moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

co to może być???

26 cze 2009, 10:35

Sama nie wiem jak mam wam to opisać :-) ale podczas okresu wyczułam na zewnętrznej części macicy takie dwa małe guzki. Stosuję tampony więc tylko dla tego to wyczułam. Teraz w normalne dni ich nie wyczuwam, ale zresztą macica jest tak cofnięta że nawet nie dosięgam :ico_wstydzioch:
Jakieś z 4 miesiące temu też tak miałam, później gdy byłam na kontrolnej wizycie u gina on nic nie zauważył, a ja mu nic nie powiedziałam. Teraz gdy będę to mu powiem o moich obawach, niech sprawdzi to dokładnie.

Zastanawia mnie co to może być??? Może to polipy???...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

26 cze 2009, 10:45

moni26, a może taka Twoja fizjologia, skoro je wyczuwasz tylko w trakcie @...? I gin, żeby nie wiem jak się starał, nie znajdzie niczego, jeśli nie pójdziesz do niego w tym czasie... Może się do niego przeleć właśnie wtedy...? Badają w trakcie @, tylko może dla nas jest to psychicznym dyskomfortem... No ale wiedza o tym co tam się dzieje chyba tu wygrywa z tym dyskomfortem, nie...? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 cze 2009, 10:59

mysle,ze dla spokoju ducha idz do innego leakrza,jednak wydaje mi sie,ze gdyby to byly polipy,to lekarz by je zauwazyl?! A robil ci USG czy zwykle badanie?

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

26 cze 2009, 11:41

Moja siostra jakieś parę lat temu również miała takie objawy jak Ty.R ównież podczas @, była załamana, bo myślała, że to rak, ale po jakimś czasie przeszło, jednak wtedy bała się iść do gina. Teraz oczywiście inaczej myśli, a to nie wraca i regularnie chodzi na wizyty. Mam nadzieję, że po wizycie napiszesz co Ci lekarz powiedział

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 cze 2009, 11:45

Jak dobrze mieć forum :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

26 cze 2009, 15:38

moni26 z z tymi guzkami to wiesz co ja teraz miałam polipy i też tak odczuwałam jak ty jeden był już spory to czułam go też po okresie. Jak byłam raz u Gina to nic mi nie powiedział o tym a juz drugi raz jak miałam problemy z nadżerką to oświadczył ze są dwa i usunie je razem z nią. po ciąży często się tak robi. Nie martw się bo polipy potrafią same zanikać i oprócz dyskomfortu nie maja na zdrowie większego wpływu , ewentualnie np. podczas stosunku mogą lekko krwawić. jak będziesz następnym razem to powiedz ginowi co i jak.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość