Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

07 lis 2007, 08:32

sylwia77 każdej k0obiecie po ciąży i porodzie wypadają włosy organizm jest osłabiony i jeszcze karmisz piersią... Nie martw się z czasem wszystko vsie unormuje i będzie ok ;)

Możesz iść do fryzjera i poprosić o kurację odrzywczą możesz ją zrobić sama lub możesz to zrobić u fryzjera :)
Nie zamartwiaj się ;)

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

24 lis 2007, 11:30

Tak jak dziewczyny pisały, to normalne i chyba przydarza się każdej kobiecie po porodzie. Ja po prostu ścięłam włosy, bo żadne odżywki i witaminy nie pomagały. Po 2 miesiącach problem znikł tak szybko, jak się pojawił :-D TO MIJA!

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

27 lut 2008, 23:41

wypadanie włosów po ciąży nie jest związane z brakiem witamin albo "odwapnieniem" organizmu.włosy wypadają bo w ciąży rosną "dodatkowe"i one właśnie wypadają a że są długie bo "9 miesięczne" to dlatego jest ich tak dużo.po drugie wypadają tez "normalne" włosy.nie ma się czym martwić.

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 wrz 2008, 19:23

Dziewczyny nie straszcie mnie :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze mi nie beda wypadac wlosy po porodzie.

domingo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2008, 18:51

28 wrz 2008, 18:51

Hej,

Niestety w 99% procentach przypadków, włosy po ciąży zawsze wypadają! I do tego może się przyplątać np. łysienie plackowate, nie jest to co prawda regułą, ale się może zdarzyć.

U mnie np. w czasie ciąży bardzo mocno rosły włosy, a po zaczęły masakrycznie wypadać, nie mniej jednak mój dermatolog uprzedził mnie że w czasie ciąży zwiększa się ilość estrogenu a co za tym idzie rośnie więcej włosów. I stąd zawsze kobiety się zastanawiają dlaczego w trakcie ciąży mają sporo włosów, zdecydowanie więcej niż przed! Po ciąży spada ilość hormonów i zaczyna się dramat związany z wypadaniem włosów....

Znalazłam np. taką stronkę gdzie to dokładniej opisują.

Link skasowany przez obsługę forum - reklama
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2008, 19:05 przez domingo, łącznie zmieniany 1 raz.

domingo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2008, 18:51

28 wrz 2008, 19:17

ciekawe :), podczas rejestracji widocznie błędnie zaznaczyłam :(

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 cze 2009, 06:06

A ja dowiedzialam sie dlaczego wlosy wypadaja po ciazy, bo kilka tygodni przed ciaza wlosy przestaja wypadac wogole. Wiec potem po ciazy jeszcze moga nie wypadac , a potem poprotu wypadaja 3-4 razy wiecej niz powinny i wydaje nam sie jak bysmy tracily wszytkie wlosy i to wogole nie jest zwiazane z witaminami i oslabieniem, to sa hormony i naturalna rzecz, ktorej nie zauwazamy podca ciazy.
To sie normuje jak wypadna wszytkie wlosy marte. :-D
Powodzenia !!!!

tysia 24
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2009, 08:25

22 paź 2009, 13:15

ja tez mam taki problem z wlosami moja mam 4 m-c i niedawno zaczely mi wypadac wlosy teraz biore witaminki i jest lepiej

ryszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 10 mar 2010, 15:49

14 maja 2010, 11:47

Mając problem z wypadaniem ja musiałam szukać innych metod niż tabletki bo miałam poważne problemy z wątrobą. I tak trafiłam w aptece na Prolab. Kupiłam z tej serii wszystko, bo już było kiepsko z tymi moimi włosami a Pani w aptece zapewniała, że taki "kompleksowy zestaw" szybciej zadziała. I faktycznie-stosowałam ampułki do wmasowywania we włoski przy skórze, szampon i lotion-odżywkę bez spłukiwania. Dziś po 3 m-cach i widzę zadowalające efekty.. . Cena jest też przystępna, o wiele mniejsza niż w przypadku podobnych produktów, które też kupisz w aptece. Naprawdę warto tego spróbować.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość