madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 kwie 2008, 21:34

mariola, duzo zdrówka :ico_sorki:

Moja dzisiaj taką kupę zrobiła ze musiałam ja przebierać z wszystkich ciuszków :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 21:57

mariola pisze:A mnie choroba lapie i to niezle.Mam temperature katar i gardlo boli jak cholera.Amelka spi ale kupy dzisij nie robila to pewnie w nocy zrobi


oj zdrowiej szybko bo ja za 7 dni przylatuje a mamy plany juz wyjsciowe :-D

u nas czy zrobi w dzien to tak i tak jest tez w nocy majka kupy robi nawet 4

jak sie dzisiaj marioli przez telefon pochwalilam ze majka zasypia ok 20 to dzisiaj dopiero teraz usnela wczesniej spala od 16 do 18.30 wiec musiala dluzej posiedziec ostatnio jak widze ze majka robi sie juz zmeczona odkladam ja do lozeczka nie musze jej nosic i zabka sama zasypia czasami tylko musze sidziec obok i ona spoglada czy jeszcze siedze czy juz poszlam

a dzisaij sie pierwszy raz rozplakala jak widziala ze tata do pracy poszedl nie wiem czy po prostu tak jej wyszlo czy juz rozumi ze tatus wychodzi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 kwie 2008, 22:16

U nas dzisiaj kąpiel nie najgorzej, płacz standardowo na końcu podczas ubierania, od 8 Ulek śpi sobie smacznie a i ja padam i zaraz idę się położyć.

Chyba zepsuła nam się pralka, prała i nagle zaczęł chrobotać, po czym się wyłączyła, nie wypłukała i nieodwirowała prania. Masakra, dobrze, że jest na gwarancji.

Też mam furę prania do wyprasowania, miałam to zrobić dzisiaj, ale nie wyszło, może jutro....
Jutro idziemy z Ulą na masaże zalecone przez neurologa, ciekawa jestem jak Ula do tego podejdzie :-)

We Wrocławiu zaczęło padać, mam nadzieję, że jutro już ładnie będzie.....
Zmykam, jestem zmęczona i zasypiam na siedząco.....
papappa

[ Dodano: 2008-04-10, 22:22 ]
Acha... uporałyśmy się już z ciemieniuchą parafina pomogła... dzięki za pomoc :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

10 kwie 2008, 23:12

marcia_pod pisze:aha w góry to ja do Sidziny jeżdżę za Suchą Bezkidzką i Makowem podhalanskim.

ja często bywam w okolicy Suchej Beskidzkiej,moi rodzice wyprowadzili się do Stryszawy,to jest zaraz koło Suchej.teraz prawie co weekend tam jesteśmy,uwielbiam te okolice :-) :-) :-)
Goonia, wczoraj kupiłam te pieluchy w lidlu,o których pisałaś,jakaś promocja była i kosztowały 27 z groszami.Fajne są,szczególnie ten "wskaźnik wilgoci mi się podoba" :-D
Moja dziecina wykąpana przysnęła przy cycu,ciekawe jak długo pośpi,biorąc pod uwagę,że dzisiaj spała od 18 do 20.30 może być ciężko....O, już słyszę że kwękać zaczyna.To by było tyle na dzisiaj...
Dobrej nocki Wam życzę :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 kwie 2008, 23:45

Yhhh :ico_zly: Nie odpiszę na Wasze posty.. przynajmniej nie dziś bo strona ładuje mi się z 5 minut :ico_zly: Nie wiem co jest cięte. Może przynajmniej pójdę wcześniej spać.

Dzisiaj Rafał robi ostatnią nockę w tym tygodniu.. Zawsze tylko tylko 3 robi (tak ma w umowie) ale w tym tyg zrobił 5.. aż się stęskniłam za nim. Dlatego też nie mogę sie doczekać wyjazdu bo będziemy mieli dużo czasu dla siebie :ico_brawa_01:

Ach.. dobra uciekam. Cześć. Wpadnę rano :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 kwie 2008, 09:00

czesc, widzę, że jestem pierwsza :-D
Rano cos forum znowu nie dzialalo.
Nocka u nas spokojna 2 pobudki o 1 i 5:30, a od 7 juz nie spimy, Ula pobawiła się trochę, pooglądała książeczkę. Teraz ja karmie i może pośpi troszkę. Na 10:30 idziemy z nia na masaż plecków, ktory zaleciła neurolog. Wczoraj zapisałam ja tez na USG główki, mam nadzieje, ze wyjdzie dobrze.
Goonia, wczoraj kupiłam te pieluchy w lidlu,o których pisałaś,jakaś promocja była i kosztowały 27 z groszami.Fajne są,szczególnie ten "wskaźnik wilgoci mi się podoba" :-D
Też je kupiłam, są fajne, nie przeciekają w nocy i ten wskaźnik tez super i jeszcze zapinanie mi sie podoba, na rzepy, a nie na klej. I są tańsze, ja zapłaciłam 29.9 za pakę. Będę je kupować :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 kwie 2008, 09:02

Witam rankiem
niewiem co sie z moim brzdacem dzieje, juz druga noc kolo 3-ciej, 4-tej robi akcje placz, tylko rece daja rade, ale musze go tego odzwyczaic bo przeciez nie bede z nim latac po pokoju w srodku nocy :ico_puknij: wczoraj wkoncu usnal o 20.40 wieczorem

No i wczoraj nie napisałam że zdjęcia super, Marcia Krzysio to taki uśmiechacz mały, na tym zdjęciu co niby grzeczny to już piąstki jak do bicia złożyć, niech ten tata tylko przyjedzi eto ja mu pokażę :ico_oczko: Iwona boski uśmiech Maji :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 kwie 2008, 09:07

niewiem co sie z moim brzdacem dzieje, juz druga noc kolo 3-ciej, 4-tej robi akcje placz, tylko rece daja rade
Biedaczek, może coś mu się śni niedobrego.... albo coś Go boli :-(

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 kwie 2008, 09:08

nie przeciekają w nocy i ten wskaźnik tez super i jeszcze zapinanie mi sie podoba, na rzepy, a nie na klej.
o ten wskaźnik to by się przydał Marcinowi, on zawsze myśli że ma za mokro już, a rzepy są też w Huggiesach i ja przy nich zostanę, kupuję super flex (taka fajna gumka żeby nie ściskało brzuszka) i płacę chyba 37zł ale za 72 sztuki

[ Dodano: 2008-04-11, 09:10 ]
Biedaczek, może coś mu się śni niedobrego.... albo coś Go boli :-(
nie mam pojęcia co mu jest, w poniedziałek zrobię mu posiew moczu kontrolny i zobaczymy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 kwie 2008, 09:18

a rzepy są też w Huggiesach i ja przy nich zostanę
Z huggiesow nie jestem ostatnio zadowolona, strasznie przeciekają, a pampersy drogie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość