Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 cze 2009, 22:51

Helen nic nie szukaj :) ja się bałam że mój maluch wolno rośnie ( bo koleżanka miala w 11 tc większego bobasa) i lekarz mi powiedział, że dzieciątko każde indywidualnie rośnie a nie książkowo, każde jest inne :-) i wszystko jest dobrze.

[ Dodano: 2009-06-28, 22:53 ]
lecę do wyrka, bo padam a Mąż się jeszczę pięknie uśmiecha: chodzi o to żebym mu koszule wyprasowała :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

:) spokojnej nocy i miłych snów ;)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 cze 2009, 22:54

chodzi o to żebym mu koszule wyprasowała
teraz? :ico_szoking: ja juz nie mialabym sily :-)
spij dobrze!

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 cze 2009, 23:10

teraz?
nuuuu bo cały weekend nas nie było :ico_noniewiem:
uhh na szczęście jutro mogę spać do południa ;)

papa

lilo

29 cze 2009, 08:42

Hej dziewczyny!

Ale żeście popisały przez weekend :ico_sorki: Mnie nie było, byliśmy u moich rodziców, pilnowaliśmy dobytku bo oni bawili się na weselu.

Mało jestem wypoczęta bo mój maluch strasznie kaszle i przez to źle śpi. Dziś wizyta u lekarza, ciekawe co powie.

Brzuszki macie cudne :ico_brawa_01: , to ja chyba jednak do tych mniejszych należę, postaram się może zrobić fotkę.
a rozmiar 36 to mialam ostatno chyba w wieku 14 lat
Ja też :ico_oczko: Strasznie mnie śmieszą i dziwią ciuchy ciążowe w rozmiarze XS :ico_oczko: Dla mnie to rozmiar dziecięcy :ico_oczko:

W tym tygodniu chyba leona i iw_rybka, mają wizytę więc znowu będzie co oglądać :ico_brawa_01: Ja w tym tygodniu muszę wyniki sobie zrobić. :ico_chory: Nie lubię tego, wyobraźcie sobie że pierwszy raz pobieraną krew miałam w pierwszej ciąży, wcześniej żadnych takich badań :ico_oczko: I zawsze mi słabo jakby mi conajmniej litr tej krwi utoczyli :ico_oczko:

iw_rybka, jakby cię dalej energia rozpierała to wpadnij do mnie :ico_oczko: U mnie robota odłogiem leży przez moje samopoczucie.... Lodówki nie mogę umyć bo zapachy z niej automatycznie powodują u mnie wymioty... Jak coś wyjmuję to na wdechu :ico_oczko: Ogólnie wszystko robię po łepkach bo nie mam siły, słabo mi, tragedia...

Dobra uciekam coś niecoś popracować :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 cze 2009, 15:14

witam w upalny dzionek
W tym tygodniu chyba leona i iw_rybka, mają wizytę więc znowu będzie co oglądać :ico_brawa_01:
no ja wizyte mam juz w srode :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wyobraźcie sobie że pierwszy raz pobieraną krew miałam w pierwszej ciąży, wcześniej żadnych takich badań
to niezle :ico_haha_01: :ico_olaboga:

mo jakos nie przeszkadza pobieranie krwi chociaz glowe odwracam w druga strone :ico_oczko:

teraz jak badalam tez progesteron i robilam wyniki to w przeciagu dwoch tygodni chyba z 5 razy mialam pobierana krew :ico_olaboga:

Helen nasze maluszki bardzo szybko rosna

ja jak bylam na wizycie w 8t1d to dzisiaj miala 1,74cm a w 10t1d juz 3,34cm :-)

ja po jezdzie, dzisiaj bylo ok bo jezdzilam sama, tzn tylko z instruktorem takze szybciej zeszlo

ale jak wysiadlam z samochodu to szoku doznalam, taki upal :ico_szoking:
no ale wkoncu lato :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 cze 2009, 15:29

hej :-)
witam w upalny dzionek
u nas dzisiaj tez wyjatkowo lato zagoscilo - pewnie jak zawsze na gora 3 dni...
nasze maluszki bardzo szybko rosna
niesamowite, jak szybko rozwijaja sie te nasze szkraby :-) jeszcze troche i bedzie trzebaguziki w spodniach poprzeszywac :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 cze 2009, 16:10

jeszcze troche i bedzie trzebaguziki w spodniach poprzeszywac :ico_oczko:
no ja dzisiaj na jazde ubralam ciazowe jeansy :ico_oczko:
ale tak "na codzien" jeszcze w normalnych bede chodzic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 cze 2009, 16:15

"na codzien" jeszcze w normalnych bede chodzic
i ja mam nadzieje, ze na jak najdluzej mi wystarcza :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 cze 2009, 18:29

szczerze... to ja juz bym chciala chodzic w ciazowych ciuchach :ico_oczko:

ja troche pospalam :ico_spanko:

dalej duchota

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 cze 2009, 18:59

http://happymum.pl/sklep3/?kod_pr=t142
http://happymum.pl/sklep3/?kod_pr=t011
http://happymum.pl/sklep3/?kod_pr=t011d te mi się podobają i są przecenione, choć nie tanie... :ico_noniewiem:

mam 2 pary więc poczekam zanim kupię trzecią bo pewnie będzie już M a nie S :ico_oczko:

dziś zjadłam słoik bigosu i 6 kawałków czekolady :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: (:( wiem, że nie jest zdrowa ale nie mogłam nie zjeść) a teraz wcinam płatki z jogurtem bo chce mi się strasznie czegoś słodkiego :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-06-29, 19:00 ]
ps. fajne są niektóre ciuszki ciążowe :) zawsze mi się podobały kobiety w ciąży :-)

idę na długi spacer bo będę szersza niż wyższa :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość