Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

30 cze 2009, 14:32

no ja czytałam te gazety namiętnie z Jaga w ciąży, ale po jakichś 3 m-cac zaczynają na tyle nudzić, ze informacje wciąż sie powtarzają :ico_noniewiem: chyba tytlko w poszczególnych gazetach tytuły zmieniają :-) ale kiedyś trafiłam na fantastyczne opracowania - rozwoju płodu i potem dziecka do 1 roku życia - tez w formie czasopisma, tyle, ze w przeprowadzce gdzieś się zawieruszyły :ico_noniewiem:

helen a jaką zupkę gotujesz? :-) ja wczoraj wieczorem na dzis brokulową zrobiłam -uwielbiam warzywne zupki :ico_haha_01:

ja juz wcięłam loda i makiełkę :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

30 cze 2009, 15:46

jestem :-D

Gotuje obiadek :-D parówki w sosie musztardowym :ico_brawa_01: pyyyyyyycha M cos pod domem klepie mowil o wymianie tłumika :ico_noniewiem:
Wiecie jak polozna pytala sie o imie i nazwisko ojca dziecka, jak powiedzialam M urósł o 20 cm taaaaki dymny :-D :-D :-D

Babka powiedziala mi ze mam wysoki poziom hormonu HCG i to baaaardzo dobrze bo on odpowiada za utrzymanie ciazy a pierwsze poronienie najprawdopodobniej bylo dlatego ze serduszko sie dzidzi nie wykształciło i dlatego tez przez wadliwy plód mialam bardzo silne bóle brzucha... Dostałam tez zestaw witamin, próbki, musze jakies karty powysyłać co mi dała i przysla mi w paczkach próbki ciuszków, butelek itd :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

30 cze 2009, 15:54

asiu ale miałaś betę badaną, tak? bo inaczej poziomu hcg Ci nie sprawdza...aaa...chyba, ze z moczu Ci wyciągnęli? to ile miałaś? :-) mi zawsze lekarz powtarza, ze za utrzymanie ciaży odpowiada progesteron - w koncu po to ciałko żółte jest :ico_noniewiem: bo hcg przeciez potem to nawet powinno spadać :ico_noniewiem:
ale najważniejsze, ze wszystko w porzadku :-)
ja już mykam do domku, wiec miłego popołudnia kochane :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

30 cze 2009, 16:17

W sumie to nie wiem o jaki dokladnie hormon jej chodzilo :ico_sorki: ale tak strzelilam :-D :-D :-D

Badała mi z moczu moje wszystkie wyniki wziela ona wiec ja nie znam dokladnej liczby :ico_oczko: powieziala mi tylko ze mam bardzo wysoki poziom hormonu i ze wyniki ogolne mam bardzo dobre :ico_sorki: aaaaaaaa no i jakies śladowe ilości jakiejs bakterii wykryla juz mam skierowanko na jutro na dalsze badania wiec gut :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 cze 2009, 19:35

a jaką zupkę gotujesz?
dopiero teraz jestem, wiec odpowiem, ze ugotowalam kalafiorowa, bo bardzo ja lubie :-)
ale po jakichś 3 m-cac zaczynają na tyle nudzić, ze informacje wciąż sie powtarzają
ja tych informacji tak do konca na serio nie biore, wole opracowania ginki, ktora wykladala nam poloznictwo... ale gazetke kupilam z sentymentu do ojczystego jezyka :-)
i przysla mi w paczkach próbki ciuszków, butelek itd
nie dosc, ze wszystko dobrze u dzidzi, to jeszcze prezenty beda :ico_oczko: :ico_haha_01: i wszystko supcio :ico_brawa_01:
ja juz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty, a to jeszcze prawie 2 tygodnie...
bo hcg przeciez potem to nawet powinno spadać
dokladnie, po 3 miesiacach spada

Awatar użytkownika
Najeli
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 10:40

30 cze 2009, 20:53

Cieszę się, że u Was wszystko super :) szczególnie u Ciebie AsiaNL!
Ja dziś miałam ciężki dzień w pracy, dlatego też wyżywam się po moim I. Poza tym jestem w trakcie przygotowań przedślubnych i krzyczę po nim, że wszystkie przygotowania mi zostawił. Choć jak teraz tak siedzę w ciszy, to zastanawiam się, czy aby miałam racje....Ale fakt jest faktem :)
Podsumowując jestem zła i strasznie głodna, i jedynie co mi się chce to ogórków małosolnych, choć swoje przesoliłam :P hehe, cóż.
3majcie się cieplutko !!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 lip 2009, 08:42

witajcie kochane :ico_brawa_01:

najeli - no wiem o czym mówisz, bo ja tez sobie kiepsko radze emocjonalnie, nie dosć, ze wciaż jestem zmęczona, wszystko mnie irytuje, w pracy roblemy, po niej też, to jeszcze marcina raz na dwa dni widze, czuję się samotna i w ogóle...wiec Cię kochana rozumiem :ico_noniewiem: myśle, ze na ogół my zaogniamy konflikty zamiast spokojnie wytłumaczyć, ale teraz nam wolno :ico_oczko:

czekam na resztę babeczek, piję kawusie i mam czas do 11 bo potem audyt :ico_noniewiem:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 08:52

Asia bardzo się ciesze że wszystko dobrze po wizycie. Mam nadzieje, że już niedługo pochwalisz się nam zdjęciami z usg :ico_brawa_01:
Mnie na początku to robienie bety bardzo stresowało i kiedy pewnego dnia wyszło nie tak jak powinno, a naczytałam się, że powinno jakoś wzrastac ok 100 % co 2-3 dni, a ja miałam dużo mniej to prawie zemdlałam :ico_olaboga: Okazało się że w troszkę starszej ciąży przyrost bety jest mniejszy, ale ja o tym nie miałam pojęcia:)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 lip 2009, 08:54

cortinka bo jak to moj lekarz mówi naczytac sie jedna sprawa, ale skonsultowac to z lekarzem - druga :-) a my sobie same czsaem fundujemy nerwy :-)
a jak samopoczucie?

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 08:58

eve.ok łgac nie będe bo niezbyt dziś się czuje. Jedyny plus, to dzisiejsza wizyta :ico_brawa_01: Bede naciskac na to żeby zrobiła usg:) Z tych stesów, to tylko nie śpię po nocach a dziś juz wymiotowałam i to nie jeden raz, no ale oto są uroki...
A jak Wy trzymacie się w ten upał kochane?? :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość