Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

25 cze 2009, 14:11

Doberek :-D
Ja tak pozno, bomezu po nocy spal, wiec cicho sza bylam.

Ja tez poloznej nie oplacam ale nie powiem, zeby przez glowe mi to nie przeszlo :-D
A dzisiaj do SR idziemy, uffff... bedziemy sie znow gimnastykowac :-D znaczy trenowac pozycje porodowe^^

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 14:51

olala nie ty mnie zdenerwowałaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

denerwują mnie właśnie tacy ludzie jak Twoi teściowie, jak moja ciocia która kupiła whisky i dwa torty ogromne dla lekarzy i pielęgniarek, jak mój ojciec który kiedyś kupował mnóstwo koniaków dla lekarzy... nienawidze czegoś takiego.... nienawidze takich ludzi którzy sądzą ze lekarzom sie należy :ico_puknij: :ico_puknij:

należy sie wdziecznosc, dobre słowo... ale nie whisky za 100zł, nie torty za 50zł, nie perfumy... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ci ludzie składali przysięgę, ci ludzie powinni pomagać innym z powołania jak zakonnice
a nie dla zysku i wogóle w głowie mi sie nie miesci że oni wogole mają czelnosc przyjmowac takie "prezenty"

a teraz z innej beczki :-D :-D kupiłam sobie calkiem nowy garnier do mycia twarzy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ten 3w1 :ico_szoking: :ico_szoking: jest boski... lepszy milion razy od tego zwykłego z peelingiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie sciaga tak buzi a jest boski, chyba znalazłam mój złoty środek na tłustą skórę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 cze 2009, 15:00

pospałam i wstałam lewą nogą..ostatnio to jak zawsze
ehhh pora obiadowa w sumie co
mi sie nie chce nie mam ochoty nic robić
głodówke sobie strzele


co poraciacie ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 15:04

ja zaraz bede robić warzywa na patelnie i łososia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi pierwszy raz brzuch naprawde zaczyna ciązyć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: buty :ico_szoking: coś okropnego... nie potrafie juz ich wiązać z tego względu ze jak nawet sie schyle to czuje ze gniotę coś Amelce :ico_szoking: i biedna sie rusza jak przygnieciona :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak ide gdzies dalej to brzuch mi twardnieje... jest bardzo nisko... i te kolki łapią mnie nawet jak ide powolutku...

do tego Amelka sie chyba znów przekręciła :ico_placzek: :ico_placzek: bo znów czuję główkę z boku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no chyba ze ma taką pupe twardą jak piłka
już z tych nerwów chciałabym mieć usg zrobione :ico_placzek: :ico_placzek: i wiedzieć jak ona faktycznie leży... przez tydzień czułam ją na dole bardzo, a dziś znów kula z boku mi z brzucha wystaje :ico_placzek:

a jaka ruchliwa :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie wywala mi fikołki pod skórą :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 cze 2009, 15:09

izuś_85, :ico_pocieszyciel: witam w moim strasznym świecie
chodzenie tragedia
ubieranie sie tragedia
i wieczne ???? bo przy czkawce Groszka wiem ze napewno nie jest juz zagniezdzony w kanale ma jeszcze luz
jutro wizyta wypytam o wszystko dam ginowi markera niech mi go
na brzuszku wymalujeeeeeeeeeeeeee

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 cze 2009, 15:19

dam ginowi markera niech mi go
na brzuszku wymaluje
hehe nie no pomysł super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 cze 2009, 15:22

hehe nie no pomysł super :ico_oczko:
pewnie przejdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 cze 2009, 15:22

moja młoda też ostatnio codziennie ma czkawke ale ja to czuje nisko prawie w pachwinach.

Ubieranie, fakt, masakra. Dlatego nawet w deszczu chodze na dwór w klapkach japonkach. Wczoraj moja mama mnie podziwiała, ze tak ładnie dałam rade pomalować sobie paznokcie na nogach. Oj, gdyby mnie wtedy widziała!!!!

izuś_85, moja młoda ma pupke bardzo twardą.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 cze 2009, 15:33

wymalujeeeeeeeeeeeeee
ja też bym tak chciała... bo w sumie to ona teraz nie wiadomo jak leży że czuje głowe znów z boku, nisko czuje jakieś kopniaki i w żołądek tez coś mnie kopie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to co ona tam szpagat robi????????????
albo gdzieś mnie rękami szturcha??????????

no masakra... a teraz to wiecie co zrobiła? złapałam mój brzuch za boki bo chciałam zobaczyć gdzie ona jest i co rozciągneła sie jakoś i znikneła :ico_szoking: :ico_szoking: podskoczyła i cyk juz jej nie było miedzy rękami, dostałam kopa w żołądek, a po chwili znów tajemnicza kula wyskoczyła z boku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no i powiedzcie mi jak ona leży???

[ Dodano: 2009-06-25, 15:41 ]
chyba zaraz film nakręcę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: masakra, pierwszy raz mam mdłosci :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: normalnie tak sie kreci ze az mnie żoładek rozbolał :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

25 cze 2009, 15:41

no i powiedzcie mi jak ona leży???
mała cyrkówka
ale fakt to fakt
Krzysio tez tak gdzies tam wewnatrz znika czasem i ja panikuje gdzie sie stracil :/ szturcham skacze beblam do niego az cos nie wypnie wtedy ufffffffff

[ Dodano: 2009-06-25, 15:45 ]
izuś_85, moj pod zebra wchodzi wtedy mam masakre bo nawrt sie nie zegne i z auta nie wyjde musze go wygonic, bo nie ma szans na wykonanie żadnego ruchu taki bol
no i ja sie boje ze mu coś zrobie niechcacy wiec czekam az wylezie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość