Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 08:19

izuś nie było Cię może na wystawie psiaków w Krakowie??
niestety nie... nie jeżdze na wystawy bo mój amstafo-coś tam jest zwykłym kundlem :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: następny mój pies napewno bedzie z rodowodem... choć nie po to by jeździc na wystawy a po to by mieć pewnosć czystosci rasy

mnie bardziej kręcą szkolenia- posłuszeństwo i obrona sportowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i tęsknię za tym bardzo, bardzo... no ale nie wyobrazam sobie siebie z brzuchem na placu treningowym :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

odczekamy rok i zaczynamy znowu :-D :-D :-D :-D

ja też chetnie napiję sie kawki :-D :-D

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 08:34

izuś ja byłam pierwszy raz na takiej imprezie, zaprosiła nas kuzynka męża która ma hodowlę amstafów i staffików. Ma piękną suke amstaffkę i jak będzie ją dopuszczac to mamy już zarezerwowanego szczeniaczka:) Ona od lat zajmuje się terierowatymi i uważa że najmilsze i najprostsze do ułożenia są staffiki, potem amstaffy- ale to juz zalezy bardziej od indywidualnego charakteru psa i na końcu bull teriry:)

Juz nie mogę sie doczekac takiego psiaczka, ale wim, że najpierw muszę urodzic, ogarnąc się z tym wszystkim, a dopiero potem o tym myślec... Zresztą teraz mam inne , dodatkowe problemy...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 08:40

Cortinka230, a jaka to hodowla bo moze znam właścicielkę :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

no a z tym ze staffiki są łatwiejsze to sie nie zgodze bo to diabełki wcielone i złosliwe cholerki, takie kochane bandziorki :-D :-D :-D :-D :-D ale charaktery mają dużo bardziej złożone od amstaffów, każdy szkoleniowiec ci to powie :ico_oczko: :ico_oczko:

kuzynka moze bardzo je zna i dla niej sa jak otwarta ksiega ale dla zwyklego czlowieka takie proste w obsłudze nie są :ico_nienie: :ico_nienie:

mnie miłość do bullowatych ogarneła tak ze już innego psa nie bede miała... ten charakter, ta miłosć, wiernosc.... :ico_sorki: :ico_sorki: nie zamienie tego nigdy na nic innego :ico_sorki: :ico_sorki:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 08:45

izus to widzę, że pałamy tą samą miłością:) :ico_brawa_01:

Ta hodowla to Staff-ka Kenndel czy jakoś tak a ona się nazywa Katarzyna Stachel, a druga kuzynka Justyna... hmmm nie pamiętam nazwiska.
Wiesz byc może ona ma takie zdanie bo jednak w tym momencie zostały jej tylko 2 amstaffy a ma sforę staffików. Ona Twierdzi, że staffiki są trudne w stosunkach z innymi spami z innych ras i widziałam próbki tego na wystawie... Faktycznie chyba nie przepadają za kudłaczami :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 08:51

Cortinka230, no to znam, ale nie osobiście a z forum psowego :ico_oczko: :ico_oczko: no i powiem Ci ze bradzo fajna hodowla, fajne psy i z charakteru i z wygladu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

i rzeczywiscie staffiki to całe jej życie, więc wie jak sie nimi posługiwać :-D :-D

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 08:55

izuś no tak a gaduła z niej nieziemska poprostu... Jechac do niej to trzeba na cały dzień, bo wcześniej Cię nie wypuści. Jak braliśmy od niej wtedy naszego biednego Skorka [*], a byliśmy wtedy pierwszy raz myślałamże umrę na zawał jak dopadła nas sfora kilkunastu psów... Byłam w niezłym szoku, ale ona raz dwa wiedziała jak ma je sprowadzic do porządku:)

Właśnie nie mogę sie doczekac kiedy dopuści tą swoją amstaffkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 09:13

Cortinka230, ja osobiście wole jej staffiki od amstaffów, bo stafiiki ma poprostu cudne, ale na amstaffy złego słowa nie powiem... fajne psy, tyle że ja eksterierowo lubie inne amstaffy... mam swój typ i swojego idealnego psa po którym chce mieć szczeniaka i to już chyba we mnie siedzi od dawna :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: takie skrzywienie mam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 09:19

izuś a jaki jest Twój typ?? Możesz pokazac?? :ico_brawa_01:

Ja się z mężem zakochaliśmy w jej amstaffie Shreku, który dla nas jest boski, choc co dziwne bo nie podobaja mi się białe... Ma rodowód, ale też pewne cechy z którymi nigdy wystawy nie wygra. Ja też mam jakieś takie skrzywienie, że dla mnie pies nie musi byc idealny ale miec coś takiego, że od razu się zakocham w nim:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 09:28

Ja się z mężem zakochaliśmy w jej amstaffie Shreku, który dla nas jest boski, choc co dziwne bo nie podobaja mi się białe... Ma rodowód, ale też pewne cechy z którymi nigdy wystawy nie wygra. Ja też mam jakieś takie skrzywienie, że dla mnie pies nie musi byc idealny ale miec coś takiego, że od razu się zakocham w nim:)
ja ci powiem ze shrek ma w sobie coś, i pomimo iż jest biały to powinien być poprostu championem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a mój typ http://zgrabskiego.amstaff.info.pl/psy. ... =kentucky/
pies ideał, pies cudo, idealny pod każdym względem... kentacky jest dla mnie psim guru, i z charakteru i z budowy i z eksterieru... :ico_sorki: chce szczeniaka po nim choćby kosztował majatek... już Iwonce wspominałam, że kiedyś wezmę szczeniaka od niej...

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

01 lip 2009, 09:31

izuś masz rację jest cudny po prostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość