Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

20 cze 2009, 23:31

hej, ale tu pusto bylo dzis...

my po 20 bylismy w domu, o 21 malego polozylam i zasnal po 20 minutach i 210 ml mleka...

zamowilam wozek na allegro :ico_brawa_01: teraz tylko w tygodniu bd czekac na przesylke :-D

Ragazza555, fajna ta zabawka, mysle nad taka dla malego...ale to po wyplacie bd myslec intesywniej :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-06-21, 00:04 ]
lece spac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 cze 2009, 00:16

no to i ja sie pożegnam

PS wstawiłam fotki na picasa :-D :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

21 cze 2009, 06:46

witam
Oczywiscie dla wszystkich :ico_kawa: z rana

Udało mi sie wczoraj na allegro wygrac aukcje z taka zabawka :-)

Kurcze wy wszystkie wymieniacie juz wózki na lekkie spacerówki? Mnie jak narazie dobrze sie jezdzi x-landerem. Fakt jest ciezki ale da sie zniesc.

[ Dodano: 2009-06-21, 07:52 ]
PS wstawiłam fotki na picasa
ogladne jak wroce do domu bo tutaj nie mam linka :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 cze 2009, 07:51

witam :-)
wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych na grillu,
nocka ok, choć synek obudził się o wyjątkowo o 4 :ico_noniewiem:
od rana słonko :), mąż na rybach, po południu chcemy jechać do babci, bo ma imieniny
jedwabna fajna spacerówka :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

21 cze 2009, 08:38

hej hej
my dopiero wstalismy.
wczoraj zrobilismy sobie mala imprezke :ico_wstydzioch:
maly jeszcze lezakuje w lozeczku z nowa kolderka :ico_brawa_01: , kurcze nie wiem czy nie jest mu za cieplo pod nia :ico_noniewiem: wasze dzieciaczki sypiaja pod kolderkami czy kocykami?

maz sie na mnie obrazil bo cos powiedzialam ze go urazilo, i teraz chodzi i s ei nie dzywa :ico_zly: ale kawke mi zrobil :-) ciekawe jak dlugo wytrzyma...no i dzis w nocy jedzie ju w trase :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

wczoraj widzialam w sklepie Szczeniaczka-uczniaczka. to jego ma kupic tesciowa w pozniejszym terminie. u nas jest w wersii jezykowej polskiej i za 169 zl. drozyzna jak nie wiem co :ico_olaboga:

lece poogladac fotki :-)

spacerowka jest na prawde suuuuuper i leciutka i ladna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 cze 2009, 09:06

plum :-)

ja na chwilkę się zameldować...
Kris dziś wraca do pracy :ico_placzek: a tak mi dobrze było :ico_sorki:
u nas dziś Dzień Ojca - więc dla Waszych Tatusiów i Tatusiów Maluszków zasyłamy życzonka najlepsze, najcieplejsze :-)
Obrazek

a tu dla wszystkich na caaaałą niedzielę :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

21 cze 2009, 09:21

witam mała obudzila sie o 23...2:30 5 i juz spac sie jej nei chcialo potem o 6:30 kimnela sie na pol godziny i teraz kimnela sie tez na pol godziny

Raggazza moja lubi ogrodek muzyczny tylko ostatnio cos ją wszystko denerwuje iniczym sie zajac nie chce...


pogoda ciagle pada od wczoraj calą noc i caly dzien tragedia

M dzis o 20 jedzie po 3 zabawki ktore wylicytowalam a mieszkaja blisko nas i juz wiecej nic niekupuje:) mamy juz wszystk


no i znowu bajzer sie w domu zrobil :ico_zly: :ico_zly: i tak codziennie... ale mowia ze jak na male dziekcow domu to i tak mam czysto hehe

dzis nudy znowu cd.... :ico_brawa_01: chłop obiad ma...a ja wole kanapki

wczoraj pizze zamowilismy

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 cze 2009, 09:33

ja byłam z kuzynką autem po świeży cieplutki chlebek i bułki :-) , na dworze ciepło, synek teraz drzemie jak się obudzi to pójdziemy na ogródek :)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

21 cze 2009, 09:48

a my wlasnie z mezem zrobilismy malemu deserek. :ico_brawa_01:
ugotowalam 2 jabluszka i potem wrzucilam do robota i skropilam kilkoma kropelkami z cytryny. cukru nie dodawalam bo jabluszka kupilismy slodziutkie. maly zjadl wszystko ze smakiem :-)
mam jeszcze banana i chcialam mu zrobic sama tego banana, no i zastanawiam sie jak. macie jakies pomysly? bo banana raczej sie nie gotuje :ico_noniewiem: takiego surowego mam zrobic?

u nas tez kropi ale i tak idziemy na spacerek nowym woziem i z folia. zajdziemy do moich rodzicow bo ciekawa jestem jak tam po weselu :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 cze 2009, 09:58

witam i ja..mne juz sie teskni za niunia..miły był weekend ale tak troche pustawo bez niej..

u nas dzien ojca we wt i musze na szybko jakis prezent dla mojego ojczulka wymyslec..nie mam pomysła..kubki fajna rzecz ale za poźno o tym pmyslałam :ico_puknij: :ico_puknij:

ja narazie kupuje wszytko w słoiczkach..moja niunia jeszcze niewiele je..a zup tp juz wogole nie chce :ico_olaboga:

pogoda tez fatalna nawet na specerek nie pojdziemy

[ Dodano: 2009-06-21, 09:59 ]
na dworze ciepło, synek teraz drzemie jak się obudzi to pójdziemy na ogródek :)
zazdroszcze pogody..u nas wczoraj były wianki ale tak lałao ze nie chciało nam sie z domku wychodzic

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości