Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2009, 08:50

noo, to ja powiem "dzień dobry" :-D
noc jakaś do du**, pewnie przez ten upał i duchotę...zdycham, a to dopiero drugi dzień :ico_chory: w takiej Maladze :ico_oczko: po tygodniu chyba bym umarła :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

cukry ostatnio mam wyższe na czczo a nie holuję z niczym wieczorami... :ico_noniewiem:

no i chciałam się pożalić, że na to wesele Krzyśka siostry nie mam się w co ubrać :ico_placzek:

noo to się pożaliłam :-D

jakie macie plany na dziś?
ja się popołudniu wybieram do Asi z dziećmi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 lip 2009, 08:56

no i chciałam się pożalić, że na to wesele Krzyśka siostry nie mam się w co ubrać
pewnie cos kupisz w sklepie niemartw sie:)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 lip 2009, 09:12

ja mimo wszystko nie moglabym zostawiac tak z mamą gora 5 h

a ja nie mam przed tym zadnych oporow :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 lip 2009, 09:14

ja mimo wszystko nie moglabym zostawiac tak z mamą gora 5 h

a ja nie mam przed tym zadnych oporow :-)
a ja jakos nie moge tesknota mi nie pozwala no i nie chce byy potem mi mowiono ze mi pomagali wychowaywac dziecko czy cos takiego owszem zostawic moge ale nie na dlugo dlatego my nigdzie nie wyjezdzamy bo z małym dzieciem w taką pogode to masakra sie gdzies ruszyc :ico_placzek:

Klaudia juz wstala

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 lip 2009, 09:58

a ja jakos nie moge tesknota mi nie pozwala no i nie chce byy potem mi mowiono ze mi pomagali wychowaywac dziecko czy cos takiego owszem zostawic moge ale nie na dlugo
a ja tez nie mam oporów zeby niunie z moim rodzicami zostawic..tesknie ale przeciez niunia muis sie tez do innych przywyczajac bo poxnie taki odludek bedzie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2009, 10:02

noo, ja powoli mykam, bo muszę obiadek jeszcze zrobić, zanim wyjdę z chłopcami do koleżanki, bo wrtócimy razem z Krzyśkiem przed 19 i Alek od razu do kąpania

jeździliśmy wczoraj nową spacerówką i mówię Wam - rewelka - suprr się prowadzi, lecxiuchna w porównaniu do dużego naszego graco.... aleeeeee :-D nie miałam gdzie powiesić mojej big torby, w której noszę wszystko od pampków na zmianę, poprzez portfel i zabawki, a kończąc na piciu dla Norberta i siebie :ico_sorki:
i malutki jest kosz na zakupy.. właściwie, jak włożyłam tam folię przeciwdeszczową to już mało miejsca zostało :ico_olaboga:
więc stwierdzam, że na krótkie wypady będzie ok, w Polsce jakos sobie poradzimy, a najwyżej kupię sobie plecak jakiś mały :-D
mam gdzieś jeszcze inną, mniejszą torbę do wózka, bo kiedyś dostałam gratis do Pampersów, muszę ją znaleźć, może będzie poręczniejsza na ten mały wózek

noo i skóra mi zaczęła schodzić z ramion i pleców :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a taka ładnie brązowawa byłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-07-02, 10:03 ]
.tesknie ale przeciez niunia muis sie tez do innych przywyczajac bo poxnie taki odludek bedzie
ja też jestem za zostawianiem z innymi ludźmi, bo za chwilkę będzie problem, żeby w ogóle do wc wyjść, bo dziecko nie pozwoli....

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 lip 2009, 10:04

a wogole to dzien dobry :-D :-D

u nas nadal koszmarnie goraco.i niunia nie chce ani jesc ani pic :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2009, 10:05

u nas nadal koszmarnie goraco.i niunia nie chce ani jesc ani pic :ico_olaboga: :ico_olaboga:
noo, mój Alek też ledwo podziubał kaszki :ico_sorki: dopiero jak przestygła to zjadł więcej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 lip 2009, 10:19

Witam i ja, u nas w nocy powrót do normy :ico_sorki: pobudka o 3 na jedzenie, spanko do 6.30, jedzonko i spanko do 8 :-D
U mnie dziś pochmurno, ale ciepło i pewnie duszno. Mykam jeść śniadanie bo głodna jestem

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 lip 2009, 10:37

ja też jestem za zostawianiem z innymi ludźmi, bo za chwilkę będzie problem, żeby w ogóle do wc wyjść, bo dziecko nie pozwoli....
moja juz nie pozwala... a ja mofge ją tylko z moją mamą zostawiac i to nie zawsze ... bo mama moja tez nie ma czasu a tak nie mam kompletnie z kim zostawic mała ciagle jestem z nia 24 h.... a szczerze to ja taki troszke rygor mam i pozwalam malej plakac a moja mama ją zabardzo rozpiescila bo tylko caly czas na rekach ją trzyma... wiec wole sie juz sama zajmowac... a teraz jszcze mama idzie na nastepna operacje wiec smrod gnoj i ubistwo bede musiala sama sobie radzic :ico_placzek: zazdroszcze wam ze tak bez problemu zostawiacie malenstwa no i ze macie z kim.... ja bym tak chciala gdzies pojechac :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości