Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

01 lip 2009, 14:18

izuś_85, to idz ja tez sie legne na chwile
kisimy tu od rana

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

01 lip 2009, 14:38

Nie kupujcie laktatorow takich drogich bo moze sie okazac ze w ogole ich nie uzycjecie... A zawsze przeciez mozna dokupic jak sie okaze potrzebny... Ja kupilam sobie za 25 zl i uzylam go tylko raz w szpitalu po porodzie jak mi dziecko zabrali na pare godzin i za duzo pokarmu mi sie zebralo. Poza tym caly czas karmilam i nie bylo potrzebne zadne sciaganie... A potem przestalam karmic :-D

Z laktatora korzystaja dziewczyny ktore maja nadmiar pokarmu i to spory nadmiar, ida do pracy albo wychodza na zakupy i zostawiaja dziecko z kims... W innym przypadku wystarcza zwykly reczny awaryjny na sytuacje wyjatkowe...

To jest oczywiscie moje zdanie... ale wiem ze zawsze jakby co mozna po prostu isc do sklepu i dokupic, a przy tych dzieciach to tyle wydajemy pieniedzy na gadzety ze az glowa boli. :ico_olaboga:

Betina nie smuc sie glupolku. W szpitalu bedzie tylko lepiej dla malego skoro masz jakies problemy. Tam bedzie pod ciagla obserwacja i nic sie nie stanie! A w domku to sama nie wiesz kiedy jest dobrze a kiedy zle...

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

01 lip 2009, 15:07

jestem wylezec nie umie tyle do zrobienia i denerwuje sie ze z tym szpitalem tak wyszlo
w pn mam wizyte u okulisty czekalam na nia od maja -i pewnie mi przepadnie :ico_olaboga:
lezalam zjadlam prawie cala paczke pieguskow az mi niedobrze ze slodkosci i nic Michalek protestuje pewnie czuje ze znerwicowana jestem i on sam przechodzi przez to samo ah
juz sie uspokoilam inaczej patrze na ten pobyt w szpitalu wezme duzo gazet odpoczne i dowiem sie ze wszystko w porzadku musi byc w porzadku

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

01 lip 2009, 15:11

musi byc w porzadku
No i tak trzymac!!!!! :-D A okulista to maly pryszcz, najwazniejsze teraz to pozytywne nastawienie. Lepiej w takiej sytuacji byc pod opieka lekarzy niz w domu :-) Wszystkie sierpniowki sie z tym zgadzaja :-)

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

01 lip 2009, 15:12

betina odpoczywaj :-) i nie martw sie na zapas :ico_nienie: napewno wszystko będzie ok. :ico_pocieszyciel:

Co do laktatorów to ja mam też taki najzwyklejszy, ręczny...mam nadzieję, że sie nie przyda :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

01 lip 2009, 15:14

A moj wrocil z pracy, mielismy na zakupy jechac a ten sie zabral za swoja Asie, czyt.: samochod :ico_zly: grrrrrr..... co Ci faceci maja z tymi samochodami :ico_sorki: zaraz dostanie patelnia w leb ode mnie :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

01 lip 2009, 15:31

ja chwilke tez polezałam i już mnie nie boli krocze... ciekawe na jak długo...
a jeszcze dzis mam tyle do zrobienia :ico_olaboga: :ico_olaboga:

może wieczorkiem bedzie mi sie bardziej chciało :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

01 lip 2009, 15:43

izuś_85, mam kilka fajnych ciuszkow dla Amelki :-)

ogladalam teraz ubranka tak dla poprawy humoru :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 lip 2009, 15:46

izuś_85, mi tez juz brzuch opadł. Wczoraj o tym pisałam. Jak siedze np. na kibelku to brzuch mam na udach i też faktycznie widze po majtkach jak nisko musze mieć założone i że "częśc owłosiona" jest już na dole brzucha a nie pod brzuchem. No i w lustrze to widać. Czyli gdzies za miesiąc może dzidzia sie urodzi, mam nadzieje, ze nie szybciej.

Laktator używałam i to często, bo jak chciałam gdzies wyjść coś sama załatwić to nie było problemu ze za chwile musze wracać. Do tego będąc na spacerze nie zawsze były warunki ku temu, żeby karmić piersią a tak to zawsze miałam przy sobie buteleczke.
Miałam ręczny za ok. 100zł (tyle kosztował dwa i pół roku temu razem z butelką i smoczkiem) Tommee Tippee i był super. Niestety później dałam go Asi do zabawy wiec juz sie nie nadawał do użycia i kupiłam używany taki sam, podobno użyty tylko trzy razy za 50zł. A i jeszcze w zestawie był sterylizator.

betina, będzie dobrze, jak trzeba do szpitala to nie ma rady. Dla dzidzi wszystko.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

01 lip 2009, 16:28

ida do pracy
ja do niej bede wracac po 5 miesiacach , jak nie wykorzystam sprzedam albo zatrzymam na zas, ręcznego nie moge mieć .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość