Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

03 lip 2009, 08:53

izuś_85 fajnie masz....ja juz zapomniałam jak to było :-D
zaraz szósta rocznica ślubu... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 lip 2009, 08:55

mariquita, my już jestesmy jak stare dobre małżeństwo :ico_oczko: a jutro bede mieć to poprostu na papierku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 lip 2009, 09:05

hello
olala tylko Katka bedzie miec dzis cc a raczej juz ma Kajunia dopiero we wtorek
izuś_85, jutro Wasz wielki dzień :-D jak samopoczucie??
ja mam dziś wizytę u gin mam nadzieje ze to bedzie juz ostatnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 lip 2009, 09:28

Melduję się i ja,

izuś z tą przysięgą to się nie ma co śmiać, mój Marcin się w kościele pomylił a później mu się takie podśmiechy włączyły że ledwo mógł coś mówić a ja mu tą rękę ściskałam żeby się uspokoił :ico_haha_01: ale na cywilnym jest inna przysięga niż w Kościele i bardziej się pilnuje :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 lip 2009, 09:34

izuś_85, jutro Wasz wielki dzień :-D jak samopoczucie??
no tak średnio... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: fajnie, ciesze sie bardzo i wogóle... ale stresa jakiegoś mam... i sciska mnie w żołądku :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

połozyłam sie na chwilke po śniadanku, pobawiłam z Amelką, teraz musze posciel przebrac i ogarnąć troszke chałupe

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

03 lip 2009, 09:39

wpadam tylko się przywitać - dzień dobry i dalszy ciąg remontu
izuś gratulacje!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 lip 2009, 09:52

fajnie, ciesze sie bardzo i wogóle... ale stresa jakiegoś mam... i sciska mnie w żołądku
to zwyczajne objawy masz :ico_oczko:

ja uciekam na to śniadanie i trochę na dwór przed największym słońcem

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

03 lip 2009, 09:55

witam was lalcie,ja juz tez od rana nie spie-standard
...po zakupy juz 3 razy bylam i jeszcze raz musze isc,ale zjadlam sniadanie i doczuytalam co napapralyscie na forum:)
wczoraj bylam na badaniach z sikami i krwia ,oczywiscie nie bylo sie gdzie samochodem zatrzymac :ico_zly: ale cos znalazlam,tylko mnie tak hamy zastawili ze wyjechac byo ciezko!
mialam tez wymaz z szyjki macicy robiony,a po tym badaniu to tak szlam do samochodu jak kaczor jakis i mnie krocze bolalo do wieczora :ico_noniewiem:
wyniki poodbieram sobie we srode rano bo mam popoludniu wizyte u gina:)
...przy okazji wczoraj wstapilam do smyka po pare rzeczy dla Nikolci i oczywiscie takie sliczne body zolciutkie na krotki rekaw kupilam ,czapeczke do tego z weluru-bo jedna cieplejsza musze miec:)itp
no i smoczki aspirator i duzo kosmetykow i 400 zl poszlo znow:)
no ale juz mi nieduzo zostalo z listyze 4rzeczy dla niuni....a sobie jeszcze do porodu koszulke jakas krotka musze kupic i nie wiem jaka???

izus juz niedlugo gps na pauch:)
betinka 3maj sie kochana,jestesmy z toba!!!
mamajulci-niezazdroszcze sasiadow,i tez bym nie chciala po nich wozka zpowrotemmoze ma juz jakiegos grzyba...wracaj do kraju!

a co do ubierania sie w te upaly to kupilam sobie za 29 zeta sukienke na ramiaczka z gumeczka pod biustem,wyglada jakbym za nia z 80zl dala:) pomaranczowo-biala w pionowe tygryskowe paseczki i taka przewiewna ze szok:)))))))

[ Dodano: 2009-07-03, 09:57 ]
stawiam tez :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
za ostatnie okienko:))))))))))))))

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 lip 2009, 09:58

to zwyczajne objawy masz :ico_oczko:
no nie ukrywam ze wolałabym takich objawów nie mieć... wiem że bedzie oki, nie mam sie przed kim stresować- sami swoi...

nie umiem dzis nic zrobić... a musze jeszcze koszule Przemka i Łukasza wyprasowac

dobrze ze prawie całe sprzatanie mam za sobą :ico_sorki: reszte zostawim Przemkowi :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-03, 10:01 ]
rybcia82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz ostatnie okienko :ico_szoking: :ico_szoking: ojej... już coraz blizej :ico_chory: :ico_chory:

[ Dodano: 2009-07-03, 10:03 ]
a sobie jeszcze do porodu koszulke jakas krotka musze kupic i nie wiem jaka
ja mam tylko dwie takie do karmienia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a moja kumpela radziła wziąsć koszulke t-shirt od przemka jakiś stary... bo może sie nieźle zabrudzić...

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

03 lip 2009, 10:13

Dobry :ico_oczko:

Ja tez nie spie po nocach, na szczescie zawsze uda mi sie zasnac nad ranem, tym razem zasnelam kolo 5.00 wiec jeszcze spie :ico_spanko: :ico_spanko:
Zjem sniadanko i jade wyrobic dowod.
Maly w dalszym ciagu siniaki od srodka mi nabija, a wczoraj to przeszedl samego siebie, tak sie ulozyl, ze mialam go calego ponizej pepka, wyobrazcie sobie jaki mialam brzuch twardy :ico_szoking: powyzej pepka czulam pusta macice a ponizej Dziecie moje zaczelo mnie kopac po pecherzu. Na szczescie, chyba mu sie znudzilo i wrocil do swojej starej pozycji.

rybcia82, gratuluje ostatniego okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz niebawem ale Ci fajnie a ja w tym stresie jeszcze 2 miesiace :ico_olaboga:

izuś_85, nie strachaj sie, ja wzielam na luz przed slubem, a w kosciele to ledwo przysiege wypowiedzialam, bo tak mi sie smiac chcialo jak ujrzalam mojego w wielkiej powadze :-P luz blus :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość