Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

02 lip 2009, 10:57

a masz bezprzewodowy? bo mi czasem w domku też tak robi :ico_noniewiem:
ciekawe co u kamelek i najeli?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

02 lip 2009, 10:57

szczególnie jak za dużo chodzę..
Odpoczywac wiecej a nie chodzic :ico_nienie: :-D juz sie nie mogfe doczekac twojej wizyty szkoda ze nie podrzucilam ci jakiegos podsłuchu :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Najeli
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 10:40

02 lip 2009, 10:58

Hej dziewczyny!
Ja jakos dziwnie przekonana jestem ze bede miec synka
Ja też tak czuje, ale tłumacze to sobie tym, że mój I wciąż się chwali że będzie Adaś :) męskie poczucie sprawczości hehe !
Dziś w pracy naszła mnie ochota na kawę, pierwszy raz od długiego czasu! W sumie jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży a kawa mi nie smakowała :-)
Nie wiem jak Wy drogie dziewczyny, ale ja dziś odkryłam, iż straciłam walory kobiety! Tak, susząc włosy zauważyłam, że moja talia jest zupełnie prosta i jak się zaczyna prostka pod pachami tak kończy się na pośladkach. Z przerażeniem pobiegłam do mojego I i on się mi przygląda...powiedział, wyciągnij z torebki kartę ciąży, zobacz zdjęcie z USG... "Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie, razem z naszym maluchem". Jejku, jak ja go kocham!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

02 lip 2009, 10:59

to podrzucaj asiula - wepnę filmowo w stanik :ico_haha_01:
no ja dopiero tearz zaczynam sie denerwować :ico_noniewiem: z Blixniakami na drugim usg wyszło, ze.. :ico_placzek: jak przetrwam dzisiejsze i przeżyję 21 lipca - dzień zabiegu sprzed roku...nie wiem to jakos odczaruję wszystko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lip 2009, 11:00

a masz bezprzewodowy?
tak, ale nigdy mi sie to nie zdarzalo...

Awatar użytkownika
Najeli
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, 10:40

02 lip 2009, 11:01

Fajnie jest , że jesteśmy tu wszystkie razem! Łączy nas wspólny termin i wiele tematów. Możemy pisać o wszystkim :)
A wybrałyście już imiona?! Jakie się Wam podobają?

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lip 2009, 11:03

Ja też tak czuje, ale tłumacze to sobie tym, że mój I wciąż się chwali że będzie Adaś :)
u mnie jest podobnie, moj Adas od razu stwierdzil, ze bedzie syn, ja sama zawsze chcialam miec siostre, a 3 braci mi sie trafilo... same chlopaki sie w mojej rodzinie od lat rodza i chyba dlatego sama tez sie jakos na chlopca nastawiam...

[ Dodano: 2009-07-02, 11:08 ]
A wybrałyście już imiona?!
gdybym miala dziewczynke, to chcialabym ja nazwac po mojej babci, a dla chlopca mamy takie wstepne,staroslowianskie, ale wszystko moze sie jeszcze zmienic...
Ostatnio zmieniony 02 lip 2009, 11:12 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

02 lip 2009, 11:12

wyciągnij z torebki kartę ciąży, zobacz zdjęcie z USG... "Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie, razem z naszym maluchem
:ico_placzek: piękne słowa :ico_sorki:
to podrzucaj asiula - wepnę filmowo w stanik
Spoko wszystko da sie zrobic :ico_haha_01: ale ja chyba bardziej od Ciebie stresuje sie tą Twoją wizyta :ico_sorki: :-D :-D :-D

eve.ok, Twoje Aniołeczki czowają nad Toba i nie dadza Ci krzywdy zrobic wiec nie martw sie wszystko bedzie ok!!

Najeli, :ico_noniewiem: u mnie bedzie ciezko bo to co mnie sie podoba to niepodoba sie M :ico_zly: on by chcial Oskar mnie sie to kojarzy z tym oskarem co w śmietniku mieszkal na ulicy sezamkowej :ico_sorki: ja chyba sie zdecyduje na jakies moze Holenderskie imie ale jak narazie faworytem u mnie jest Olivier albo Marco :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

02 lip 2009, 11:17

witaj najeli :ico_brawa_01: no fantastycznie zareagowł mąż :ico_brawa_01: oj no mają nasi meżczyźni z nami przechlapanae :ico_haha_01: najperw chcemy dzidizusia, potem narzekamy na brak figury a oni wysluchują, tłumaczą...ehhh :ico_haha_01:

co do imion - mam mnóstwo dla chłopca, ale dla dziewczynki...? Pola albo Michalina chyba :ico_haha_01: a chłopcy - Jędrzej, Tymek, Gabryś..mnóstwo :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lip 2009, 11:19

moj maz to mnie juz po brzuchu caluje, a ja sie troche krzywie, bo dzidzia to jeszcze troche nizej siedzi, co on mnie bedzie po moim tluszczyku calowal :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość