Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 cze 2009, 20:34

OJaaa brawo dla Majki!! :))) no pieknie, chodzi :)))) No i Zuzia, jest taka rozkoszna : ) ale widze, ze tez nie usiedzi w miejscu i wierci sie i kreci :)

Ja napisalam do Was taaaki dlugi post no i przyszla wielka burza i mi przerwalo polaczenie :((

Nawet nie pamietam juz o czym :/

[ Dodano: 2009-06-23, 21:56 ]
Wkleje i Wam zdjecia Niny :)

Tu mala rozrabiara wyciaga ubranka z komody
Obrazek
Tak sie bawi z tatusiem - tatus ja wykreca na wszystkie strony, oczywiscie pomalutku i delikatnie, ale ona bardzo lubi zabawy z tata :)
Obrazek
Tu oproznia swoje szuflady
Obrazek
Tu mozecie zobaczyc czesc jej naczyniaka na plecach
Obrazek
Tak zaglada do wanny przed kapiela :D
Obrazek
Jej ulubiona zabawka :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu daje mamie troche odpoczac :P
Obrazek

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 cze 2009, 21:05

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

MARGARITA + :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

no bravo, bravo dla MAJKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nieylz preyencik yrobila Tacie... :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jesteśmy z P. tacy szczęsliwi i dumni że mała bania.
On tego nie widział, widział tylko te filmiki co wy :-/
Szkoda mi go, bo na pewno chciałby na to popatrzeć :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-06-23, 21:07 ]
margarita83, ulalalalaa!!! BRAWO!!! ale ona smiga! niesamowite :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to teraz juz sie przed nia nie ukryjesz :-D wszedzie Cie dopadnie i ...wszystko dopadnie :/ ;-)

jeszcze raz, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla naszej malej chodzacej gwiazdy!
chodząca gwiazda - pięknie dziękujemy :588:

[ Dodano: 2009-06-23, 21:08 ]
Gie, jak już pisałam wielokrotnie mała Su jest cudniasta i bardzo rozkoszna. Mały słodziak, którego by sie tylko całowało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

yoanna super foty. Majka w domu chodzi tylko i wyłącznie na boso :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

23 cze 2009, 21:32

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
dla Majeczki, super dziewczyna. Ale tata będzie się cieszył, taki prezent otrzymać, do końca życia go zapamięta.

Zuzia i Nina też zasługują na :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuzia za super jedzenie no i za "piątkę" a Nina ( a raczej jej mama) za extra fotki i rewelacyjną córeczkę.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 cze 2009, 22:39

Dziekujemy dziewczeta :)))

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 cze 2009, 08:11

yoanna, ale fajna ta Twoja Ninka... taka zywa i ciekawska :-D no i ladnie ja ubierasz, sliczne ma te sukienki :-)

ja tylko dzisiaj na moment, bo za chwile ide na spotkanie z kumpela z Gibu... wystroje mojego przystojniaka w koszule :-D

do przeczytania pozniej!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 cze 2009, 09:38

:ico_sorki: :ico_sorki: dziekujemy :))
Ja chyba sie zbiore i pojde z mala do sklepu. Nie wychodzilysm dwa dni bo pada i pada i pada, no nic sie nie chce!! Mala dalej kaszle, wiec juz 4 tydzien bedziemy chodzic do lekarza z tym kaszlem, bo jest brzydki i mi sie nie podoba!! A mala sie meczy :ico_zly: :ico_zly:

Milego dnia :)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 cze 2009, 10:34

i ja się witam...

dzisiaj uciekam znowu przed 12:00, bo musze jechać znowu do szpitala, w którym leżała mama :ico_placzek:
Mama miala wziete w banku dwa kredyty, niby byly ubezpieczone, ale okazuje się, że jak przychodzi co do czego, to ch*j z tego ubezpieczenia... I musimy teraz pisac jakies wnioski do ubezpieczyciela kredytow o ich umorzenie, a do tego potrzebne sa jakies zaswiadczenia i oswiadczenia lekarzy - boshe, nigdy sie nie uwolnie od tego szpitala... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

mam nadzieje, ze uda mi sie to wszystko dzisiaj zalatwic i juz nigdy wiecej nie bede miala watpliwej przyjemnosci tam jezdzic... :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-24, 11:32 ]
YOANNO - zdjęcia NINKI - suuuperr... niezla rozrabiara z Niej...

SHOO - udanego meetingu z kumpela...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 11:33

Witam sie i ja

u nas piekna pogoda, cieplutko. Erik spi, a ja robie pranie, juz jedna pralka sie wyprala i druga juz sie konczy i znow trzeba bedzie na podworko rowzwiesic.
Nocka ok, bez pobudek :-)

A wczorajszej zupy nie zjadl, krzywil sie, mowie Wam co on wyrabial :ico_olaboga: a pozniej zaczal wyc i zamykal buzie i nie chcial jej jesc.
Dobrze, ze kupilam sloiczek w razie co i mu zagrzalam to zjadl caly i nie krzywil sie, jejku jakie ja bede miala teraz problemy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Gie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Su, slodka jest i przemilusna, jak pieknie przybija piatke :ico_brawa_01: a i zjadla ten obiadek co ugotowal dla niej Twoj Pan??
Uzywasz blendera czy nie, bo ja pokroilam w koseczke nie robilam mu papki.

margarita,wow :ico_szoking: wielkie :ico_brawa_01: dla Majki, jak szybko ona zasuwa :ico_szoking:

yoanna, fotki super, slodka ta Twoja Ninka i jak fajnie buszuje w szafkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzisiaj uciekam znowu przed 12:00, bo musze jechać znowu do szpitala, w którym leżała mama :ico_placzek:
Mama miala wziete w banku dwa kredyty, niby byly ubezpieczone, ale okazuje się, że jak przychodzi co do czego, to ch*j z tego ubezpieczenia...
tak to jest u nas w PL tylko zalatwiac i zaltawiac i konca nie widac.
Trzymam kciuki, zeby sie udalo, i zeby umozyli ten kredyt

[ Dodano: 2009-06-24, 11:35 ]
Wkleje foty jak Eris zasnal po kapieli wczoraj
Obrazek[img]http://[/img]
Obrazek[img]http://[/img]
Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 cze 2009, 12:48

yoanna, 4 tyg i kaszel nie minal? cos za dlugo... :ico_noniewiem:

Gie, zeby tylko nie probowali Was wrobic w splacanie tego kredytu :ico_noniewiem: powodzenia w zalatwianiu tego, domyslam sie, ze musi to byc jak wrzod na d.... - obcowanie z urzedasami i lekarzami :ico_zly:

Pati85, Erik slodziutki :-)

ja czasami uzywam blendera, ale tylko raz nim przejade po tej papce - wtedy zostaja takie wieksze kawalki... no, albo widelcem rozgniatam, zalezy..
Pati85, zacznij od papki, takiej gladkiej... pewnie maly woli taka konsystencje i moze tak sie przyzwyczai do Twojego jedzenia.... albo mieszaj pol na pol gotowane ze sloiczkiem..

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 14:10

Pati85, zacznij od papki, takiej gladkiej... pewnie maly woli taka konsystencje i moze tak sie przyzwyczai do Twojego jedzenia.... albo mieszaj pol na pol gotowane ze sloiczkiem..
ale ja mu podaje sloiczki, ktore nie sa papkowate, maja juz kawalki marchewki, ziemniaczki, mieska mielonego, makarin, ryz i te je, a jak ja zrobie to nie chce.

Starkowalam mu jabluszko, smaczne, slodziutkie, to robil to samo co przy zupce, normalnie cyrki, ale wmusilam cale jabluszko w niego :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-24, 14:10 ]
Pati85, Erik slodziutki :-)
:ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość