Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 cze 2009, 12:21

izuś_85, ja ma coś na ten wzór tylko ramiączka odpinane co wcale nie jest potrzebne i dobre
http://www.allegro.pl/item669915841_wyp ... zwowy.html
też mam tak marszczony jak ten i wogóle

[ Dodano: 2009-06-24, 12:29 ]
nie no fajny jest, napewno weź rozmiar większy niż masz teraz!
i dobrze że jak odpinasz to całość schodzi a nie tylko środek, mam jeden że sam środek to się toto rozchodzi tak nieładnie na boki

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 cze 2009, 12:37

Renia0601, o właśnie o taki mi chodziło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja ślepa jestem i nie mogłam znaleźc, dzieki, teraz ide poszukać czy mają mój rozmiar :-D

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

24 cze 2009, 16:17

Fajowe dziewczynki te staniczki :ico_brawa_01:

Właśnie odebrałam wyniki moczu i niestety mam liczne bakterie buuu. Zadzwoniłam do lekarki i mam zażywac 3x dziennie urosept i przed wizytą za tydzień to skontrolowac. Mam nadzieje, że pomoże :ico_sorki:
Wogóle mam jakiś beznadziejny humor- moż edepresja się zbliża :ico_zly: Mamuśka czuje się fatalnie- wczoraj ledwo oddech mogła złapac , a dziś od rana na środkach przeciwbólowych- KOSZMAR!! Jak na ironię nawet do prywatnego kardiologa najbliższy wolny termin za 2 tyg... :ico_zly:

Sorki, że tak marudzę, ale czasem mam po prostu dośc!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 cze 2009, 18:34

wróciłam a teraz relacja od kardiologa :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

ogolnie lekarz rozłożył ręce, mój przypadek jest beznadziejny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

holter wykazał tętno najwyzsze około 170 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
średnie wyszło 110-120 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

normalny człowiek ma około 70 ( od 60 do 90 w normie sie mieści )
jak ktoś ma tętno 100 to już uważa sie ze jest to bardzo duzo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a ja srednie mam 120
i nie jest to "przypadkowe" na tle nerwowym.... tylko stałe
przez ponad 6 godzin miałam tętno powyzej 150 czyli zupełnie tak jakbym biegła ponad 6 godzin w maratonie

dostałam na razie isoptin na ten częstoskurcz i spowolnienie tętna
mam przyjsc po ciązy jeszcze raz na kontrole
ale powiedział mi ze przyczyny nie znajdziemy na pewno
taka moja uroda... tak mój organizm działa... poprostu żyje na szybkich obrotach
mogę kiedyś skorzystać z pomocy kliniki która bada przewodzenie impulsów elektrycznych w sercu, bo być moze to jest przyczyną częstoskurczu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

w każdym razie mam sobie z tym poprostu dalej żyć i zbijać tętno tabletkami :ico_placzek: :ico_placzek:

przy porodzie prawdopodobnie dostane lek dozylny obnizajacy puls

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

24 cze 2009, 21:31

Hellow...

Nie zdalam Wam relacji, ze kupilam przewijak, koszule 2 do szpitala i kapcie pod prysznic :-D wiec sie postaralam.

Teraz zarzeram maliny i poziomki ale juz mi sie koncza, wiec ide po truskawki :-D

A te staniki fajne, moze sobie taki zamowie^^

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

24 cze 2009, 22:35

Witam po długiej nieobecności! Ale się rozpisałyście zakupowo. Ja na pewno będę musiała dokupić sobie 2 koszule do karmienia z krótkim rękawem, bo te po Oliwce mam typowo zimowe i raczej się nie przydadzą. A dla maluszka najpierw muszę przejrzeć rzeczy od koleżanki (najpierw to muszę je odebrać) i ustalić co ewentualnie dokupić.

A jak wasze samopoczucie? Bo ja powoli mam dosyć. Postanowiłam, że przy następnej wizycie poproszę o zwolnienie i od tygodnia nie mogę się już doczekać a wizyta dopiero w następny piątek. Kręgosłup mi pęka a rano nie mogę wstać z łóżka. Poza tym wiecznie zmęczona chodzę. I raz po raz zgaga mnie męczy.

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

25 cze 2009, 08:13

Witaj Żaba

U mnie dziś troszkę lepiej ale szału nie ma :ico_olaboga:
izuś ojejku , masz identyczny puls jak moja mama, tyle że jej nie proponowali nic na jego zbicie, a ileż tak można... Współczuje i mam jednak nadzieje, że jakoś się to u Ciebie ustabilizuje. Trzymam kciuki&&&&&&&

meggi gratuluje zakupu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 cze 2009, 11:42

Witam,
Dziewczynki moge prosic o glosiki na mojego synka Eryczka,,pozdrawiam i z gory dziekuje
http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php? ... tosList=19

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2009, 12:47

Ja się najpierw witam tu bo tu mniej czytania niż na sierpniówkach ;-)

gotuję właśnie małe muszelki i będę zaraz pomidorową jeść.

Rano byłam na targu wymienić stanik za mały ale nie wiem dlaczego nie było tej gościówy już, a byłam po 10-tej może już się zawinęła, nie wiem :ico_noniewiem:

izuś_85, to nieciekawie z tym serduchem, ale możesz normalnie rodzić (czyt. fizjologicznie) z tak wysokim tętnem?
I raz po raz zgaga mnie męczy.
mam tak samo, wystarczy że jedną truskawkę zjem i mam dzień z głowy :ico_olaboga:

megi5566, no wreszcie coś ruszyło z zakupami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 cze 2009, 14:32

Dobry :-D
Dziewczyny czy wasze brzuchy tez sa takie ogromne???

Stawiam :ico_tort: za skonczony 31 tc :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość