lilo

02 lip 2009, 12:49

leona, odezwij się bo się martwię :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

02 lip 2009, 13:33

Witam serdecznie. Z niektórymi dziewczynami już miałam przyjemność rozmawiać.Jeśli pozwolicie do dołączę sie do grona styczniówek.Dziś miałam robione USG i maluch sobie pięknie fikał i tak się kręcił ze był problem żeby mu jakąkolwiek fotkę cyknąć.Jak zeskanuję to się pochwalę.Wg ostatniej @ wychodzi mi 11 t i 3 dc a wg USG tylko jeden dzien więcej więc terminy się bardzo ładnie pokrywają.Dziś miałam pierwszy raz robione USG przez brzuch wiec mój mężulek też mógł dzidzie podziwiać :ico_brawa_01: Potem latał po całym szpitalu i chwalił się kolegom z pracy,taki był zadowolony.
Dzidzia ma podobno długaśne nóżki-po mamusi :ico_haha_01: i machał rączkami we wszystkie strony,choć najbardziej lubi trzymać łapki przy główce.
Dodatkowo niestety pod doczesną mam śladowe ilości płynu 13 na 4 mm.Mam więc dużo leżeć i się nie przemęczać.Takie problemy mam jednak od samego początku ciaży bo w 6 tyg wylądowałam w szpitalu z krwiakiem.W łóżku leże już w sumię ponad miesiąc,oczywiście od czasu do czasu wstaje bo powoli zaniku mięśni dostawałam.Mam nadzieję że uda mi się ciążę szczęśliwie donosić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No to na razie tyle o mnie. Przypuszczalny termin porodu to 18 styczeń :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

02 lip 2009, 13:48

geheimnis, witamy. Fajnie że coraz więcej nas jednak :D
Trzymam kciuki żeby u Ciebie było wszystko w porządku. Trzymaj się zdrowo kochana

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

02 lip 2009, 13:49

geheimnis witam gratuluję :)
ważne że Malutki się dobrze rozwija i jest taki ruchliwy :ico_brawa_01:

w sumie do 2 trymestru zostało Ci niewiele czasu i może wszystko się unormuje na tyle, że będziesz mogła prowadzić normalny tryb życia (nie leżący)

lilo

02 lip 2009, 14:08

geheimnis, witamy serdecznie!!!!!! :ico_brawa_01: I gratuluję jeszcze raz :ico_brawa_01:
Fajnie, że będzie nas więcej :ico_brawa_01: Odpoczywaj, dbaj o siebie, musi być dobrze :ico_sorki:
Jak na razie nasze dzidzie są bardzo zbliżone wiekiem, ciekawe czy urodzą się podobnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

02 lip 2009, 16:30

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie :-D
w sumie do 2 trymestru zostało Ci niewiele czasu i może wszystko się unormuje na tyle, że będziesz mogła prowadzić normalny tryb życia (nie leżący)
No ja też mam nadzieję że to się niebawem unormuje i nie bedzie więcej problemów,bo już psychicznie mam dość.
Jak na razie nasze dzidzie są bardzo zbliżone wiekiem, ciekawe czy urodzą się podobnie :ico_oczko:
No faktycznie zbliżone terminy,ciekawe jak to się potoczy.Na razie jednak staram się nie myśleć o porodzie bo mnie to troszkę przeraża. :ico_wstydzioch: z resztą jeszcze duzo czasu mi zostało.Jak leżę w domu sama i nie mam się do kogo odezwać,bo mąż ciągle pracuje to ten czas strasznie mi sie dłuży :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

02 lip 2009, 16:33

witam stycznióweczki widzę że was przybywa ,cieszę sie razem z Wami i kibicuję Wszystkim
pozdrawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

02 lip 2009, 17:22

Wklejam zdjęcia mojego malucha :-D
Tutaj widok leżącego na pleckach mojego pięciocentymetrowego szczęścia :ico_brawa_01:
Obrazek
[ Dodano: 2009-07-02, 17:24 ]
witam stycznióweczki widzę że was przybywa ,cieszę sie razem z Wami i kibicuję Wszystkim pozdrawiam :ico_oczko:
Dziękuję ślicznie :ico_sorki: Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 20:57 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

02 lip 2009, 18:18

Jak leżę w domu sama i nie mam się do kogo odezwać,bo mąż ciągle pracuje to ten czas strasznie mi sie dłuży
no to pisz jak najczęściej. Mój mąż też całymi dniami w pracy a ja sama nikogo tu nie znam jeszcze i mega się nudzę...

śliczny bobas i jak ładnie buzię widać :ico_brawa_01:

ja lecę do lekarza :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lip 2009, 19:17

widze, ze dzisiaj troszke wiecej napisalyscie :ico_sorki: bo wczoraj to tak pusto tu bylo... a Leona cos sie nie odzywa :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze wszystko u niej i dzidzi dobrze :ico_sorki:
maluch sobie pięknie fikał i tak się kręcił
a to taki cudny widok :ico_brawa_01: i foteczki tez super, ginka miala szczescie, ze udalo jej sie tak buzke zlapac :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość