Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 15:21

No to jesteśmy trzy :D Bo ja mam 23 :D Czyli w jednym tygodniu mamy same imprezy hihihi
No to żeście się pięknie zebrały.Będzie tydzień świętowania i oblewania...soczkiem oczywiście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

03 lip 2009, 15:22

geheimnis hihi ale słodziuchny :-) zobaczysz jak Ci będzie szybko rósł :ico_brawa_01: nie wiem czy wypada mi o tu pisać ale figurkę masz idealną na tych fotkach :ico_haha_01:
jejku faktycznie za troszkę ponad miesiąc i będziesz miala połowe za sobą.Ale fajowo.nie to co ja.Do połówki 8 tygodni,a do końca.... szkoda gadać.
zobaczysz jak to szybko leci :) ja pamiętam jak miałam tak całkiem niedawno 11 tc wszystkim nam zleci jak kijem machnąć (jak to moja babcia powiada) :ico_oczko: a tymczasem biegnę po śledziki ;)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 15:29

geheimnis hihi ale słodziuchny :-) zobaczysz jak Ci będzie szybko rósł :ico_brawa_01:
No liczę że już niedługo będzie go troszkę lepiej widać,bo chwilowo to taka malutka kulka tylko mi z przodu odstaje.Wyglądam jak bym się tak porządnie najadła,a nie w ciaży była.
nie wiem czy wypada mi o tu pisać ale figurkę masz idealną na tych fotkach :ico_haha_01:
Ślicznie dziękuję :ico_wstydzioch: To bardzo miłe,choć pewnie niedługo troszkę się pozmienia.Przybędzie mi troszkę kilosów :-D
zobaczysz jak to szybko leci :) ja pamiętam jak miałam tak całkiem niedawno 11 tc wszystkim nam zleci jak kijem machnąć
No chciałabym żeby szybko minęło,bo na razie to się wlecze

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

03 lip 2009, 19:13

No liczę że już niedługo będzie go troszkę lepiej widać,bo chwilowo to taka malutka kulka tylko mi z przodu odstaje.Wyglądam jak bym się tak porządnie najadła,a nie w ciaży była.
piekny masz brzuszek :ico_brawa_01:
i wyglada jak najbardziej na ciazowy :ico_oczko:

ja chyba nie bede robila fotki brzuszka bo u mnie samo sadelko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ja bylam z siostra w miescie
egz wewnetrzny zaliczony, mialam jeden blad :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 lip 2009, 19:22

czesc dziewczynki,wpadlam tylko napisac,ze zyjemy.Bylismy nad jeziorkiem,zdjecia pozniej a teraz grillujemy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 19:46

piekny masz brzuszek :ico_brawa_01:
i wyglada jak najbardziej na ciazowy :ico_oczko:
Dziękuję bardzo,cieszę się że już zaczyna to wyglądać na ciążę a nie na objedzenie.
egz wewnetrzny zaliczony, mialam jeden blad :ico_oczko:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Gratulacje,teraz już tylko czekać na 20 lipca.Ja zdawałam w urodziny mojej siostry i się udało za 1 razem zdać.Podeszlam jednak do egz wyjątkowo spokojnie,może dlatego że nie miałam siły bo anginę miałam i wysoką gorączkę.Urodziny przynoszą szczęscie,więc w Twoim przypadku też bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

03 lip 2009, 19:51

egz wewnetrzny zaliczony, mialam jeden blad
no to super, a ten blad to na pewno przez upal, koncentracja wtedy spada :ico_oczko:
Bylismy nad jeziorkiem,zdjecia pozniej a teraz grillujemy
no prosze, kolejny fajny dzien, nie za dobrze wam :ico_oczko: ja tez bym chciala nad jakies jezioro :ico_noniewiem:
cieszę się że już zaczyna to wyglądać na ciążę a nie na objedzenie.
przy tak zgrabnej reszcie cialka nikt by ci nie uwierzyl, ze tylko sie objadlas :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 lip 2009, 19:53

Bylismy nad jeziorkiem,zdjecia pozniej
No to czekamy :ico_brawa_01:
a teraz grillujemy :ico_wstydzioch:
Ja na taki luksus nie mogę sobie pozwolić.Mdłosci ominęły mnie rano ale dorwały pod wieczór,ledwo kolację zjadłam.Muszę w siebie wmuszać.Ale jest już coraz lepiej.Ale mięsa nadal nie toleruję

[ Dodano: 2009-07-03, 19:56 ]
przy tak zgrabnej reszcie cialka nikt by ci nie uwierzyl, ze tylko sie objadlas :ico_oczko: :-D
Dzięki :ico_wstydzioch: Rodzinka mowi że już faktycznie powoli zaczyna być widać,ale oni widzieli mnie przed ciażą więc mają porówanie.

[ Dodano: 2009-07-04, 09:12 ]
Witam serdecznie.Wpadlam dosłownie na chwilke.Od wczoraj strasznie boli mnie głowa,a mąż nie pozwala mi nawet apapu wziąć.Dodam że od dziecka cierpię na migreny,które kończą się silnymi wymiotami, więc podejrzewam że cały dzisiejszy dzien będzie beznadziejny.Mimo wszystko życzę miłego weekendu :-D
Cieszę się że głowa mnie boli dzis a nie jutro,bo w niedzielę właśnie mają wpaść do nas znajomi :ico_brawa_01: Więc dzisiaj sobie pocierpię,a jutro będę sie fajnie bawić.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lip 2009, 09:20

witam :-D

Doczytalam moje wy pleciuchy :ico_brawa_01:

geheimnis, super brzusio i wcale nie maly,moja siostra byla calkiem plaska do 4 miesiaca :ico_szoking:

leona - trzymam kciuki za prawko i plan super,trzeba dac panu dowod i zaznaczyc,ze to urodziny,brzusio do przodu,ladnie pojedz i zdasz :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do planow o dzieciach, to sam pan Bog wie - tutaj na forum jest dziewczyna,ktora pamietam jeszcze jak ja pisalam na UM,oczywiscie udalo jej sie zajsc w upragniona ciaze,ma sliczna coreczke a potem wpadli i w lipcu rodzi druga dzidzie :ico_oczko: Najpierw kilka lat staran a potem z drugim totalna wpadka :ico_oczko:

My chcielismy jedno,potem,zejednak dwoje,potem urodzil sie synek i powiedziano nam,ze ze wzgledu na konflikt serologiczny i obecne u mnie przeciwciala,nie powinnismy juz miec dzieci, a tu prosze - jest grosiu,jeden jedyny lekarz dal zgode,obiecal,ze bedzie nas prowadzic i poki co jest ok :ico_oczko:

lilo

04 lip 2009, 09:35

Hej!

Matko ale z Was chudzielce :ico_szoking: :ico_sorki:

geheimnis super brzusio :ico_brawa_01:

iw_rybka, a gdzie fotki???

U mnie bez zmian, jak przeżyję wizytę w środę i po pomiarach lekarz mi powie, że z dzidzią wszystko ok to będę szczęśliwa :ico_sorki: Ze zdrowiem jakby lepiej, ale nie będę zapeszać może bo to sam początek dnia. Kibelek już odwiedziłam, ale kaszel mniejszy...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość