donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 cze 2009, 19:59

synek już śpi
a u nas jest jutro festiwal piosenki dziecięcej, przejdziemy się zobaczyć, a wieczorem będzie Rynkowski, wstęp wolny, ale my nie pójdziemy,bo po południu przychodzą znajomi i będziemy grillować i piwkować :-) , jutro ma być pogoda :)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

26 cze 2009, 20:16

Krzyś śpi :-) zjadl cala butle, wiec mam nadzieje ze pospi do rana, rob na 22 do pracy na 4h,

ja jutro do kumpeli jade z malym, a rob na strzelanke :-D wiec rodzice bd mieli troche spokoju

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 cze 2009, 20:22

a rob na strzelanke
moj w niedzile

a dowiedzam sie ze jutro kolo rodziców jest wystwa piesków wiec jak tylko bedzie pogoda to pojdziemy :-D :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

26 cze 2009, 20:35

ja tez licze na ladna pogode jutro :-D to bysmy w ogordku posiedzialy, moze bym sie opalila troche, bo na solke to bym nie chciala przed slubem chodzic... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 cze 2009, 20:40

heeej :-)

u nas suprrr dzionek minął na jarmarku :-) cudna parada była, fotki poźniej wrzucę na Pesteczkowo :-)

Alek suprr apetyt miał, bo prawie cały dzionek poza domem :-)

mama moja dziś była u księdza i dogadała chrzest Alana :-D także już kończę robić zaproszenia i jak uda mi się dziś to zrobić, w co wątpię, to jutro wyślę już, bo i tak późno... a na pewno wyślę w poniedziałek przed południem :-)
tak więc chrzest będzie 1 sierpnia o 9 rano :-D taka nietypowa godzina, bo to sobota, ale myśmy baaardzo chcieli sobotę, bo w niedzielę wyjeżdżamy :ico_sorki:

zamówiłam wózek na ebay'u :ico_sorki: napisali już, że jest spakowany i kurier ma go odebrać w poniedziałek rano, czyli we wtorek będzie u mnie :ico_sorki: trzymajcie kciuki, żeby tym razem mi się udało i wózio doszedł :ico_sorki:

dobra, lecę, bo mnie chłop zaraz siłą odciągnie :-D :588:

Ragazza, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :588: dziekujemy za życzonka i dla Emi również wszystkiego, co najlepsze :ico_sorki: czekamy na fotorelację - noi udanego pobytu :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 cze 2009, 21:00

ja zmykam, dobranoc

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 cze 2009, 21:32

i znowu wszytkie puciekały :ico_placzek:

a jak juz dotrzecie to zobaczcie na ta laske..ta to ma talent

http://www.klikplej.pl/film,4756

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 cze 2009, 00:22

plum :-) ja na kropę przed snem :-D

pouczyłam się dziś :-) zaproszenia jutro będę robiła, o ile starczy czasu, bo dostałam juz ostateczne poprawki do lewizny :ico_olaboga: i to na niedzielę wieczór :ico_olaboga:

dobra, lecę, nie marudzę :-)

kolorowych :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 cze 2009, 07:57

witam

o 2 wyprowadzilam sie do drugiego pokoju bo wstawalam do malej co 30 minut a chlop drzemal :ico_zly: no i zajal sie nia ale ta mu tylko 30 minut nie spala a potem do 5:30 smacznie spala i koneic spaniocha


burza nad ranem byla i natrazie pochmurno ale ma byc cieplo i slonecznie wiec spacer zaliczymy

Marcia77, rzeczywiscie ma talent pobila moje oczy tym co zobaczylam...az łezka sie kreci w oku :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja nie wiem co dzis go towac nie wiem za co sie zabrac... troche robotki jest wieczorem prasowanie.... teraz trzeba by bylo poscxieolac i cos ogarnac ale m sie nie chce :ico_sorki: :ico_sorki: mała rozmawia sama do siebie:) nie chce zpeszac ale od 3 dni to dziecko ANIOLEK nie liczacz rączek i kolan ewentualnie:) ok lece bo sie znudzilo:)

milego dnia :) i stawaiam! :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 cze 2009, 08:31

witam i ja :-)

dzisiaj maly przeszedl samego siebie. wczoraj polozylismy go wczesniej spac bo taki marudny byl, wiec poszedl spac o 20 i obudzil sie dopiero o 8 rano :ico_szoking: no i nakarmiony i przewiniety spiocha dalej w lozeczku.... no ale to pewnie przez ta pogode bo wczoraj pod wieczor byla burza taka ze :ico_olaboga: i cala noc padalo i do teraz pada :ico_zly:
kurde a co maz w domu i zaliczylibysmy spacerek to taka pogoda ze az mnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
pewnie pojedzie i bedzie ladnie :ico_puknij:

Marcia noooo super ta ruska :-)

my juz po kawie, meza glowa boli a ja ogladam supernianie :-)

milego dnia :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość