siedzę. Mam trochę temperatury i biegunkę. Oj, boję się dzisiejszego dnia.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

19 cze 2009, 14:57

Mama_Ania, masz cuowne i takie słodkie dzieci ...wzruszające jest zachowanie PAtryka ....

No kobietki - ja mam już wakacje :ico_haha_01: KApik zresztą też :ico_haha_01: ale coś czuję że ten rok był "lekki" druga klasa będzie o wiele wiele gorsza...... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 cze 2009, 15:27

Dzien dobry :-)
U nas dzisiaj caly dzien pada deszcz,i jestesmy w domku,niema jak wyjsc. Dzisiaj bylam pracowita bo oprocz obiadku zrobilam nawet ciasto :ico_haha_02: :-D A tak to zostalo mi polewe na ciasto zrobic i Gotowe.I tak to Ok,nic nowego.
Denerwuje mnie pogoda bo chetnie chodze na spacerki z dziecmi a teraz jak pada to niema za bardzo jak wyjsc. Moje dzieci ogladaja bajke i jedza bananka a ja korzystam i pisze co nie co :-) Dzisiaj na obiad zrobilam rybke Fileta Panga i jak sie moje skarby zajadaly Super,ale to byl piekny widok.Nicolka zaczyna ostatnio wymyslac z jedzeniem dlatego ucieszylam sie jak jadla ze smakiem rybe,tak samo Marcusek.
Ok Milego dnia jeszcze i bede uciekac.

Mama_Ania oj biedna jestes,trzymaj sie Kochana,dasz rade jakos ten dzisiejszy dzien przetrwac,za pare dni bedzie napewno lepiej,Duzo zdrowka dla Kingi i ciebie a dobrze ze Patryczek juz ma sie lepiej. A Zachowanie Patryka po prostu bylo Piekne,taki kochany maly brzdac i wie ze siostra jest chora to dal buziaczka Sama bym sie pewnie wzruszyla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Duzo zdrowka dla was.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 cze 2009, 19:26

Cześć Rybeczki, u nas dzisiaj wszystko na szybko...
Zaraz jedziemy na zakupki :ico_oczko:

A mówiłam Wam że przyjeżdza do mnie rodzinka w wakacje :ico_oczko:

Odpisze wieczorkiem. Buziole :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 cze 2009, 20:59

Magda do mnie tez przyjezdza rodzinka w lipcu po naszym Urlopie :-) Na Urodzinki Nicolki dokladnie mowiac. I bedzie moja kochana Babcia,kochana Siostra i jej Narzyczony.Nie pochwalilam sie,ale moja siostrzyczka bierze w Lutym Slub ;-) A ja ciesze sie juz. Takze poznam mojego przyszlego szwagra.

U nas byla na kawce tesciowa i bylo milo i Ok. Pogadalismy i poszla niedlugo pozniej. A ciasto dobre wyszlo(Late Machiatto o takim smaku :-> )
Dzieci juz ladnie mi spia,Nicolka nie spi juz raczej w ciagu dnia,a Marcusek ladnie spal niecale 2 godzinki.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

19 cze 2009, 21:37

Kristi ale fajne foteczki w podpisie, my własnie z zakupów wróciliśmy :ico_oczko:
Jutro ide do fryzjera,ale się cieszę. Boję się troche tej mojej nowej frycki, ale zaryzykuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

19 cze 2009, 21:46

Magda a jaka bedziesz miala fryzurke?? Dzieki za komplemencika :588:
Chcesz troche wloski skrocic albo?? Widzisz jaka ciekawa jestem :-D

A mnie i dzisiaj tesciowa troszke zirytowala .. :ico_zly: Mowie jej ze Nie dajemy Nicolce smoczka w ciagu dnia nawet jak chce,tylko jeszcze ma Nicolka smoka w nocy jak spi,a tesciowa wogule mnie nie sluchala co mowie i dala malej Smoka,odrazu Nicolce wyciagnelam smoczka z buzi i malej wytulmaczylam ze smoczek Spi,a Tesciowa poleciala do mojego Mirka i sie go pyta czy to prawda.. Tak chocby mi nie wierzyla.. taki drobiazg a mnie zirytowal bo tesciowa sobie nie zrobila nic z tego co powiedzialam.. :ico_zly: ?????

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 cze 2009, 10:31

Dzień dobry


Kristi, ja nie wiem ..... może powinnaś troszkę wyluzować ??? przysłowiowo - olać to wszystko - może jednym uchem słuchaj a drugim wypuszczaj wszystko z głowy ???? szkoda Twoich nerwów .... a nie zanosi się na lepiej .... wręcz odwrotnie .....

Nie będę Ci dawała rad jak niby się uśmiechać - a tak naprawdę zagryzać zęby .... bo po co ??? sama musisz to opracować - może poprostu ograniczyć kontakty - nie wiem sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze .....

Ja teraz jestem zmuszona do kontaktów z teściową - na szczęście widzę ją zaledwie kilka minut co rano ..... i choć wiele rzeczy mi nie odpowiada - np sposób jaki zajmuje się dziećmi - i choć często mnie szlag trafia - to mogę sobie tylko wiele rzeczy pomyśleć , ale nie powiedzieć - bo jestem jej wdzięczna za to że przyjeżdza do dzieci - niestety jestem od niej zależna ... ale nie jeżdzę do niej - nie odwiedzam - boję sie wspólnych chwil - dlatego ich unikam :ico_oczko:
....nie wiem.... może przemyśl swoją sytuację ..... bo wydaje sieona być dla Ciebie bardzo męcząca ..... jesteś młodziudka .... najlepiej by było byś znalazła rozwiązanie tej sytuacji - to moje zdanie ..... :ico_wstydzioch: ....... i wcae nie musiszsię ze mną zgadzać
Jutro ide do fryzjera,ale się cieszę. Boję się troche tej mojej nowej frycki, ale zaryzykuję
oj zmiana fryzjera to zawsze ryzyko - ale na szczęście włosy odrastają :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 cze 2009, 21:35

Witam w weekendzik Wieczorkiem :-)
U nas dzisiaj bardzo pracowicie minela sobota,bo przygotowalismy z mezem a dokladnie posprzatalismy dokladnie tam w tym pokoiku i teraz pieknie wyglada,goscie moga prawie ze przyjezdzac hihi najpierw jeszcze Urlopek przed nami :-> Pozatym to tez ladnie Nasz Garaz posprzatalismy i w Szopach.. oj troche bylo tego i czuje sie jakos zmeczona.
Dzieci juz mi ladnie spia od 20 00 wykapane a ja wpadlam na chwilke.

Aginka w tym co mowisz jest naprawde duzo racjii i ciesze sie ze mi tak madrze mowisz.Wiesz ja jestem w sumie mloda i wszystko widze tak moimi oczami.A ta sytuacja t tesciowa to sie tylko zirytowalam,bez wiekszych nerwow. Oczywiscie bym bardzo chciala ograniczyc nasze kontakty z tesciami,ale widzisz Tesciowa wczoraj przyszla na kawe Po tygodniu.. ciesze sie ze tescia nie musze ogladac,a tesciowa to tak wczoraj zauwazylam ze niby jest Ok,a jak cos mowi to bardziej patrzy na mojego Mirka,mnie wcale nie slucha,a jak juz to tak przytaknie od niechcenia.. Jej chodzi tylko o to chyba zeby sobie dzieci moje zobaczyla i sie z nimi pobawila.A szkoda bo myslalam ze jest inna,i ze inaczej to bedzie wygladalo.. Kontaktow z tesciowa niewiem jak bym mogla jeszcze bardziej uniknac.Ciezka sprawa. Ale ja tak Nie Umiem Nie Slyszec albo Olac.. :ico_wstydzioch: wiem ze byloby mi lzej jakbym tak umiala ale ja taka juz jestem i koniec. A moje nerwy sa mocne i duzo wytrzymaja. Chcialabym tylko miec normalnych Tesciow .. A niestety takich niemam.. :ico_placzek: Kurde alez napisalam ci Referat.. :ico_wstydzioch: :ico_szoking: Lepiej juz skoncze. . :ico_haha_02:
Ja na szczescie Nie jestem uzalezniona od tesciowej ja jestem w domu z moimi skarbami a maz pracuje i ciesze sie ze tak jest. Wiem ze i Tobie Nie jest Latwo,ale dobrze ze Ty opanowalas ta Sztuke usmiechania sie i Nic Nie Mowienia a co Innego Myslenia. Mnie pewnie z czasem tego nauczy zycie. Ok bo nie skoncze tego Referatu. :ico_haha_01:

Dobrej i milej nocki wam zycze,uciekam pod prysznic i spac. :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość