Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 cze 2009, 23:37

hej

Edulitko,dzięki za fotki-super,ale chyba pogoda się nie bardzo spisała :ico_nienie:

strasznie nas się mało zrobiło :ico_oczko: ,a co będzie po wakacjach :ico_szoking:

uciekam spać,bo pewnie i tak już dziś żadna nie zajrzy :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 cze 2009, 23:47

tak już dziś żadna nie zajrzy
a wlasnie ze ja jestem :-D ktos tu musi frekwencje utrzymywac :-D

A gdzie jest Chloe?przeciez ma juz wakcje i tak nas zaniedbala.A Mery gdzie sie podziewa??

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 cze 2009, 23:56

jeszcze i ja się wróciłam :ico_oczko: ,dobrze Kati,że pełnisz wartę,bo byłaby totalna klapa

no właśnie,sama się zastanawiam gdzie dziewczyny,i Mazia nie zagląda i Chloe,która tak obiecywała :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

jutro meldować się wszystkie po kolei-koniec żartów :569: :569: :569:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 cze 2009, 23:59

Iwcia 33, chyba musimy je wszystkie scignac i zagonic na nasz wateczek :-D co one sobie mysla,tak latwo sie od nas nie uwolnia :ico_nienie: :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 cze 2009, 07:28

Noooooo to ja dziś pierwsza się melduje :-) Pogoda pod psem, bardzo nie ładnie się zaczeły te wakacje dzieciaczkom. Wczoraj byłam na dniu otwartym dla dzieciaczków które przyjdą pierwszy raz do przedszkola. Było super poznaliśmy panią która ma synka w wieku naszych pociech. No jedyny jej minus to to że w tym roku prowadziła zerówki i nie dawała sobie z nimi zabardzo rady, a co będzie z takimi małymi szkrabami. Ona wczoraj była sama przerazona. Odrazu powiedziała bez misiaków, bez smoczków, pieluch,i bez pampersów przyprowadzic dzieci :ico_szoking: A nasza krowa nie wyobrażam sobie matyldzi bez krowy, to będzie szok. A byłam sobie wczoraj opłacic prawko i chyba już będzie pod koniec następnego tygodnia :-D

Bardzo dziękuje za zdjęcia Edulitko są super a imie cud malina piekne. Na poczatku myslałam że Iga bo moja Martynka ma kolezanke Ige. Ale Idy to nie słyszałam bardzo ładnie. :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 cze 2009, 10:31

witam :-)

u nas też pogoda brzydka,aż mi się nic nie chce,wczoraj było gorąco i słonecznie a dziś znów ponuro :ico_placzek:

ja mam dziś po południu ginekologa,ciekawe czy nie bedzie padało i ciekawe co mi pani doktor powie ciekawego :ico_noniewiem: -trzeba poczekać do wieczorka :-)

Maziu szybciutko u was dają prawko ,wydaje mi się ,że u nas dłużej trzeba czekać ,ale w sumie to nie jestem pewna :ico_noniewiem: .To wakacje zaczniesz rajdowo :ico_oczko:
A jak Matyldzia spędziła pierwszy dzień we przedszkolu ,pewnie była zachwycona .My z Bartkiem idziemy 29-30.06 na takie zebranie-spotkanie ,ciekawe jak u nas będzie :ico_oczko:

:ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-24, 10:34 ]
a może by tak jakąś kawkę na poprawę nastroju :ico_kawa: ,mam ciasto-kalekę,więc zapraszam wszystkie chętne :630:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 cze 2009, 12:05

Czesc dziewczyny i ja sie melduje :-D

U nas pogoda tez sie troche zrypala,niby slonce jest ale co chwile zachodzi i takie powietrze jest glizdowate.
Odrazu powiedziała bez misiaków
a to niby czemu?ja sobie tez nie wyobrazam zeby OLA poszla gdzies bez swojego misia i malenkiego pieska :ico_olaboga:

Iwcia 33, a ty do gina to tylko kontrolnie czy cos sie dzieje?

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

24 cze 2009, 12:56

Hej! I ja się melduję! No i tłumaczę moją nieobecność! Weekend miałam rozrywkowy, bo nasze miasto miało święto, więc całymi dniami byliśmy na powietrzu, a wieczorami z mężem chodziliśmy na koncerty :ico_brawa_01: Chodziłam spać po 1.00 :ico_noniewiem: , wczoraj miałam całodniowe szkolenie BHP, a dziś radę kończącą rok szkolny :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: I mogę powiedzieć, że mam...............WAKACJE!! Dokumenty uzupełnione i zdane :ico_haha_01: :ico_haha_01: aaa, zapomniałam dodać, że od wczoraj są moje 3 kuzyneczki, Maciuś przeszczęśliwy, bo ma się z kim bawić.
edulita, zdjęcia wspaniałe!! Ale pogoda nie była chyba zbyt udana?? U nas było cuuuudnie!
iwciu, przypomniałaś mi, że powinnam odebrać wynik mojej cytologii :ico_haha_01: , chyba robiłam w kwietniu?! A może nam jakąś niespodziankę szykujesz :ico_oczko: ??
Kurcze, dlaczego pani maluchom nie pozwala wziąć maskotki do przedszkola?? U nas pozwalają wziąć nawet kilka :ico_brawa_01:
kati, też chcę zobaczyć twoje cudne zdjęcia :ico_haha_02:
Znikam do moich dzieci :ico_haha_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

24 cze 2009, 13:04

chloee, no dobra jestes usprawiedliwiona :-D ale zeby mi to bylo ostatni raz :ico_nienie:
Jak tam z siusianiem Maciusia,lepiej juz?
Ja nie moge cie znalesc na NK,wiec i moich foteczek nie mozesz widzic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 cze 2009, 13:57

już mówię,byłam kontrolnie,bo sie troszkę zaniedbałam :ico_wstydzioch: z wizytami , a poza tym mam jakieś przedłużające się @ i dodatkowo chciałam to sprawdzić.W ubiegły wtorek byłam na USG ,a dziś idę z wynikiem i umówić się na jakiś zabieg,ale co konkretnie to wieczorkiem napiszę,bo sama na razie niewiele wiem .Chloe niestety nie szykuję niespodzianki,a wcale bym nie miała nic przeciwko :ico_oczko:

Chloe to teraz nie ma zmiłuj codziennie masz obowiązek zaglądać :ico_nienie: na forum

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość