leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 lip 2009, 11:32

czy ty nie chcialas sie przypadkiem pochwalic brzuszkiem na koniec 1. trymestru :ico_oczko:
no jeszcze pare dni mi zostalo :ico_haha_01:
musze siostre namowic zeby cyknela fotke :ico_oczko:

a ty kiedy sie pochwalisz??
No takie średnie,ale nam wystarcza bo to 53m2.
aha to takie standardowe :ico_oczko:
ja przez cale zycie w takim mieszkaniu z rodzicami i trojka rodzenstwa mieszkalam :ico_oczko:
Gorzej że mój mąż już myśli o drugim dziecku a ja jeszcze nawet jednego nie urodziłam :ico_olaboga:
a dlaczego tylko jedno dziecko planujesz??
ja jeszcze nie wiem :ico_haha_01:
ale pewnie na jednym nie poprzestaniemy
tylko jak znowu przyjdzie mi tyle czekac to nie wiem czy dam rade

ale narazie czekam na moje upragnione malenstwo :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 lip 2009, 11:35

a ty kiedy sie pochwalisz??
jak mi maz fotke cyknie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-03, 11:37 ]
ale narazie czekam na moje upragnione malenstwo :ico_haha_02:
a jakie to przyjemne czekanie :ico_brawa_01: chociacz czasem juz sie niecierpliwie :-D

[ Dodano: 2009-07-03, 11:39 ]
ja na drugie dzieciatko jakies 7 lat poczekam... moj A. to chcial od razu blizniaki :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 lip 2009, 11:39

jak mi maz fotke cyknie :ico_oczko:
aha :ico_oczko:
a widac juz cos??
tzn czujesz ze ci brzuszek rosnie??

a jaki to przyjemne czekanie :ico_brawa_01: chociacz czasem juz sie niecierpliwie :-D
ja tyle lat czekalam to co to jest te 6 miesiecy jeszcze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-03, 11:41 ]
ja na drugie dzieciatko jakies 7 lat poczekam... moj A. to chcial od razu blizniaki :-)
_________________
a dlaczego tak dlugo??

ja jeszcze nie wiem
zreszta co ma byc to bedzie
moze nawet byc rok po roku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 lip 2009, 11:44

a widac juz cos??
tzn czujesz ze ci brzuszek rosnie??
ciezko powiedziec, ale nie moge juz go calkiem wciagnac, to moze... a jak to jest u ciebie?

7 lat, bo w miedzyczasie chcialabym postudiowac... moj brat jest ode mnie prawie 8 lat mlodszy i swietnie sie dogadujemy, wiec sie o brak wiezi miedzy rodzenstwem nie obawiam... ale zobaczymy, co zycie przyniesie...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 11:45

aha to takie standardowe :ico_oczko:
ja przez cale zycie w takim mieszkaniu z rodzicami i trojka rodzenstwa mieszkalam :ico_oczko:
ja całe życie mieszkałam w 45m2 z rodzicami,siostrą i babcią.Do tego dużym psem-owczarkiem szkockim,papugami,żółwiem i chomikiem.Nie było się gdzie ruszyć.Tak więc teraz te 53 m dla 2 osob z kotem to luksus :ico_brawa_01:
a dlaczego tylko jedno dziecko planujesz??
ja jeszcze nie wiem :ico_haha_01:
Tak naprawdę to chciałabym dwójkę mieć.Tylko nie sądzę bym psychicznie dała radę.Jestem po 1 poronieniu,teraz co chwilę nowe komplikacje.Mam dość.Jak Bóg pozwoli mi urodzić to jedno to będę najszczęśliwszą osobą pod słońcem.Na wiecej nie liczę

[ Dodano: 2009-07-03, 11:48 ]
ciezko powiedziec, ale nie moge juz go calkiem wciagnac, to moze... a jak to jest u ciebie?
No u mnie już mały brzuchalek jest.Ale chyba tylko dlatego że ja chudzina jestem.Mam 173cm wzrostu i wazę 51 kg.Piersi mi też urosły-na co zwrócił uwagę kolega mojego meża :ico_szoking: Głupio mi było jak mi o moim biuście zaczął gadać,ale mojemu mężowi chyba to nie przeszkadzało bo siedzial obok i nic sie nie odezwał.Ale na razie nie wstawiam zdjęcia.poczekam jeszcze ze 2 tyg i na sam koniec 1 trymestru wstawię foty

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 lip 2009, 11:52

a jak to jest u ciebie?
zauwazylam od paru dni ze chyba rosnie :ico_haha_01:
zwlaszcza pod pepkiem :ico_oczko:
tylko ze pewnie sadelko przyslania caly "efekt" :ico_haha_01:
7 lat, bo w miedzyczasie chcialabym postudiowac... moj brat jest ode mnie prawie 8 lat mlodszy i swietnie sie dogadujemy, wiec sie o brak wiezi miedzy rodzenstwem nie obawiam..
ahaa
a no wlasnie... studia :ico_haha_01:
ja zlozylam papiery i od wrzesnia mialam zaczac :ico_haha_01:
chyba nie ma sensu
Tak więc teraz te 53 m dla 2 osob z kotem to luksus :ico_brawa_01:
no jasne :ico_brawa_01: nawet jak dzidzia dojedzi eto nie bedzie tak zle :ico_oczko:
Jak Bóg pozwoli mi urodzić to jedno to będę najszczęśliwszą osobą pod słońcem
ja tak samo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-03, 11:54 ]
No u mnie już mały brzuchalek jest.Ale chyba tylko dlatego że ja chudzina jestem
no to na pewno widac :-) i wiesz ze to brzuszek ciazowy a nie sadelko :ico_haha_01: :ico_oczko:


ja zmykam

plany mi si etroche zmienily
bo po poludniu musze jechac do miasta i napisac egz wewnetrzny z przepisow :ico_oczko:

a teraz mykam posiedziec na slonku :ico_oczko:
bo w domu taka duchota ze wytrzymac nie mozna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 lip 2009, 11:56

geheimnis, to ty modelka jestes :-)
od wrzesnia mialam zaczac :ico_haha_01:
chyba nie ma sensu
ja czekam na odpowiedz i mam nadzieje, ze mnie przyjma i uda sie semestr zrobic... nie chce w domu tylko siedziec :ico_sorki: a ty pracujesz?

lilo

03 lip 2009, 11:56

leona napisał/a:
a ty kiedy sie pochwalisz??
jak mi maz fotke cyknie
No dziewczęta - czekamy, czekamy :-D :ico_brawa_01:

Ja się strasznie boję kredytów, rodzice mnie tym zarazili chyba. Tym sposobem będziemy się pewnie bujać z remontem domku który Piotrek dostał po dziadkach kolejne 20 lat :ico_oczko: Czasem mnie kusi żeby wziąć parę złotych i zrobić parę rzeczy na raz ale jestem cykor - teraz trąbią o tym kryzysie, jakby jedno z nas straciło pracę to kaplica... I co zrobić z kredytem wtedy??? Ale czasem mąż - wieczny optymista - mnie kusi i może kiedyś skusi jak będę miała dość tego dłubania a nie porządnego remontu :ico_oczko:
a dlaczego tak dlugo??
Ja tam nie wiem jaka różnica jest idealna. 2 lata po porodzie panicznie się bałam żeby nie zajść drugi raz. Potem zaczęłam nową pracę, trochę odetchneliśmy finansowo i o dziecku nie myślałam. Ale w listopadzie skończyłam 30 lat i stwierdziłam że chyba trzeba zacząć myśleć :ico_oczko:
Na razie jest dobrze, że Piotruś jest już duży i nie trzeba się nim tak zajmować jak maluchem a przy moim samopoczuciu to wielki plus :ico_sorki: Poza tym fajnie sobie z nim można pogadać o dzidzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 11:57

a no wlasnie... studia :ico_haha_01:
ja zlozylam papiery i od wrzesnia mialam zaczac :ico_haha_01:
Ja na szczęście po studiach,gorzej tylko że w tej chwili jestem jedynie na stażu z urzędu pracy i płacić mi będą ( marnie,bo marnie) ale tylko do października.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 lip 2009, 11:57

leona, to pa pa i powodzenia na egzaminie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość