Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lip 2009, 22:42

fajne fotki
dzięki :ico_wstydzioch:
a teraz prsuję
mi to nie grozi za szybko :-D tak wieszam pranie żeby jak najmniej potem prasować bo mi się nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a kiedyś lubiłam prasować :ico_noniewiem:

u nas koło 18 było 31 stopni w cieniu :ico_szoking: :ico_szoking:

a godzinę temu moja mała miała 39,5 temperatury :ico_chory: ale dostała nurofen w syropie i teraz juz ma 37,8 a więc jej spadła i powinno być już ok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

03 lip 2009, 23:12

Kuba też miał dzisiaj ciepłą głowkę, ale nie zmierzyłam temperatury, bo uznałam, ze to od upału.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

03 lip 2009, 23:17

ale dostała nurofen w syropie
jak też podaje nurofen jest chyba najlepszy do zbijania temp

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lip 2009, 23:20

kilolek ja musiałam zmierzyć bo ona cała gorąca była mimo że w domu goła latała i się pociła,do tego bardzo senna się zrobiła,więc wolałam sprawdzić :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 lip 2009, 09:24

No ja tylko na chwilkę bo u nas też nieciekawie

Kacperek trzy dni gorączkował, wczoraj dwie godziny płakał aż w końcu skapitulował o 22 :ico_sorki: ciężko było. jak dziś temp się utrzyma idziemy do lekarza bo to już za długo

No i Tymek złapał kataru i kicha ale mam nadzieję że to nic groźnego

Kilolek miło że maż pamiętał, gest się liczy masz rację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniawlkp86, bardzo fajne fotki ale zupełnie inaczej wyglądasz na nich niż na tym zdjęciu w podpisie

Ika a byłaś u gina bo miałaś chyba iść w piątek :ico_noniewiem: no i z tą astmą to faktycznie nieciekawie, powinnaś zdecydowanie bardzie dbać o siebie ale już ci mówiłyśmy nie raz :ico_olaboga:

No to kawkę stawiam bo ja znów niewyspana :ico_sorki:

myszka105, a my na Kaszubach mamy domek (moja ciocia ma) i co roku jeździmy tam na wakacje. I powiem ci że uważam Kaszuby za najpiękniejszą część Polski :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-04, 09:33 ]
pokażę wam jeszcze Tymka wczoraj w basenie
Obrazek
Obrazek
Jeszcze z bratem
Obrazek

A Kacperek zaczął siedzieć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 lip 2009, 13:27

Ja dziś wybrałam zaddaie ekstremalne i poszłam do miasta bez pampersa, tzn occzywiście Kuba byl bez pampersa, ja jeszcze nie potrzebuję :ico_haha_02: nie chciał sikac pod krzaczkim, naprężął sie ale nic nie lecialo, a potem nei chciał wleźć z powrotem do wózka, sam nie chciał iśc tam gdzie m tylko do sklepów z zabawkami, upocilismy się ptwornie, ostatecznie przy ogromnej awantuze zapakowalismy go do wózka, za moment patrzę, a w koszyku pod wózkiem siki stoja :ico_olaboga: i tak 3 razy.
A do tego ktos nam buchnął paczkę pampersów. Odstawiłam na moment, bo przymierzałam Kubie sandalki na bazarzee i po chwili ich już nie było :ico_zly:
To nie jest mój najlepszy dzień :ico_placzek:
ale pzed chwiila opędzlowałam słoik rolmopsów :ico_wstydzioch: i troszke mi lepiej

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 lip 2009, 13:44

hej hej my wczoraj wrocilsmy z dzialki, zaraz was doczytam ale jestem u mamy i nie mam za bardzo czasu

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

04 lip 2009, 16:37

witam sobotnio :-D
upełnie inaczej wyglądasz na nich niż na tym zdjęciu w podpisie
te w podpisie były w maju na komunię :-) ja przeważnie chodzę w spiętych włosach rzadko ropzuszczam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale w przyszłym tygodniu chyba jadę juz do fryzjera obciąć się na krótko i jakoś pomalować,ale jeszcze nie wiem co i jak :ico_noniewiem:
Tymka wczoraj w basenie
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kacperek zaczął siedzieć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niego,juz duży chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
poszłam do miasta bez pampersa, tzn occzywiście Kuba byl bez pampersa, ja jeszcze nie potrzebuję
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
nie chciał sikac pod krzaczkim ostatecznie przy ogromnej awantuze zapakowalismy go do wózka, za moment patrzę, a w koszyku pod wózkiem siki stoja :ico_olaboga: i tak 3 razy.
trudno się mówi,jeszcze zdąży się nauczyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a moja niunia już drugi cały dzień bez pampersa chodzi :ico_szoking: ma tylko do spania zakładany :-D i woła siku a w domku sama idzie na nocnik jak chce siku :ico_brawa_01: nawet kupkę wczoraj zrobiła,a był z tym problem bo chciała tylko w pieluchę kupkę :ico_sorki: a więc już chyba nie założę jej pampersa na dzień :ico_noniewiem:
do tego ktos nam buchnął paczkę pampersów.
ludzie to są wredni :ico_zly: :ico_zly: pieluchy nie są takie tanie i jeszcze kradną :ico_zly: jakbym złapała to bym zatłukła :ico_zly:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 lip 2009, 20:47

a moja niunia już drugi cały dzień bez pampersa chodzi :ico_szoking: ma tylko do spania zakładany :-D i woła siku a w domku sama idzie na nocnik jak chce siku :ico_brawa_01: nawet kupkę wczoraj zrobiła,a był z tym problem bo chciała tylko w pieluchę kupkę :ico_sorki: a więc już chyba nie założę jej pampersa na dzień :ico_noniewiem:
Kuba już 2 tygodnie sika na nocnik. Tylko do spania ma pampersa zakładanego. Na podwórku czy na spacerze sika ładnie od krzaczek, w domu tez nie zdarzają mu się wypadki. Jedyne to w wózku niestety leje, chyba uznaje, ze skoro już siedzi... sama nie wiem. w wózku nie woła.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 lip 2009, 10:52

witam niedzielnie :-D
w wózku niestety leje, chyba uznaje, ze skoro już siedzi... sama nie wiem. w wózku nie woła.
ja też nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: u nas był problem tylko z tą kupką i jak miała majteczki założone to nie wołała tylko robiła jak miała ochotę,chciała tylko z gołą dupką chodzić :ico_noniewiem: ale jakoś się nauczyła :ico_brawa_01: więc z kubusiem też tak będzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość