Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 cze 2009, 09:18

jak bym miała takiego chłopa to bym go z miejsca
dokladnie :ico_sorki:
musimy odczekac 3 dni po szczepieniu bo tak nam kazała lekarka
a dlaczego tak :ico_noniewiem:

u nas sliczna pogoda, no ale z tego co widze to zapowiadaja deszcze :ico_noniewiem: to tak jak wczoraj, mielismy isc na spacerek bo byla sliczna pogoda i w koncu nie poszlismy, i dobrze zrobilismy bo przez dzien 3x byly burze i to takie gromy i blyskawice ze jeszcze takich nie widzialam :ico_puknij:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 cze 2009, 09:48

u nas pogoda senna :ico_spanko:
Szymek teraz broi w leżaczku, ale pewnie zaraz mu się znudzi

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 cze 2009, 09:49

Ragazza555 napisał/a:
jak bym miała takiego chłopa to bym go z miejsca

dokladnie :ico_sorki:
HEHE MYSLICIE ZE TEGO BYM NIE ZROBILA?? TYLKO U NAS JEST TAK ZE CZASEM JEST CUDOWNY NAWET SIE CZEPIC NIE MOZNA A CZASEM TAK MNIE PODNOSI DO TAGOEGO STOPNIA :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: PO NIM ZAWSZE KTOS SPRZATAL I ZAWSZE COS ROBIL.... ON CIAGLE W POLU TYLKO SIEDZIAL I SĄ TEGO EFEKTY :ico_zly: :ico_zly:

jEDWABNA O TO CHODZI ZE JA NA SIEBIE MAŁO WYDAJE JAK KUPIE SOBIE BLUZKE W CIUCHLANDZIE I SPODNIE A TERAZ AMOWILAM KOSMETYKI RAZ NA ROK...TO DOBRRZE...A MY KASE MAMY I TO BARDZO DUZO... I JA SOBIE ZALUJE;;/ ALE JESLI ON MA TAKIE PODEJSCIE NIE BEDE SOBIE ZALOWALA :ico_nienie: :ico_nienie: JAK ONA PLACI MATCE MIESZKANIE TERAZ DAL JEJ 4 TYS A OJCU 5 TYS TEZ NA DOM... NO TO NIE MA PRZEPROS :ico_nienie:


U NAS ZNOW SIE ROZPOGODZILO ALE WIATEREK WIEJE

O MALA WSTALA NIE ZDAZYLAM SIE UMALOWAC :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-26, 09:53 ]
WŁASNIE DOWIEDZIAŁAM SIE ZE CHŁOP SIE ZE JEDZIE DO GORLIC NA NOC :ico_zly: :ico_zly: CALY DZIEN I NOC SAMA JUZ CHYBA TAK 2 TYG MAM... :ico_zly: :ico_zly: A NIE CHCE MI SIE JECHAC DO MATKI OJ TAM DAM SE RADE TYLE JUZ DAWALAM TO I TERAZ DAM;) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 cze 2009, 10:20

a dlaczego tak
sama się zastanawiałam i doszłam do wniosku że po szczepionce mogłaby wyjść jakaś reakcja alergiczna i wtedy bym nie wiedziała po czym jak dałabym cos nowego do jedzenia

Niunia usnela a mnie się udalo przeprac pare rzeczy tych co mi się uzbieraly do prania w rękach :-)

Teraz wezme się powoli za pakowanie bo trzeba zabrać mase rzeczy na te 9 dni :ico_olaboga: . Ciuszków musze troche wziąść bo tam nie zamierzam prać. Nikt tam nie mieszka wiec mamy tam na początku troche zółtą wodę. Pozniej jak juz sie poleje pare dni to jest ok.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 cze 2009, 10:23

plum :-)

a ja tam w szoku nie jestem, że Jackson nie żyje... :ico_noniewiem: od wielu lat kombinuje koleś ze sobą, z całym swoim ciałem tak, że dziwi mnie to, że dopiero teraz zmarł.... a szalałam kiedyś za nim, za jego muzyką :ico_sorki:

a mi Aluś pospał do 8.30 :-D aż się dziwnie czuję :-D ale w nocy go chłop karmił przed 2, więc pewnie dlatego chłopiec tak ładnie pospał :-)

my zaraz śniadanko i spadamy na imprezę :-D

miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 cze 2009, 10:27

a szalałam kiedyś za nim, za jego muzyką :ico_sorki:
JA TEZ :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 cze 2009, 10:31

a mi Aluś pospał do 8.30 :-D aż się dziwnie czuję :-D ale w nocy go chłop karmił przed 2, więc pewnie dlatego chłopiec tak ładnie pospał :-)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-26, 10:33 ]
spadamy na imprezę :-D
miłej imprezki :-D

a ja czekam na teściowa, oni zawsze niepunktualni :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 cze 2009, 10:34

witam i ja :-D :-D musze wypic poranna kawke bo glowa mnie boli niesamowicie :ico_olaboga:

ananke miłego imprezowania :-D :-D :-D

Ragazzajak wrócisz mam nadzije wybierzemy sie na jakis spacerek..no i mma dla ciebie filmiki i zdjecia :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 cze 2009, 10:36

dodałam fotki i 2 filmiki na picassa:)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 cze 2009, 10:38

a szalałam kiedyś za nim, za jego muzyką
ja też :-D do dzisiaj mam kasety z jego nagraniami a kiedyś mój pokój obklejony był plakatami z jego wizerunkiem. To było po tym jak sciągnełam NKOTB- pamiętacie ich? :-)
Mój brat kiedyś nawet wygrał dla mnie koszulkę z jego wizerunkiem bo zadzwonił do RMF-u i podał datę urodzin Michaela. Mam ten podkoszulek do dziś :ico_haha_01:
spadamy na imprezę
no to udanej zabawy :-D

[ Dodano: 2009-06-26, 11:40 ]
Ragazzajak wrócisz mam nadzije wybierzemy sie na jakis spacerek..no i mma dla ciebie filmiki i zdjecia
no na bank musimy gdzies razem pospacerować :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości