Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 lip 2009, 19:44

Jestem. Wlasnie wrocilam z zakupow. Jejku, jaka jestem zmeczona i glodna. Wykupilismy chyba pol krakowa :ico_oczko:
Kupilam sobie sukienke i bluzeczke, piekny 2 koszulki i gacie, wkretarke, pulke do lazienki. Dla dzidziusia, szczoteczke z grzebykiem, body, lapki niedrapki, platki mydlane. I juz nie pamietam reszty :ico_puknij: :-D
Njabardziej sie ciesze z sukienki, wygladam wprawdzie jak bombka na choinke ale jest krotka i z cienkiego lnu :-D wiec po prostu ja wzielam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lip 2009, 20:14

wygladam wprawdzie jak bombka na choinke
a jak byś chciała wyglądać w ósmym miesiącu :ico_ciezarowka: :ico_oczko: :ico_oczko:
widzę że każda poważne zakupy ma już za sobą a ja w lesie, będę kupować w sierpniu po wypłacie ;-)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

04 lip 2009, 20:56

Renia0601, no co Ty. Ja nie mam jeszcze 3/4 rzeczy dla maluszka a remont planujemy na poczatku sierpnia :ico_oczko: Na razie to tylko takie duperelki kupuje ale pod koniec lipca mysle, ze sie juz wybierzemy i zrobilmy porzadne zakupy.
Mykam juz po kolacji do lozeczka :-D DO jutra :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

04 lip 2009, 21:00

hej dziewczęta :-D :-D :-D :-D :-D wpadłam dosłownie na chwileczke :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

doczytałam Was i bardzo dziekuje za życzonka
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
jesteście kochane :-D :-D :-D

imprezka jest przednia :-D :-D co prawda nie obyło sie bez wpadek :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale było oki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ech... duzo pisania by było

jutro z ranka zdjęcia i relacja :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

04 lip 2009, 21:11

ech... duzo pisania by było

jutro z ranka zdjęcia i relacja :-D :-D :-D
czekamy na relacje i zdjeciaaaaaaaa
Baw się świrusko :)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lip 2009, 22:27

izuś_85, wyśpij się tylko po imprezce i dawaj szczegóły ;-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

05 lip 2009, 08:44

izuś_85, czekamy na relacje. No i zdjęcia pięknej panny młodej!!!!

Teraz czekam na telefon jak minęła noc Asiuni pod namiotem. Wczoraj zadzwonili do mnie o godz. 23, że właśnie idą na ognisko kiełbaski piec. Już nic nie mówiłam, ze dwuletnie dziecko o tej godzinie to już dawno powinno spać :ico_szoking:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

05 lip 2009, 10:35

Dobry :-D
Widze, ze wszystkich wcielo ale to normalne

olala, Ty przezywasz bardziej wyjazd niz Asia :-D . Asia sie swietnie bawi z tata na wyjezdzie a Ty tesknisz... bidulka :-)

izuś_85, czekamy z wytesknieniem na relacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

05 lip 2009, 11:09


Ty przezywasz bardziej wyjazd niz Asia :-D . Asia sie swietnie bawi z tata na wyjezdzie a Ty tesknisz... bidulka :-)
to prawda. ale takie już są matki. Najchętniej by nie wypuszczały dziecka z rąk. Jeszcze chwile i też będziecie miały takie przeżycia.
Bawią się na pewno świetnie, wczoraj o godz. 22 szli do jeziora się kąpać. Bałam się jak im minie noc, ale wszystko było ok. Bałam się, że Asia rano obudzi sie przed tatusiem i wyjdzie z namiotu i sobie gdzies pójdzie, bo mój mąż ma bardzo mocny sen a w zeszłym roku Asia miała półtora roczku i rano sama otwierała sobie namiot i wychodziła i szła przed siebie.

Ale mi się nie chce nic robic.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

05 lip 2009, 12:17

Jej :ico_olaboga: pare dni mnie nie bylo a tu taka impreza mnie ominela!!!

IZUS!!! Kupe radosci i usmiechu do konca waszych cudownych dni zycze!!! Smiejcie sie jak najwiecej bo to samo zdrowie :-D No i ja tez chce koniecznie te fotki zobaczyc.
Ale widze ze jestes niezle od forum uzalezniona skoro uciekasz z wlasnego wesela zeby pare slow napisac :ico_brawa_01: Powinni to odnotowac gdzies w administracji forum!

Olala, ja Cie rozumiem. Tez nie umiem przezyc bez Hanki, a najgorsze jest to ze ja bym chyba nie puscila jej z tata :D Czasem mam wrazenie ze moglby o niej gdzies zapomniec, albo tak jak mowisz pospac dluzej a ona juz sobie by gdzies poszla... Juz nie wspomne o tym ze nie wiem co by jadla w tym czasie...

A tak w ogole jakby znowu kiedys przypadkiem slonce wyszlo w naszym Poznaniu to moze wpadniesz z Asia do naszego ogrodka na basenik? Wyglada na to ze mieszkamy niedaleko siebie - my kawalek za M1. Zapraszam! tylko malo czasu zostalo bo ja za 1,5 tygodnia leki odstawiam!

Widze ze jeszcze sie obkupujecie. Ja juz chodze na sile w tym co mam. Szkoda mi kasy na cos w czym nie wiem jak bede wygladac po porodzie... Ale cos czuje ze zabraknie mi lekkich bluzek - wygodnych do karmienia.
W ogole nie pamietam co mozna a czego nie mozna jesc i pic jak sie karmi ????????? Pamietam tylko ze jest straszna lipa i glodowka.... ale chyba musze gdzies poczytac na nowo.

Betina trzymaj sie tam i nie daj!

Malutkaniunia - a Ty ciagle tutaj? Mykaj na porodowke!!!

A my wczoraj wykladzine kupilismy do pokoju Haneczki. Jeszcze lampy zostaly i powoli mozemy zaczac meblowac. Mam nadzieje ze zdazymy przed porodem. Tylko czy ona bedzie umiala tam spac sama? Ale juz wymyslilam ze w razie czego maly bedzie spac w gondoli na poczatku...

W ogole mamy problem z imieniem :ico_placzek: dla dziewczynek jest tyle slicznych imion, a dla chlopca nic nie mozemy dobrac....

[ Dodano: 2009-07-05, 12:23 ]
przy okazji mialam zapytac - Olala dlaczego kiedys pisalas ze pozwolilas sobie na wypicie pepsi? normalnie nie pijesz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość