Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 cze 2009, 14:11

witam w upalny dzionek,,,

Widze temat dzieciaczkow poruszony:-)
JA jestem za mala roznica wieku,poniewaz jest wiecej plusow niz minusow.Mam 2,5letniego synka i jak skonczyl rok odstwialm tabsy i Bog zeslala nam to male szczescie-Erica.JEstem zdanai co Zirca,,tylko raz w pieluchach i juz mi sie by powracac nei chcialo.Doswiadczenie jest,pozatym dzeici sie duzo ucza od siebie,maja kompoana do zabawy,,lepiej sie rozwijaja.Moja siostra ma 11letnia corke i teraz we wrzesniu,czyli tak jak my urodzila drugie.NA poczatku starasza corka czekala z uteskneiniem na maluszka,pomagala,ale z biegiem czasu juz sie przejadla tym,i teraz krzywi mine jak ma cos zrobic.Ona jest nastolatka i woli spedzac czas wsrod rowiesnikow.No a moja siostra przezywala wszystko od nowa.Po 10latach ciaza byla dla niej wyzwaniem,wielkim koszmarem.LEzaala na podtrzymaniu,porod ciezki ,dziecko duze,,wiadomo ze 30lat a nie 19,czy 23 to roznica.Takze ja jestem jak najbardziej dzeicko za dzieckiem,odchowac i spokojnie zyc,podrozowac,zajac sie zyciem zawodowym,praca. :ico_haha_01:

Ja jestem happy i mega szczesliwa ze mimo pierwszej ciezkiej ciazy,niemilego i dlugiego porodu zdecydowalalm sie tak szybko na drugie.ETraz dziekuje Bogu ze tak sie stalo.Dzieciaczki rosna jak na drozdzach ,ja wzeilam sie za siebie,biegam na silke ,i w pelni poswiecam sie rodzinie.A czasu i cierpliwosci starcza na dwojke dzeici.Oscarek uczeszcza do fitnesowej opiekunki,ma kontakt z dzeicmi,duzo sie uczy a to wszystko odzeidziczy jego mlodszy braciszek:-))

U nas upal.ZAliczylam juz aerobik,zjadlam rosolek,,,na podwieczorek robie bulki na parze z jagodkami :-D i moze uda mi sie zaliczyc kursik brzuszkowy ktory odbywa sie po 18godz.

Zyze milego dzionka,,bye

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 cze 2009, 18:15

:ico_olaboga: u mas tez upal :ico_olaboga:
ale Igolina ozdrowiala :ico_sorki: :-D :-D :-D :-D :-D
to jednak prawda ze jak sie karmi dzieciaki krocej chruja :ico_sorki: :ico_sorki:

wiec my juz z Marcinem postanowilismy ze jak igula skonczy rok to po malu zaczniemy dzialac :-D
ale z nasza czestotliwoscia to pewnie dziecko za 2 lata bedzie :ico_haha_01: no i okresu jeszcze nie mam :ico_olaboga:
Kumpela z grupy wlasnie jest w ciazy nma coreczke mlodsza od Igulki o 3 tygodnia i jest w 11 tc :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 cze 2009, 20:12

Witamy :)))

Ja juz zaczelam wakacje. Dzis mialam ostatni egzamin :/ no i zaczely sie nudy. Ide dzis chyba na impreze, bo jest organizowana na statku nad Wisla pod Wawelem, wiec w sumie przejde sie na piwo. Jak zwykle mam problem z powrotem bo boje sie wracac sama, no ale dam rade :) Wezme baletki do torebki i jak cos to bede szybko biegac :D

Poza tym u nas spokojnie. Nina przesypia coraz wiecej w nocy. Pogoda strasznie upalna a mimo tego bylysmy dzis na spacerze, bo ja uwielbiam taka!! :)))

A co do dzieci to ja jestem za roznica 3,4 lata :D ale sama narazie sie nie odwaze, mam duuuuzo czasu, najpierw praca, a pozniej normalne macierzynskie ;) mam nadzieje, ze za 3 lata mi sie uda moze :)

Zamowilam plaszczyk Ninie :D pokaze Wam, jest slodziutki, tesciowa zadzwonila zebym sobie na allegro wylicytowala i ona mi da pieniadze :) ja bede szukac jeszzcze czerwonego moze znajde, bo jakos tak czerwony wydaje mi sie bardziej elegancki i oryginalny :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=671054139

No i pokaze Wam zdjecia :)

Mala na nich je truskawki, pokazuje tylek - a wlasciwie takie pozycje znajduje do jedzenia butli, jest tez widok z balkonu z mojego pokoju u rodzicow w domu, 6 rano jak zaczela na nas plynac woda z gor :) Niny nowy basen i ja razem z Nina , no i wozek od siostry mojego M, ktory zabralismy do moich rodzicow, i tam sobie siedzi - przynajmniej nie musze do nich brac mojego wielkiego, no a tam nie czuje sie gupio jak z nim wychodze :D



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

30 cze 2009, 21:23

yoanna fotki super,a Ninusia słodka,ślicznie się śmieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas tez upalnie dzis bylo ale lało troche a teraz znowu upalnie
byłąm dzisiaj w kościele po odbiór zapowiedzi,i ksiądz zaczął mi ględzić o planowaniu rodziny :-D :ico_olaboga: jakie są sposoby nie zajścia w ciąże,oczywiście naturalne ponioewaz prezerwatywy tabletki itd to grzech :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ble,ble ble!!! pogadał sobie a ja i tak wiem swoje,normalnie szok powiedział że kalendarzyk i termometr aaaa i jeszcze obserwacja śluzu :ico_szoking: :-D nrmalnie śmiać mi się chciało,ale dałam rade!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 cze 2009, 21:40

yoanna, no to super ze juz ma wakacje :ico_brawa_01:
zdjecia cudne :ico_sorki: Ninka pewnie sie swietnie bawila :-D :ico_brawa_01:

Agusia1982, ja nie jestem zwolenniczka tabletek :ico_nienie: i innych takich srodkow :ico_nienie: a raczej za naturalnym planowaniem rodziny :ico_sorki:
to moje takie osobiste odczucia :ico_oczko:

Iga przez ten upal sie szamotala w lozeczku :ico_olaboga:
mam nadzieje ze sie jej juz wreszcie przebija te zeby :ico_zly:
Marcin sie smieje ze jeszcze troche i jej 6 wyjda :ico_olaboga:

yoanna, co do plaszczeka to bardzo mi sie podoba :-D Igusia ma taki sam czerwony i zapinany do konca jasny roz a w rozmiarze do 9 miesiecy ma fioletowy z palonikami-ale\ pewnie juz go nie zalozy bo teraz upaly a pozniej wyrosnie :ico_zly:

dzis myslalm jakie rzeczy bez sesu kupilam i ktore sie nie sprawdzily mi z Iga to bedzie na bank butelki :ico_haha_01: smoczki :ico_haha_01: i te podpaski poporodowe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 cze 2009, 22:49

U nas tez upal,,,buuuuuuuuu
yoanna--Super zdjecia.Ninka taka rozkoszna,smieszek maly,prawda??super okolice,widoki i pewnie powietrze??

Marta--A ta kolezanka z goyr planowala czy wpadla??
Oscarek skonczyl roczek i ja odrazu zaszlam w ciaze.Wyobrazalam sobie straszniej,ale naprawde nie jest zle.Wrecz przeciwnie,,nawet bardziej ciesza mnie nowo pojete umiejetnosci drugiego dzieciaczka,porownuje etapy rozwoju maluchow--super,naprawde.Pozatym mam dwoch chlopcow,wiec latwiej mi ich porownac:-)

Super ze podjeliscie madra decyzje,,bedziemy cie wspierac i podziwac twoj brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Chyba bedziemy bardziej przezywac od ciebie :-D

Pamietam jak pisalas ze chyba nigdy wiecej,,ja tez tak mowilam,ale szybko sie zmienia decyzje.

Dziewczynki,,ide lulu.Chlopcy juz chrapia wiec czas na mnie.
Kolorowych snow i do jutra,,
BYe

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 cze 2009, 23:20

sarenka, o kochana do rosnaczego brzuszka jeszcze duzo brakuje :) kurde kiedy ten okres dostene :ico_noniewiem:
wiesz co tylko sie boje ze nie bede mogla Igolince poswiecic tyle czsu ile bym chciala jak bedzie drugie dziecko :ico_placzek:
Marta--A ta kolezanka z goyr planowala czy wpadla??
:ico_sorki: planowane :) pierwszy cykl po urodzeniu corki i bach :)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 cze 2009, 23:27

A to moze juz nie bedziecie musieli sie starac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zobaczysz ze bedziesz mogla poswiecic odpowiednia ilosc czasu.A zabawa z dwojka dzieci jest piekna i mila chiwla dla mnie.Uwielbiam patrzec jak moje urwisy probuja nawiazac wspolny kontakt,raduja sie na swoj widok.
JAk starszy jest niegrzeczny i pokazuje zazdrosc wobec Eryczka to pytam sie czy mam Erisa oddac innym dziecia.Odrazu odpowiada nie,dzidzi jest jego.Juz raz probowalam wyniesc Eryczka do dzieci,czyt. do drugiego pokoju,to skonczylo sie to na morzu lez :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Z kazdym dniem sa bardziej zzyci,,naprawde.

Martus moze zrob sobie tescik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dobrej nocki zycze....

juz teraz napewno ide do lozia

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 cze 2009, 23:33

sarenka, wlsnie mi sie strasznie podoba jak rodzenstwo sie bawii jakie ma kontakty takie malenstwa :) slodko namaa no i stra prawda...dzisci w kupie chowaja sie lepiej :-D

nie no test :ico_szoking: ja jeszcze nie mialam okresu od urodzenia Igulinki :ico_haha_01: ale nie uzywamy nic i juz tak zostanie ciekawe kiedy bedzie niespodzianka :ico_brawa_01:
o Igusia staralismy sie od pazdziernika a w styczniu bylam w cizy :ico_sorki: ale wtedy to bylo duzo czasu i checi :ico_oczko: teraz troche gorzej z tymi chceciami :ico_haha_01:
pozyjemy zobaczymy...
jak co dowiecie sie pierwsze :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

30 cze 2009, 23:49

Marta----Mam rozumiec ze mimo ze sie nie zabezpieczacie to tez nie robicie nic azeby zapobiec ciazy,tzn wiesz o co mi chodzi. :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ja tez nie mialam od porodu okresu,ale ciaza wykluczona.Jak narazie czesto dokarmiam wiec mysle iz naciesze sie brakiem okresu bynajmniej do roczku:-)) :-D

Pewnie kazda z was planuje roczkowa impreze???JA OScarkowi zrobilam mega urodzinki,duzo balonow,serpentyn,,sliczny i smaczny torcik,duzo gosci.A teraz eryczkowi trzeba cos wykombinowac,,,,,

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość