Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

24 cze 2009, 13:24

hihi tak odwlekali ta operacje ze odbyla sie tydzien temu - 16.06. Bardzo szybciutko - wszytko trwalo ok. 2,5h, na intensywnej Lenka lezala tylko 19 godzin i nalezy do rekordzistow bo juz w poniedzialek wyszlysmy do domu. Wszystko sie ladnie goi, nie ma powiekszenia lewej komory i przedsionka i za 3 tygodnie mamy kontrole. Na prawde nic strasznego, sama jestem w szoku ze tak szybko sie zebrala bo juz w pod koniec drugiej doby smigala po lozeczku.

Estera
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:23

26 cze 2009, 07:35

Bardzo się cieszę, że to tak dobrze poszło z tą operacją... Czytam tak Was, bo właśnie wczoraj byłam u lekarza i też powiedział, że mój synek ma coś niepokojącego z serduszkiem. Tak się zdenerwowałam :ico_placzek: że całą noc nie spałam. Mamy zrobić więcej badań w przyszłym tygodniu. :ico_placzek: Ale jak Was ytu czytam, to nie taki diabeł straszny jak go malują.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 cze 2009, 14:12

Estera, duze ubytki wykrywa sie raczej szybko i widac jakies obiawy problemow kardiologicznych. Nie ma co sie stresować, jak zdiagnozuja cos to sie bedziesz martwić, bo jak sama widzisz często są to jakieś żyłki, itp. Z reszta taki ubytek jak u Lenki u chłopca mógłby nawet nie być operowany, bo on raczej w ciąże nie zajdzie. U dziewczynek częściej operuje się małe ubytki właśnie ze względu na potencjalne macierzyństwo, bo wtedy mogą pojawić się problemy. A ile synek ma?

[ Dodano: 2009-06-26, 14:37 ]
Estera, jakby co to pisz, bo po 2 tygodniach na oddziale smialimsy sie ze fakultet z kardiologii zrobimy a ja podpowiadalam studentom na zaliczeniu wiec troszke sie w temacie VSD obcykałam

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość