Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 cze 2009, 11:44

wiola--sorrki,chodzilo mi o dane. :ico_haha_01:
MArta--cycek nadal boli,ale juz nie tak i czuje sie slabiej hmm.Eryczek usnal i odsypia nocke.A zastoj to od nadmiaru mleka i dobrze nie spil,usnal i zrobil mi sie zastoj.Zal mi go bylo budzic zeby dopil do konca,pozatym m CZEKAL :ico_haha_01: i miala za swoje :ico_puknij:
dana--Katar jak najbardziej moze byc przy zabkowaniu.Ale tez bym zasiegla rady innego lekarza.
Moj tez mi kwiatka po porodzei wreczyl.No samochod to juz przesada,ale bukiet kwiatow jak najbardziej :ico_oczko:

Kobitki pominelyscie moje glosiki:-(((nic nie drgnelo :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-24, 11:59 ]
Pati--slodziak na maksa :ico_haha_01: :ico_haha_01: A jak ci spi w nocy???
A ty w Niemczech mieszkach??w jakich rejonach??Kiedys tez mieszkalam w Niemczech.

MArta--A ty kiedy do Polski lecisz i na ile??Bilety drogie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

My okolo 21 lipca jedziemy,ja zostane az do konca wrzesnia bo moj maz musi odbebnic pare tygodni wojska.No ale plaujemy wypad jednodniowy do kolezanki ktora mieszka w Poznaniu.Znamy sie z forum :ico_haha_01: tylko ze z innego,,,tam udzielam sie od nardozin Oscarka,,a tu od Eryczka:-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 cze 2009, 13:00

Sarenka a to Ty tez siedzisz za granica? :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 14:14

Pati--slodziak na maksa :ico_haha_01: :ico_haha_01: A jak ci spi w nocy???
dzieki, a nocki przsepia bez pobudek, chyba, ze mu cos jest to wtedy placze, albo smok wyleci, a tak to spi ladnie.
A ty w Niemczech mieszkach??w jakich rejonach??Kiedys tez mieszkalam w Niemczech.
tak, mieszkam w Niemczech, ale szczerze powiem, ze wolalabym w Polsce, tu tez tak samo, pracy nie ma, zwalniaja ludzi i wcale nie ma tu kokosow jak niektorzy mysla z tym , ze nie wegetujesz i sie nie martwisz czy satarczy Ci kasy do konca miesiaca.
A mieszkam w okolicach Hannoveru, a Ty gdzie mieszkalas?

[ Dodano: 2009-06-24, 14:14 ]
Kobitki pominelyscie moje glosiki:-(((nic nie drgnelo :ico_oczko:
ja wczoraj glosowalam przed 15 , teraz nie moge bo jeszcze nie uplynelo 24 godziny

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

24 cze 2009, 15:49

witajcie!!!!
długo mnie nie było....z powodu tego koszmarnego porostu górnych zębów :ico_olaboga: Al miał przez 10 dni makabryczna biegunkę, przewijałam go nawet co godzinę w nocy....aż się nabawił ran na dupsztalu :ico_placzek: no nic....przezyliśmy....
szybciutko jeszcze :ico_tort: dla wszystkich solenizantów!!!!! :ico_brawa_01:
dana, już dawno miałam napisać-śliczną masz tą córę!!!!! :ico_brawa_01: bierzcie sie za budowanie fosy wokół domu i inwestujcie w armaty, bo łatwo nie będzie :-D
mmarta, zdjęcie Igi w peruce-bezcenne!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna, ja klasycznie zaliczam opad szczęki jak czytam o postepach Niny :ico_szoking: nasza sportsmanka!!!! :ico_brawa_01:
Pati85, mieszkanie śliczne, przestronne i nowoczesne!!!! :ico_brawa_01: przesliczny kolor podłogi w salonie :ico_brawa_01:
a Erik !!!! :ico_sorki: cudo!!!!!
podpisuje sie obiema rękami pod tym co napisałaś na temat zarobków za granicą. Jak byłam w Polsce wszyscy mnie wypytywali, jak duzo odłozyliśmy i kiedy wracamy dom budować :ico_puknij: jasne...po 1,5 roku za granica i tylko jednej pracującej osobie :ico_puknij: chore to wszystko jest....tutaj żyje sie tak jak w Polsce-z dnia na dzień, moze tylko jedno jest lepsze- że faktycznie nie muszę się martwić że mi na jedzenie nie starczy. Ale cudów nie ma. Wydaje mi się że mozna odłozyc, a i owszem....jak sie mieszka w 10 osób w jednym pomieszczeniu i wcina fasolke z puszki.... :ico_noniewiem:

acha-byliśmy dziś w health center-Al wazy 9,5kg i mierzy 75 cm.

Buziaczki, lece cos zjeść dopóki Al spi, bo potem rozpoczyna krucjate podłogową. I lecimy na spacer bo pogoda niesamowita!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 cze 2009, 15:49

Pati , ja mieszkalam w okolicach KAssel,,,a teraz mieszkam w Szwajcarii.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2009, 15:56

zirca, witaj, milo, ze dalas o sobie znak zycia :ico_oczko:
Pati85, mieszkanie śliczne, przestronne i nowoczesne!!!! :ico_brawa_01: przesliczny kolor podłogi w salonie :ico_brawa_01:
dziekuje, milo, ze sie podoba :-)
a Erik !!!! :ico_sorki: cudo!!!!!
rowniez dziekuje :ico_sorki:
jak duzo odłozyliśmy i kiedy wracamy dom budować :ico_puknij: jasne...po 1,5 roku za granica i tylko jednej pracującej osobie :ico_puknij: chore to wszystko jest....t
dokladnie, ludzie, ktorzy nie mieszkaja za granica nei wiedza tego, ze wcale nie jest tak jak oni sobie to wyobrazaja, ja tez juz wiele razy slyszalam na nasz temat niezkle bajeczki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
acha-byliśmy dziś w health center-Al wazy 9,5kg i mierzy 75 cm.
no to wielkie :ico_brawa_01: duzy z niego chlopak

A Erik wazony na wadze elektrycznej wazy cos ponad 10 kg, a od dluzszego czasu ma na plecach jakies plamki takie juz suche, wyglada jak liszaj :ico_szoking: myslalam, ze to zejdzie, ze to cos tak sie zrobilo, ale wcale nie schodzi i nie wiem czy czasami nie pojsc do lekarza z tym :ico_noniewiem:
Pati , ja mieszkalam w okolicach KAssel,,,a teraz mieszkam w Szwajcarii.
acha, dzieki za odpowiedz :-)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

24 cze 2009, 17:11

witam kochane dziś spokój bez marudzenia i mam nadzieję że tak zostanie
spotkałam koleżankę mniała 4 podejście do infitro i udało się :ico_brawa_01: jestem bardzo szczęśliwa :-D
Prosimy o głosiki

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 cze 2009, 21:59

Martunia milo mi ze tak napisalas

zirca, Kochana nareszcie sie odezwalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dana, już dawno miałam napisać-śliczną masz tą córę!!!!! :ico_brawa_01: bierzcie sie za budowanie fosy wokół domu i inwestujcie w armaty, bo łatwo nie będzie :-D
Dzieki kochana chyba bedzie trzeba :-D :ico_oczko: Pati85, Ale on slodziutko spi :ico_oczko:
Moj tez mi kwiatka po porodzei wreczyl.
No widzisz mnie chodzi wlasnie o to ze mnie nie wreczyl :ico_nienie:
No ale plaujemy wypad jednodniowy do kolezanki ktora mieszka w Poznaniu.Znamy sie z forum
Fajnie sie pewnie bedzie spotkac z kims takim :ico_oczko:
okladnie, ludzie, ktorzy nie mieszkaja za granica nei wiedza tego, ze wcale nie jest tak jak oni sobie to wyobrazaja, ja tez juz wiele razy slyszalam na nasz temat niezkle bajeczk
Nie ma co sie przejmowac kochane ludzie z zawisci rozne glupoty plota To tak jak ja mam bardzo dobra kumpele co mieszka w angli i wszyscy mysla ze ona ma kasy jak lodu i najgorsze jest w tym to ze jej najblizsza rodzina tak mysli inajlepiej by sepili zeby wszystkim wszystko sposorowala jak jest w Pl jak mnie to drazni jak ja chca wykorzystywac i nie biora pod uwage ze ona tez ma malutkie dziecko i maz tylko zarabia teraz :ico_olaboga: w glowie sie nie miesci ale z drugiej strony sa tacy geniusze co jak wyjada i przyjezdzaja to opowiadaja wlasnie niestworzone zeczy jakie to ogromne pieniadze maja i jacy to bogacze sa teraz z nich i moze dlatego tak sie wzielo tyle tych bajek
cha-byliśmy dziś w health center-Al wazy 9,5kg i mierzy 75 cm.
No to tez masz co dzwigac ja juz nie wyrabiam przy Werce ta glizducha z dnia na dzien wazy wiecej 10,100kg a miezy 80cm

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

24 cze 2009, 22:16

mój waży 10,5 i mnierzy 81cm

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 cze 2009, 22:32

mój waży 10,5 i mnierzy 81cm
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A to kawal chlopa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale jaki z niego przystojniaczek :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-24, 22:39 ]
Nie wiem czy wam pokazywalam jak Werka łobuzowała przy jedzeniu jak jeszcze w Lezaczku ja karmilam :ico_oczko:
http://www.bobasy.pl/dancia/film/19805/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość