Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 cze 2009, 23:21

Dziewczyny niewiem jak to jest....
myslę że taki wątek mam z 2006 roku juz istnieje jak dziewczyny chcą pisać na nim...i Wy chcecie poznać nowe mamuski to tez piszcie z nimi, a ten watek należałoby przenieść...
niewiem czy to możliwe połaczyć je w całości...ale chyba nie...
ale co tam przecież jak się łączymy to trzeba zacząć od poczatku.

Iwona, Iza pewno że WAS bierzemy pod uwagę.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 cze 2009, 07:10

Dzień doberek :-)




Magdalena_82 pisze:Dziewczyny niewiem jak to jest....
myslę że taki wątek mam z 2006 roku juz istnieje jak dziewczyny chcą pisać na nim...i Wy chcecie poznać nowe mamuski to tez piszcie z nimi, a ten watek należałoby przenieść...
niewiem czy to możliwe połaczyć je w całości...ale chyba nie...
ale co tam przecież jak się łączymy to trzeba zacząć od poczatku.


no właśnie ..... może być i tak ...... zwsze można podczytać- dołączyć :ico_wstydzioch: napewno cokolwiek zrobicie będzie super - ja tak sobie wczoraj przeglądnęłam forum ..... okropnie dużo jest tych zamkniętych wątków :ico_olaboga: nie miałam o tym pojęcia :ico_wstydzioch:

Apropo spania - moje dzieci już na nogach - stwierdzamże bardzo krótko śpią :ico_wstydzioch: wzasadzie to śpią ciuteńkę dłużej niż ja - a tak być nie powinno - muszę to przemyśleć .... jak to wykąbinować by szły dzieci wcześniej spać ??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 cze 2009, 08:07

Dzien dobry :)
A u nas znowu pogoda do bani.. Juz chce slonce,lato. Jest u nas tak zamglone i mokro i deszczowo??
Moje dzieci koncza sniadanko Marcusek juz dostal mleczko a teraz pomaga Nicolce przy kanapkach :ico_haha_02: Dzisiaj jestem fajnie wyspana. Marcusek sie obudzil juz o 6 30,a Nicolka dopiero o 7 30 ;-)
I tak to Ok.
Ja mysle jak Gabi,lepiej jest zrobic jeden taki wspolny watek,i tam bedziemy My z naszego watka tutaj i z tamtego watka sierpniowego -wrzesniowego.. A pozniej to musza byc przemyslane decyzje jak powiedziala Magda kogo tam jeszcze na ten nasz prywatny watek mozemy zaprosic.. Ciekawe jak tam bedzie?? :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 cze 2009, 08:16

Gabi nie pocieszy,bo mam babcie w Polsce i jestem na biezaco jak chodzi o pogode takze w Polsce. my chyba jestesmy na jakims jednym pasie pogodowym.. bo moja babcia ma bardzo podobna jak nie taka sama pogode jak Ja :-D :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

25 cze 2009, 08:50

hej
u nas lalo calą noc.....teraz jest pochmurno
Kristi, super foki pod prysznicem


mój Mati w przedszkolu ostatni dzien....my z Julą bierzemy sie za pakowanie!!
juz w niedziele nad morze..ale sie ciesze

milego dzionka!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 cze 2009, 10:21

Cześć z rańca :-D

Ja się obudziłam ze strasznie opuchniętymi oczkami....boziu, co ta alergia ze mą robi, jedno oko mam okropnie przekrwione i pobolewa mnie :ico_noniewiem:

Gabi no tak myslałam że się nie da połączyć...ale to i dobrze, te wątki zostaną tu a my będziemy sobie pisały na zamkniętych i już :ico_oczko:
Fajnie bardziej sie zzyjemy, napewno będzie fajnie :ico_oczko:

O to Emilka pospała co...jeszcze śpi? :-D

U nas tez pochmurnie a wczoraj było tak gorąco...ech....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 cze 2009, 11:00

A u nas pogoda sie poprawila..
Teraz Marcusek spi,a Nicolka wcina loda :-)
Jak sie moj chlopczyk obudzi i zje to pojdziemy na spacerek,ciesze sie bo wreszcie troche slonka sie pokazalo i nie pada juz :-) A drogi dalej sa mokre po tym jak padalo tyle czasu? No ale licze na poprawe pogody.

Gabi no faktycznie ci dzisiaj Emilka dluzej pospala :-) Moje dzieci raczej sie budza o takich podobnych porach. I zasypiaja tez tak mniej wiecej do 20 00 :-)

Aginka no masz racje,troche pozno ci dzieci ida spac,i za wczesnie wstaja.. niemozliwe ze sa tak szybko wyspane.. A jednak :-)

Magda oj ta twoja alergia.. moja alergia dala mi spokoj z czego sie naprawde ciesze :-)

Iza dziekuje za komplemencik. Milego urlopiku Wam Zycze :-) I udanej pogody,to tez wazne. Pozdrawiam i buziaki dla was.

[ Dodano: 2009-06-25, 11:01 ]
Ah i nie napisalam ze jeszcze miesiac i Nicolka bedzie miala 3 latka.. o rety.. znowu sie powtorze ale naprawde ten czas szybko leci,najbardziej to zauwazam po dzieciach,tak mi one szybko rosna.. Jak na drozdzach!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 cze 2009, 11:28

Kristi to fajnie że Tobie chociaż przeszło ....
Iza właśnie gdzie jedziecie?
Gabi no to Emi naprawdę się postarała dzisiaj...hihi

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

25 cze 2009, 11:41

Witam
u nas się wypogadza czyli jest szansa wyjścia na spacerek :ico_oczko:

Madziu, współczuję alergii, coś wiem na ten temat :ico_oczko: , mój G. też ma.

Kristi pisze:Ah i nie napisalam ze jeszcze miesiac i Nicolka bedzie miala 3 latka.. o rety.. znowu sie powtorze ale naprawde ten czas szybko leci

oj leci leci, nim się nie obejrzymy a zaraz do szkoły pójdą.
A u nas jeszcze tylko 2 tygodnie i Patryk będzie dmuchał świeczki na torcie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 cze 2009, 11:54

Racja czas pędzi jak szalony, moje już ma 3 lata i miesiąc....rety.. :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Ja jem sniadanie i zaraz lece do lekarza :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość