feniks
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:18

mięśniaki

24 maja 2008, 22:52

Mam 3 spore mięśniaki. Ginekolog twierdzi, że będzie problem z zajściem w ciążę. Czy ktoś zna sposób pozbycia się ich bez pomocy skalpela?

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

29 maja 2008, 13:22

jak masz już takie duże te mięśniaki to nie lepiej je usunąć i mieć to z głowy :ico_noniewiem: i wtedy mozna bez problemu sie starac o maluszka :ico_oczko: nie wiem czy czasem zasuszyć ich nie można?? podejdz do innego gin. po konsultacje i zobaczysz co on powie.Daj znać :-)

feniks
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:18

03 cze 2008, 23:05

Po operacji mogą zostać zrosty i będzie większy problem z zajściem w ciążę. Dlatego chciałabym uniknąć skalpela. Stąd moje pytanie.

Awatar użytkownika
Gosiaczek79
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 09 cze 2009, 22:47

21 cze 2009, 22:10

Chciałabym podbić temat, bo u mojej przyjaciółki właśnie zdiagnozowano dwa mięśniaki, a prawdę mówiąc nigdy o czymś takim nie słyszałam. Czy to może oznaczać, że ona już nie będzie mogła mieć dzieci? Bo lekarz powiedział, że jest niestety taka możliwość. A ona decyzję o dziecku długo odkładała i teraz się martwi, że może być już za późno.

Awatar użytkownika
Kasiusia
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1415
Rejestracja: 22 sty 2009, 12:24

21 cze 2009, 22:13

Hej
ja jestem po operacji mięśniaków i po 2 latach od operacji zaszłam w ciążę. Obecnie mam dwoje rozkosznych maluchów.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 cze 2009, 16:06

U mnie wykryto mięśniaka 3 lata temu.Odstawiłam tabsy bo lekarka powiedziała mi ze to od nich mieśniak może sie powiekszyć.I już po miesiacu byłam w ciąży nieplanowanej ale chcianej.Mięśniak jest do tej pory ale nie rośnie.Rozmawiałam z lekarzami(kilkoma)i wszyscy mi mówią że jeśli ten mięsniak nie rośnie i jeśli w ciązy nie uciskał na płód to niech lepiej tam siedzi.Z tym ze u mnie jest on usadowiony wysoko.Ale jesli mięsniaki są niżej i mogą powodować poronienie lub bezpłodnosć to może lepiej je usunąć.Tylko wcześniej najlepiej porozmawiać z kilkoma lekarzami.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość