Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

23 cze 2009, 13:42

Dziewczyny, jaki kremik nawilzajacy do pupy kupujecie dla maluszka??? Tak do smarowania na codzien? Polecacie cos szczegolnego???

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 cze 2009, 13:44

megi5566, u mnie wszystkie znajome i kuzynki uzywały na codzien sudocremu

[ Dodano: 2009-06-23, 14:47 ]
i ten podobno jest super http://allegro.pl/item644448869_chicco_ ... od_ss.html

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2009, 13:53

malutkaniunia to ta wróżka w sumie niewiele się pomyliła

megi5566, ja nie wiem co Wy macie, jeszcze jakiś krem nawilżający, na szkołach rodzenia mnóstwo niepotrzebnych rzeczy Wam do głowy powkładali ;-) ja tam nic nie stosowałam, tylko Nivea na odparzeni, bo on też zapobiegać ma, ale stało się tak że uczulił i samą mąką ziemniaczaną mogłam pudrować, co jest najlepsze do tej pory.

Nawilży się po kąpieli, a pupa wietrzy się co chwila bo co chwila pieluszki zmieniamy to się nic jej nie stanie ... a jak było kiedyś ...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 cze 2009, 13:56

to ta wróżka w sumie niewiele się pomyliła
hihi w sumie
ale ja cały maj chodziła i sie bałam zeby nie urodzic bo to jeszcze za wczesnie było :ico_chory:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 cze 2009, 14:10

megi5566, u mnie wszystkie znajome i kuzynki uzywały na codzien sudocremu
sudocrem jest na odparzenia a nie do codziennej pielegnacji :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
na codzień doświadczone mamy poleciły kosmetyki Nivea... bardzo rzadko uczulają dzieci

ja kupuję wszystkie kosmetyki z Nivea :ico_oczko: :ico_oczko: bo gdyby jednak Amelkę uczuliły to nie bede sie zastanawiać czy to oliwka bambino czy krem nivea- poprostu zmienie markę :-D :-D

[ Dodano: 2009-06-23, 14:16 ]
dziewczyny a tak wogóle... masakra...
kupiłam te nakładki silikonowe do karmienia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i jakoś ich nie przymierzałam wcześniej... kupiłam uniwersalny rozmiar i co... są za duze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
dużo za duże :ico_szoking: bo ja mam takie malusie sutki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
i nie pomyslałam nawet ze mogą być aż tak za duze
chyba dam je koleżance w prezencie :ico_noniewiem: a pójde do apteki po drugie mniejsze

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2009, 14:18

ja kupuję wszystkie kosmetyki z Nivea :ico_oczko: :ico_oczko: bo gdyby jednak Amelkę uczuliły to nie bede sie zastanawiać czy to oliwka bambino czy krem nivea
a Artura uczulił krem na odparzenia a płyn do kąpieli i oliwka już nie, bo ja też wszystko z nivea miałam
doświadczone mamy poleciły kosmetyki Nivea
no to jestem niedoświadczona bo ja nie stosowałam żadnego kremu do pupy na codzień, chyba że źle rozumiemy się :ico_noniewiem:
Na wieczór cały nawilżany a między zmiany pieluch ten krem nawilżający :ico_noniewiem: bo może tak powinnam zrozumieć :583:

[ Dodano: 2009-06-23, 14:21 ]
bo ja mam takie malusie sutki
narazie, później dzidzia wyciągnie, ale jeżeli rzeczywiście takie dużo za duże to można zprezentować zawsze, dobrze że jest komu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 cze 2009, 14:22

no to jestem niedoświadczona bo ja nie stosowałam żadnego kremu do pupy na codzień, chyba że źle rozumiemy się :ico_noniewiem:
no co ty... chodziło mi o to ze pytałam w temacie NIEZBĘDNIK BOBASA w dziale "Kacik dla rodziców" o marke kosmetyków polecaną, sprawdzoną przez doswiadczone już mamy i większosć odpowiedziała ze poleca wszystko co z Nivea...

a z jednej strony, jak się często zmienia pieluszkę to tzreba chyba czymś delikatnie posmarować pupe zeby nie była obszczypana od moczu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: tak pzrynajmniej słyszałam od wszystkich koleżanek, ze pupe tzreba posmarować pzry kazdej zmianie pieluszki

[ Dodano: 2009-06-23, 14:25 ]
Betina tam chyba dzielnie walczy w remonciku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ciekawa jestem efektu końcowego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

23 cze 2009, 14:29

ja do pupy kupiłam puder, a co do staników to chcę mieć teraz kupiony, ten z medeli jest o tyle fajny, że trzyma dobrze piersi i jest super wygodny, a jeden porządny chcę mieć, mam wprawdzie już jeden do karmienia, ale nie wydaje się zbyt solidny, poza tym widziałam u koleżanek te z samej bawełny - wyglądają koszmarnie, są rozciągnięte i w ogóle piersi nie trzymają. Później to ja czasu na chodzenie po sklepach nie będę miałąa i śmiganie po necie...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 cze 2009, 14:49

ja do pupy kupiłam puder, a co do staników to chcę mieć teraz kupiony, ten z medeli jest o tyle fajny, że trzyma dobrze piersi i jest super wygodny, a jeden porządny chcę mieć, mam wprawdzie już jeden do karmienia, ale nie wydaje się zbyt solidny, poza tym widziałam u koleżanek te z samej bawełny - wyglądają koszmarnie, są rozciągnięte i w ogóle piersi nie trzymają. Później to ja czasu na chodzenie po sklepach nie będę miałąa i śmiganie po necie...
ale później (jak kupisz teraz) to ten z medeli moze być za mały wiec i tak bedziesz musiała kupić drugi :ico_oczko:
takie moje zdanie... ja narazie mam właśnie taki badziewny dlatego ze po porodzie urosną mi jeszcze piersi nie wiadomo do jakiego rozmiaru i nie wyrzuce pieniedzy w błoto, kupie po porodzie :ico_oczko: :ico_oczko: a czas znajde na to, choćby dlatego zeby Przemek miał okazje pobyć ojcem przez dwie godziny :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: nie mam zamiaru odbierać mu okazji do wykazania się :-D

[ Dodano: 2009-06-23, 14:51 ]
no ide do kolezanki na bigos :-D :-D :-D :-D :-D

do potem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 cze 2009, 14:54

izuś_85, nie no jako marka nivea jest bardzo dobra, ja tylko nie rozumiem potrzeby smarowania za każdym razem kremikiem, za każdym razem i tak przeciera się chusteczką nawilżoną, to raczej się nic nie odszczypie :ico_noniewiem:
ale już zejdźmy z tematu, i tak wszystko wyjdzie w praniu ;-)

idę trochę na dwór z tym moim dzieckiem bo przez tą pogodę tylko w domu a dzisiaj się ciepło zrobiło wkońcu (czyt.duszno) trochę mokro ale przejść się można

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość