Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

02 lip 2009, 09:33

hej :-D
widzę, że na tematy zakupowe zeszłyście :-)
u na spodnie ciążowe w sklepie kosztują 115 zł, a na targu gościu ma mi przywieść za 65 zł ... jest różnica bo mam 2 pary niż kupić jedną za dużo kasy ...
ale nie zapinam guzika i suwaka też hehe. Ale nic na to nie poradzę.
- ja też tak robię, do tego jeszcze gumkę recepturkę wciągam w dziurkę na guzik i za guziczek łapię, bo tak to pewnie by mnie spodnie opadły :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

02 lip 2009, 10:50

Kasia 90 chusteczki samoopalające są bardzo dobre i tanie, tylko trzeba zwracać uwagę ze przy przecieraniu nimi twarzy przetrzec rowniez szyje i dekolt, ale nie opalaja mocno za 1 razem wiec przy drugim mozna juz sobie regulowac kolorkiem. Nie zostawiaja plam ja bylam zadowolona do momentu, az mnie uczulily i zaczely mi po nich pryszczyki alergiczne wyskakiwac a ze mam atopowe zapalenie skory ( zgaszone co prawda 2 lata temu przez akupunkture) to postanowilam je odlozyc i nie kusic losu:)

kilolek, matikasia ja to wogole kostiumu znalezc nie moge za nic w swiecie zazwyczaj jedna czesc gora lub dol sa tylko dobre z kompletu, i musze chyba isc na jakis bazarek gdzie bede mogla jakos dobrac gore i dol. Choc narazie w sumie wyjazdu nie planuje zadnego ( Moj K niestety nie moze urwac sie z pracy jak narazie) to i tak by sie jakis przydal, bo weekendy sa wolne. Tylko z tego co wiem brzuszka nie powinno sie opalac prawda?

PaulinaS no z tą gumką to patrz, nie pomysłalam a jakis to sposob jest !:))) :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Zycze Wam wszystkim udanych wakacji, wypoczynkow, pluskanka w wodzie i ogrom sloneczka :ico_oczko: :ico_oczko: a co! Nalezy Nam sie :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 lip 2009, 12:02

Halucynka my w ogole powinnysmy malo na slonku przebywac, a opalac sie to na pewno nie. dlatego wybralam stroj jednoczesciowy. zreszta te rozstepy po 1 ciazy chbya nie bylyby super widokiem do ogladania:) tu w Niemczech znalazlöam go dosc szybko, ale przymierzylam chyba z 5 zanim trafilam. Najwazniejsze ze w 1 sklepie, a nie musialam chodzis i szukac. real tu maja naprawde swietnie wyposazony.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 lip 2009, 12:10

A mi lekarz powiedzial ze mozna sie opalac, tylko pamietac o filtrach i o zaslanianiu brzuszka. Jak bylam teraz nad morzem to sie opalalam na plazy a na brzusiu mialam polozona bluzeczke a jak szlam sie przejsc to nawet z odslonietym brzuszkiem. Promienie sloneczne nie przenikaja do wnetrza organizmu a witamina D jest wskazana w ciazy.
Halucynka, a ty masz na kiedy termin?? Bo nie wiem jak cie dopisac do pierwszej strony :-)

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

02 lip 2009, 12:50

Ewka_82 zgodzę się z Tobą, to samo mój lekarz mówił. Nie należy po prostu wpadać w przesadę w którąkolwiek ze stron :)

Ja termin mam na 17 listopada, ale pewnie to się jeszcze zmieni, gdyż będę mieć cesarkę niestety. Ale jak narazie jest 17 listopad :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 lip 2009, 13:11

Halucynka, ja chyba tez sie nie obede bez cesarki :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale co zrobic, dzieciatko najwazniejsze :-)
A ty dlaczego bedziesz miala cesarke??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 lip 2009, 13:23

Kasia 90 chusteczki samoopalające są bardzo dobre i tanie
a ja pierwszy raz o czymś takim słyszę. Gdzie to można kupić?
A brzuszek tym można przecierac czy lepiej nie?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 lip 2009, 13:24

matiikasia ubranka dla maluszka kupilas cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na male body z kubusiem poprostu rewelka :-D :-D
Ja postanowilam zaczac juz pomalutku kupowac ubranka ale nic w koleorze rozowym i nic w niebieskim. Bo nigdy nie wiadomo jak to bedzie :-D Stawiam na kolor zolty, pomaranczowy, czerwony, zielony tak zeby posowaly dla chlopca i dla dziewczynki :-)

Halucynka, a jak po wczorajszej wizycie?? Opowiadaj :-)

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

02 lip 2009, 13:26

No co Ty, Ty tez? Ojj szkoda, całkiem inne przeżycie rodzić naturalnie...No ale tak jak mówisz dla maluszka wszystko!!
Miałam operacje 2 lata temu, która mnie zmusza do tego :( Taka drobna wade mialam.... Zreszta na poczatku obecnej ciazy mialam komplikacje, lezalam w szpitalu i bylo nieciekawie, ale dzidzius jak i mamusia postanowili byc silni i teraz juz jest wszystko w porzadeczku ! :-) Wiec wlaczymy i rosniemy dzielnie ! juz 20 tydzien wiec wszystko zmierza ku dobremu!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 lip 2009, 13:31

...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:27 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość