Awatar użytkownika
Lina
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 129
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:55

04 maja 2009, 14:50

witam mój rocznik :ico_oczko:
mój wiek mnie przytłacza ,choc podobno nieźle się konserwuję :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 maja 2009, 00:02

Lina, witaj w naszym roczniku milo cie poznac :ico_oczko:
jakos i tak ten rocznik podupada tak nas malo :-D
dusiu kochana to jeszcze kilka tygodni i bedziesz mama jak sie czujesz?

ja sie sypie nadal biegam po lekarzach jakos nie moga stwierdzic od czewgo mam te bole glowy :ico_olaboga:
neurolog wyslal mnie do laryngologa nie wie i odsyla do innego specjalisty tak najlepiej co?
ale zdaniem mojej rodzinnej to sa bole migrenowe :-D ale coz warto zbadac sie tez u innego specjalisty

Lina pisze:mój wiek mnie przytłacza ,choc podobno nieźle się konserwuję

ja sie nie czuje na swoj wiek zawsze mowie ze mam 18 lat :-D

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

11 maja 2009, 10:53

Witam
Po pierwsze czujemy sie bardzo dobrze oprócz opuchniętych nóg i rąk, sporadycznej zgagi i faktu, że cięzko mi się poruszać i robić cokolwiek z tym słodkim ciężarkiem ale w 37 tc to chyba rzecz normalna. Ale nie leżę odłogiem o nie, oszczędzam się ale prawie cały czas jestem w ruchu. Nie chcę się zasiedzieć zwłaszcza, że czuję się dobrze. Odpukać oby tak dalej. Teraz w ostatnich tygodniach to czas dłuży mi się strasznie. Po drugie wierzyć mi się nie chce że juz niedługo zobaczę moją kochaną córeczkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
4 maja miałam kolejną wiizytą u ginekologa stwierdził, że wszystko jest w porządku :ico_brawa_01: , mam się zgłosić 18-tego. Torbę mam spakowaną, dla dzidzia nie muszę nic brać tylko później małżonek przywiezie rzeczy na wyjście. I tak sobie czekam, aż zacznie się coś dziać. Brzuszek mam jeszcze wysoko, w tamtym tygodniu czułam kłucie w podbrzuszu nie wiem być może były to skurcze przepowiadające. Ale szybko ustąpiły.
Z tymi lekarzami to tak bywa odsyłają jeden do drugiego :ico_olaboga: mam nadzieję, że w końcu trafisz na specjalistę który powie Ci skąd te bóle i zastosuje skuteczne leczenie. Albo potwierdzi fakt, że są to bóle migrenowe właśnie.
A co do wieku.... ja też czuję się świetnie pomimo skończonego 5 maja kolejnego roku życia. Pozatym od dawna słyszę opinie, że nie wyglądam na swój wiek -jeśli ktos wie ile mam lat. Bo nowo poznanym osobom na pytanie ile mam lat mówię żartobliwie, że skończyłam 18 -cie :-D
magda75, duuuuużo zdrówka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

04 cze 2009, 19:33

Lina pisze:witam mój rocznik :ico_oczko:
mój wiek mnie przytłacza ,choc podobno nieźle się konserwuję :-D :ico_oczko:
witam :ico_haha_02: i pozdrawiam wszystkie kobitki :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

06 cze 2009, 22:02

Cześć dziewczynki-dawno mnie tu nie było,ale ciągle nie mam czasu aby trochę tu popisać.Ta pogoda zimna już mam jej dość,gdzie to ciepło.Macie może juz jakieś plany urlopowe,bo ja biorę urlop w lipcu od 13-2 sierpnia urlop.Oby tylko była pogoda-wyjeżdżamy na początku urlopu na 10 dni do Zakopanego.Trzeba troszeczkę zmienić klimat.Życzę wam spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

23 cze 2009, 00:14

DUSIA555, gratulacje slicznej coreczki :ico_sorki:
niech sie zdrowo rozwija
jak sie czuja mloda mama?Pozdrawiam!
kochana pokaz wiecej fotek swojej coreczki :-)

Ale jakos pusto :ico_szoking:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

23 cze 2009, 12:19

DUSIA555 gratuluję ślicznej córeczki-niech się zdrowo chowa.Pozdrowienia.

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

02 lip 2009, 19:27

hej kobitki my wyjezdzamy na wczasy do stilo 5lipca nareszcie urlop :ico_brawa_01: :ico_haha_02: a wy gdzie sie wybieracie odezwijcie sie pozdrawiam :ico_haha_02:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

02 lip 2009, 21:13

Cześć.Ja pisałam wam ja jadę do Zakopanego 13 lipca-do 24 lipca.Trochę mam obawy,bo tam cały czas sa te burze i pogoda jest taka sobie.Ale myślę,że będzie fajnie.Chcemy też jak tam będziemy pojechać tez do Słowacji.
Ale tu u nas wGdańsku jest cieplutko-pozdrawiam papa.

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

03 lip 2009, 11:56

ana30 pisze:Cześć.Ja pisałam wam ja jadę do Zakopanego 13 lipca-do 24 lipca.Trochę mam obawy,bo tam cały czas sa te burze i pogoda jest taka sobie.Ale myślę,że będzie fajnie.Chcemy też jak tam będziemy pojechać tez do Słowacji.
Ale tu u nas wGdańsku jest cieplutko-pozdrawiam papa.
no własnie ana30 ja bede w niedziele na wycieczce w gdańsku :ico_haha_02:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość