donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 cze 2009, 14:17

u nas już deszcz pada :ico_zly:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

25 cze 2009, 14:22

Gusia jak parno to pewnie burza bedzie...

moj maly zasnal w koncu, bo normalnie jeden placz byl, nawet mleka nie chcial pic a przecie powinien byc wtedy glodny, i badz tu babo madra jak nie wiadomo o co chodzi :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 cze 2009, 14:36

i po deszczu, słonko wyszło,też parno jest, ale burzy nie ma na szczęście, ok 15 dam synkowi obiadek i skoczymy do miasta

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 cze 2009, 14:55

plum :-)

ja na chwilunię, bo wróciliśmy z zakupów, ogarnęłam chatki troszkę, wyprawiłam chłopa do pracy i spadamy zaraz z najmniejszym na spacerek i po Norbiego, bo dziś ostatni dzień szkoły :-D

bużki dla Was na popołudnie :588:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

25 cze 2009, 16:07

padalo az 5 minut u nas, i znowu slonce grzeje jak glupie,

maly po obiedzie na kanape pluje :ico_haha_01: , za pol h koncze ciasto robic i bedzie do kawki na wieczor :-D ,

jedwabna, moj maly tez tak ma ze czasami sie drze jak glupi a akurat pownien jesc i nie da sie go uspokoic :ico_olaboga: ale znalazlam sposob :-D wlaczam pozytywke , on sie na niej skupia a ja szybko butelke do buzi i zasypia przy jedzeniu...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 cze 2009, 16:40

heeej

to u nas oficjalnie już WAKACJE :-)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

i stawiamy z Norbertem same pyszności życząc wszystkim miłych letnich dni :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-25, 17:00 ]
noo, miałam pisać.... sklep zwrócił mi kasę za wózek, bo ich postraszyłam, że potrzebuję przed tym piątkiem, bo w sobote wyjeżdżam... chamy... a w opisie sklepu: "dostarczamy w ciągu 2-3 dni roboczych" taaaaa :ico_puknij:
więc teraz dygam, gdzie zamówić... bo w okolicy nie ma nigdzie :ico_placzek: a nam zostały równe 3 tyg do wyjazdu :ico_sorki:

i druga noweina: dostałam list z Health and Fitness Club :-D w poniedziałek idę się umówić na pierwsze spotkanie, na którym mnie pomierzą, poważą i ustalą plan chudnięcia, ćwiczeń itd :-D ale chyba poproszę o przesunięcie na sierpień, bo teraz ani zaraz czasu nie będę miała i głowy....

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

25 cze 2009, 17:27

hej My juz po szczepieniu. Malutka była bardzo grzeczna mimo że była śpiąca. Troszkę popłakała jak jej lekarka (była jakaś inna na zastępstwie) docisneła nózki tak na żabkę. Chyba troche za mocno. :ico_zly:
Malutka waży 6080g czyli przez 6 tygodni przytyła niecały kg. Podobno bardzo ładnie :-D
Mamy próbowac wprowadzać różne jedzonka. Oczywiście ta lekarka zachwalała słoiczki Obrazek . Ale kij jej w oko ja będe gotować bo w totka nie wygrałam :ico_oczko: Kupie tylko te co sama nie zrobie np ostatnio widziałam deser jabłko, winogrona w różanym puree :ico_szoking: hmm jak to zrobic

Dostałyśmy tez jakies książeczki, ulotki jedzeniowe z hippa i coś tam jeszcze ale nie przeglądałam bo nie miałam kiedy :-)

U nas dzisiaj po tych deszczach zrobiło się ciepło i strasznie duszno. A teraz nadciąga jakaś burza :ico_olaboga:
Malutka zjadła właśnie jabłuszko i położyłam ją na drzmkę Obrazek bo coś marudna sie zrobiła a ja mykam Obrazek bo mi dogrzało strasznie

[ Dodano: 2009-06-25, 18:31 ]
i stawiamy z Norbertem same pyszności życząc wszystkim miłych letnich dni
a my życzymy Norbertowi udanych a przede wszystkim słonecznych wakacji :-D
więc teraz dygam, gdzie zamówić... bo w okolicy nie ma nigdzie
a może na polskim allegro się uda cos zamówić i jak przyjedziecie do Polski to będzie na was czekał :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 cze 2009, 17:41

my biliśmy w mieście, wjechaliśmy do babci, ale jej nie było, kupiłam kalafiora i sobie kawałek ugotowałam i zjadłam, synek fika na tapczanie z brzuszka na plecki i odwrotnie, się z mężem śmiejemy , że jak wskazówka się kręci :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-06-25, 17:43 ]
i stawiamy z Norbertem same pyszności życząc wszystkim miłych letnich dni :-D
.
my też życzymy Wam przyjemnych wakacji no i żeby pogoda była :-)

a u nas dziś na zmianę raz deszcz raz słońce :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-25, 17:44 ]
więc teraz dygam, gdzie zamówić... bo w okolicy nie ma nigdzie
a może na polskim allegro się uda cos zamówić i jak przyjedziecie do Polski to będzie na was czekał :ico_noniewiem:
dobry pomysł podała Ragazza :-)

[ Dodano: 2009-06-25, 17:45 ]
hej My juz po szczepieniu. Malutka była bardzo grzeczna mimo że była śpiąca.
Malutka waży 6080g czyli przez 6 tygodni przytyła niecały kg. Podobno bardzo ładnie :-D
:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

25 cze 2009, 17:54

stawiamy z Norbertem same pyszności życząc wszystkim miłych letnich dni
i wzajemnie :ico_sorki:
My juz po szczepieniu. Malutka była bardzo grzeczna
super! dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dobry pomysł podała Ragazza
no wlasnie a jak by tak zrobic?
nie musielibyscie sie tluc dodatkowo i zajmowac miejsce z wozkiem :-)
z mężem śmiejemy , że jak wskazówka się kręci
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to jeszcze wszystko przed moim szkrabem. moj sie nawet jeszcze nie przewraca z brzuszka na plecki :ico_noniewiem: raz czy 2x mu sie udalo i koniec :ico_noniewiem:

ja czekam na meza. juz wraca i bedzie za jakies pol h :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wzielam sobie malego do spacerowki i do kuchni ze mna. siedzial i patrzyl sie na mnie a aj sprzatalam. zadowolony w koncu byl bo wszystko widzial i nawet nie kweknal, opiero jak mu sie zachcialo spac to zaczal marudzic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 cze 2009, 18:08

wzielam sobie malego do spacerowki i do kuchni ze mna. siedzial i patrzyl sie na mnie a aj sprzatalam. zadowolony w koncu byl bo wszystko widzial i nawet nie kweknal, opiero jak mu sie zachcialo spac to zaczal marudzic :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, to suprr, że znalazło się to, co chciał :-) no i że już spokojny :ico_sorki:
a może na polskim allegro się uda cos zamówić i jak przyjedziecie do Polski to będzie na was czekał :ico_noniewiem:
:ico_sorki: niby do zrealizowania, aleeeee :-D czeka nas 27godzin jazdy, będziemy stawali itd... zmęczeni prowadzeniem auta nie damy rady Alka jeszcze nosić :ico_sorki:

a myśmy dziś kupili małemu specjalne mleko na dobranoc :-D podobno bardziej syte :-) mam nadzieję, że zacznie dłużej spać znów, bo dziś w nocy też wstawał na jedzenie :ico_sorki:
no i kupiliśmy biszkopciki :-D takie dla dzieci od 4 miesiąca :-D można je zetrzeć do deserku, albo dodać mleka ciepłego lub ciepłej wody i jak rozmięknie podawać łyżeczką, albo jak dziecko starsze dać do łapki :-)
już mały próbował przed chwilą, ale takie rozmoczone to mu nie bardzo smakowało, więc dodałam gruszki troszkę i wcinał z trzęsieniem uszu :-D
jabłko, winogrona w różanym puree :ico_szoking: hmm jak to zrobic
nooo, to jest zaleta słoiczków, że są urozmaicone :-)
ja deserek: jabłko, gruszka + kleik sama robię i wygląda i smakuje, jak ze słoiczka, bo test robiłam na chłopie :-D
banana, brzoskwinki, morele, nektarynki też juz robiłam, nawet ociupinkę truskawek dałam którymś razem...
ale kupuję też deserki w słoiczkach, bo na przykład borówki+truskawy+mango to nie bardzo wiem, jak zrobić :-D noi skąd te borówki wytzasnąć :-D

dooobra, spadam do kuchni za obiad się brać :-D i muszę zupkę najmniejszemu ugotować, bo jutro Fairy Day i całe miasto się bawi :-D będzie parada i w ogóle suprr atrakcje

[ Dodano: 2009-06-25, 18:09 ]
Malutka była bardzo grzeczna mimo że była śpiąca.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emi, za to, że dzielna była :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość